De gidi gebelik testi de...

günaydın kızlar

umutlanmayayım adet olaca diyorum ama gelmedi daha....

sabır,sabır,sabırrrr

kızlarr adetler gelmemiş coksevindim inşallah gelmezz hadi bende gelir gelmez size bakıyorumheyecanla güzel haberlerinizi bekliyorum

adet günü geçipte kan testinde negatif görenlerr hemen üzülmeynn.. Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar ben daha önce bikaç yerde anlattım ama bu topiği herkes okusun ve hemen umutsuzluğa kapılmasın dye açmak istedim.

Bn adet tarihim 3 gün geçtiğinde evde idrar testi yaptım ve silik bir ikinci çizgi çıktı..Ertes gün hemen kan testi yaptırdım özel bi poliklinkte ancak negatif 0.02 çıktı..çok üzüldümm ..ama dün tam 10 gün gçmişti hala adet olmadığım için şüphelendim tekrar kan testi yaptırıdım ve bu kez pozitiff hemde 274.1 :..ilk testte ya hata vardı yada o zaman henüz hormon yoktu bilemiyorum ama adetiniz çok gecikirse tekarlayın testi....Allahh tüm isteyenlerin karınlarına brer melek kondursun inşallahh

bi arkadas yazmış belki görmüşsündür:)

kızlarr adetler gelmemiş coksevindim inşallah gelmezz hadi bende gelir gelmez size bakıyorumheyecanla güzel haberlerinizi bekliyorum

canıııııım desteğin için çooook sağol ama benim umudum yok...
gelecek ay inş hep beraber kalacaz

senin var mı çalışmalar bu konuda

ayy inş canım inş. Sen kendine dikkat et ama canım. bak bi arkadaşında öle olmuş.Hakkında hayırlısı canım

Merhaba arkadaşlar bende daha adet olmadım bakalım hayırlısı..bende pek umutlanmak istemiyorum ama az da olsa bi umut var içimde işte..umarım hepimizin duaları kabul olur..:Saruboceq:

ayy inş canım inş. Sen kendine dikkat et ama canım. bak bi arkadaşında öle olmuş.Hakkında hayırlısı canım

yok canım ya bi damla sarı kırmızımsı sıvı gelmiş işteyken sabah....başka hiçbişey yok...
gerisi gelir herhalde gülümmafoldumben

ayyy,inş canım....hamilesindir:Saruboceq:
ben adet olacam gibi ya,hayırlısı

keşke dediğin gibi hamile olsam ama hiç zannetmiyorum.içimde hamile olduğuma dair en ufak bir his bile yok.beynim hamile olmadığıma ikna oldu fakat hala vücudum ikna olamadı ki adet gelmiyor bir türlü akannehir

derinlendesin inş sende güzel haberler verirsin bize gazeli ile beraber inanın kendim kadar sevinirim :dance:

teşekkür ederim canım çok isterim ama bu ay olmasa bile önümüzdeki ay inşallah hepberaber birbirimize güzel haberlerimizi veririz. :CüvCüv:

Merhaba arkadaşlar bende daha adet olmadım bakalım hayırlısı..bende pek umutlanmak istemiyorum ama az da olsa bi umut var içimde işte..umarım hepimizin duaları kabul olur..:Saruboceq:

canım merhaba kaç gün geçti gülüm

canım merhaba kaç gün geçti gülüm

canım ben 11 ağustosta regl olmuştum fakat benim her ay 1 hafta önce kadar gelir.yani normalde şimdiye kadar çoktan olmam gerekiyordu fakat halen tık yok..öle adet belirtiside yok..ama uzun zamandır kasık bölgemde şişlik,gerginlik,saplanma gibi sancı özellikle sol tarafıma var..bikaç güne kadarda vücut ısımda ateşim var gibi alev alev oluyodum ama şu aralar pek yok..göğüslerimde de sadece biraz dolgunluk var..ne bileyim kafam iyice karıştı..çokta umutlu değilim ama benim adetim hiç bi zaman bu kadar gecikmezdi..bakalım ayın 11 i bi olsun diyorum sonrasındada test le bakabilirim..

demekki canım sen23 günde bir falan adet oluyosun...baya gecikmiş güzelim senin adetinnn.ben kesin yaptırmıştım kan testi...ne kadar bekleyeceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…