De gidi gebelik testi de...

benim devamı geldi valla canım hem de nasılllÇok üzgünüm çoook,ben çok fazla çalışmaya zorlamıyacağım bu sefer.ocak ayına kadar.ondan sonra hız vereceğim.yani ocağa kadar olmazsa üzülürüm diyemem,kader derim,nasip derim.ama ocaktan itibaren ovulasyon testi bile almayı düşünüyorum.bir de tekrar yaptıracağım hormon testlerimi ocakta

sorma canım dengemiz bozuldu üzülme sakın canım elbet bir gün başaracağız

canımcım,toplantımız vardı öğleden sonra daha yeni gördüm mjını
kalınır tabi canım..benim tanıdığım 10. senesinde kalabildi.bence olur.rabbim isterse herşey olurrr

saol gazicim güzel sözlerin için..sende adet olmuşsun ama hayırlısı olsun canım..en azından adet oluyosun..o da sağlığının yerinde olduğunu gösterir sonuçta..inşallahhh öbür aya tatlım..yerimseniben

ben ovülasyon testlerimi adete 1-2 gün kala almıştım.bu ay için pek umutlu olmadığımdan dolayı adetten sonra başlarım kullanmaya demiştim ama talihsizlik adet gecikti.ben hala lekenme durumundayım, tam olarak başlamadı ama yarına sökülür herhalde.bu ay başlayacağım testleri kullanmaya, tecrübelerimi paylaşırım ben de seninle yerimseniben

gülüm ne yaptın,canım kırmızı kartı yemeyen bir sen kaldın,sakın adet olmaaa...
inşallah hamilesindir,sevinçli haberlerle geldelikafadulden

senkullan gülüm,inş işe yarar...tecrübelerinden faydalanacağım şubatta:1hug:

hamilelik topiklerinden yazarsın bizekaydirigubbakcemile2

inşallah.hamilelik topiklerine yanlız gitmem ama ben :gitme:
ayağımı sürüyeceğim giderken, hepinizi zorla götürecem kaydirigubbakcemile

Arkadaşlar merhabalar..ben eşimin yoğun ısrarları ile dün test yaptık fakat negatiff çıktıı ( ama halen beliritler sıkıntılar devam adette olmadımm..biliyonuz yarın adet günüm..ama ben herzaman bi önceki aydan erken olduğum için hadi bi test yapalım dedik..bende adetim bi 5 gün geçsin bi daha test yapayım diyom çıkmazsa 3 gün sonrada bi kan testi yaptırayım orda da çıkmazsa artık dr umun yolunu tutarım napayımm..hayırlısı artıkk..

Derinlerdesin canım senin regl durumun nasıl halen lekelenme devammı..

çok tuhaf canım gelmemesi,ama aynı tuhaflığı ben de yaşadım,25 günde bir oluyordum,hiç şaşmazdı,şimdi 2 gün attı ileriye, nedendir bilmem,çocuk fikrini 4-5 ay ertelesem mi acaba diyorum,karar veremedimCADIARZU

evet canım benimde hayatımda ilk defa böle bi durum oluyoo. o kadar ameliyatlar o kadar sıkıntılar yaşadım o zamanlar bile hep aynı düzende gelirdi..ama bu ay halen olmadım..hamile değilsemde altından başka bi sorun çıkmaz inşalah canım yaaa..herşeyden huylanmaya başladım artıkk..

Sen niye ertelemek istiyosun gazilicim?

yok canım,lekelenme bitti, bugün foşur foşur moduna geçtim :tomato:
bende gecikme yaşayan birisi değilim ama bu ay 3 değil 5 değil 15 gün gecikti.sen testi belki erken yapmışta olabilirsin,bazılarının kan testi bile adet 3-4 gün geçtikten sonra sonuç vermiyor,ilerleyen günlerde hamile olduklarını öğreniyorlar.değilsende üzülme illaki birgün anne olacaksın.kötü bişey yoktur umarım.sitede hamile kalmak isteyen bir çok kişinin yazılarına dikkat edersen bebek düşününceye kadar normal seyrinde giden regl düzenleri bebek istedikleri dönemden itibaren gecikmeler gösterebiliyor.bu durumu biraz bizim psikolojimiz yaratıyor sanırım.içini ferah tut.bir rahatsızlık olacak olsa bende çıkardı herhalde,15.günde hiç bir belirti göstermeksizin geldi.umarım senin gelmeme sebebin hamileliktir :teytey:

işte asıl derdim şimdi de bu,ben öğretmenim ve eğer bu aylarda kalabilirsem doğum iznim yaz tatiline gelecek,e tabi bi işe yaramayacak o da.ama mayıs gibi kalabilseydim eğer aralık-ocak gibi izne çıkıp ikinci dönemi de izinle kapatacaktım,olmadı,nasip...şimdi olursa kim bakacak,annemler başka bir şehirde,gelseler de çok kalmazlar:çok üzgünüm:

Canım olsun üzülme sonuçta adet olabilmekte sağlıklı olduğunun göstergesi..inşallah en yakın zamanda dileğin gerçekleşir..
Canım ağzından bal damlıyor valla beni acayip rahatlatıyosun saolasınn..dediğin gibi bende biraz geçsin bi daha bi test yaparım bakalımm ne olacak bu sefer..
İnşalaahhh gelmeme sebebi hamileliktendir inşallahhh...Şeniz

merhaba kızlar dr geliyorum anca girebildim nasılsınızopuyorumnanaktan

sizce ne yapsam bacılarım ertelesem mi yoksa çalışmaya son gaz devam mı etsem,bir hal çaresi bulunur muCADIARZU

o zaman senin en erken şubat gibi hamile kalman gerekiyor canım.öğretmenlerde doğum öncesi izni yaz tatiline denk geldiği zaman onuda vermiyorlar.mesela ekimde doğum yaparsan ağustos ve eylülde kullanman gereken doğum öncesi iznini doğum sonrasına ekletmek istediğin zaman sadece eylül ayınınkini ekliyorlar doğum sonrasına.aklında bulunsun yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…