De gidi gebelik testi de...

benim de dikkatimi çekmişti ovulasyon testi kullanan bazı arkadaşlar adetine yakın yine çift çizgi gördüklerinden yakınıyorlardı ve sonrasında hamile kaldıkları ortaya çıkıyordu. acaba diyordum ben de sürekli ovulsyon testi yapılırsa ve çizgilerin silikleşmediği gözlenirse hamile olduğun gün geçmeden anlaşılabilir mi diye demek tek akıllı ben değilmişim :mymeka: acaba bu arkadaşlar istisna mı yoksa herkess te böyle bir durum oluyo mu onu araştırmak lazımm :uhm:

ovülasyon testi kullananların topiğinde hamile kalanların hemen hemen hepsi bu durmumdan bahsediyordu,yinede dediğin gibi acaba herkeste aynımı oluyor?geçen ay denemiştim ben adet gecikince çok silik çizgi çıkmıştı ama silik çizgi değil tam pozitifi göstermesi gerekiyormuş testin gebelik olduğunu anlayabilmek için a.s

normalde serviks(rahim ağzı) rahatlıkla ele gelir ya,ovülasyondan 3-4 gün öncesinde baya bir yukarı çekiyor kendini,ulaşamıyorsun ya da ulaşsan bile zor oluyor çünkü baya yukarıda oluyor.

Sagol canım bunu ilk defa duydum bi denicem bakalım vayy be kızım sen hakkeden bilimsel çalışıyon:roflol:

gülüm ben de hiç anlamıyom o akıntı işinden.ben yumurtamıyom mu kine kısss:uhm:

doğru gülüm,nasip değilse amuda kalksan bile olmuyo,mesela ben geçen aylarda kalktıydım olmadıa.s

gülüm ben de hiç anlamıyom o akıntı işinden.ben yumurtamıyom mu kine kısss:uhm:

Aslınd benimde pek anladıgım yokdu ama insan dikkat edince farkediyo yada 2 aydır bana denk geliyo akıntım uzuyu mesela ayın ortalarında 2 aydır. yok canım neden yumurtlamayacakmışsın sadece farketmiyorsundur zaten belkide benbimde fark ettiğimi zannettiğim o değildir

şubata kadar pozisyon denemeyecem,şubattan sonra ters takla dahil her türlü pozisyona açığım gülüm:roflol:

Ben hiç öle pozisyon falan denemedim ama bele yastık koyma olayını ben çok duydum onu denemek istiyom ama bu sefer de eşim kızar ne yapıyon olacagı varsa olur zaten diye pozisyon hiç denetmez zaten

Ben hiç öle pozisyon falan denemedim ama bele yastık koyma olayını ben çok duydum onu denemek istiyom ama bu sefer de eşim kızar ne yapıyon olacagı varsa olur zaten diye pozisyon hiç denetmez zaten

belim ağrıyor dersin,ayakları kaldır duvara yasla spor yapıyom dersin,coştum birden yapasım geldi dersin kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…