De gidi gebelik testi de...

doğru canım valla,kafayı yedirtecek bu iş bana... bir hafta gecikirse,olmazsam o zaman direk kan tahlili yaptıracağım...
senin adına çok sevindim canım.için rahatlamıştır hiç olmazsa
eşin tahlil yaptırmayı kabul ediyor mu

ediyo ama 6 ay sonra olmazsa eger(

hiç yoktan iyidir canım....
hiç değilse benimki gibi ''höyttt,o ne demekmiş gız öyleee''demiyorkaydirigubbakcemile3

ayy canım ya güldürdün beni Allah da seni güldürür inş. yok canım öle demiyo yani çok sagolasın benim yanımda olmaya çalışıyo ama erkek işde anlamıyo ki benim ne hissettiğimi. canım inş en kısa zamanda bebişin olur ama olmazsada eger eşin kendiliğinden isteyecekdir canım sıkma bunun için kendidi biraz oluruna bırakalım bakalım

öyle canım ya Rabbim neylerse güzel eyler....inş Rabbim eşlerimizin tahlillerina bırakmaz işimizi.AMİİİİİNNN:Saruboceq:

kabul edersen ben varım kaydirigubbakcemile2
hala regl olamadınmı?kan yaptırmışsın,2,58 çıkmış sanırım değerin?
bende hala beklemedeyim,benimki neredeyse 15 gün olacak

canım adetinden 15 günmü geçti yaniii..ee nasıl duruyosun halen baktırmadann.bari eczaneden bi test yaptır üşenmee..bizde seni tebrikleriz burdaa :)yerimseniben

canım ya kız gelceğini bileydim çıkmazdım netten,kabul ne demek başımla beraber:1hug:

canım daha olmadım bekliyorum....kız senin 15 gün olmuş daha yaptırmadın mı testkaydirigubbakcemile
tek umudum kan testini erken yaptırmış olmam...ne kadar umutluysam artık:çok üzgünüm:

gecikmenin 3. günü sabah yaptığım testde 2.çizgi çooook silik çıktı,aynı gün akşam üzeri yaptım net çıktı,4.gün sabah yaptım negatifdi,gittim kanda baktırdım o da negatif dediler (2,00 değeri).2 gün önce yaptım yine silik çizgi vardı,dün yaptım yine silik çizgi.hiçbir belirti yok ne adete nede gebeliğe dair.ya bu testlerin hepsi bozuk ya da bence bir acayiplik var :bbo:

ay canım senin durumun da çok zormuş.belirsizlik...
neden bu kadar gecikti acaba ,doktora görün gülüm...gerçi oluyormuş gecikmeler.mevsim değişikliğinden,ama senin baya gecikmiş

Allah Allah gerçekten değişik ve karışık bi durum..acaba başka biyerde bi dahamı kan testi yaptırsan canımm..bence hamile olma ihtimalin yüksek..bence hiç durma başka bi yerde bir kez daha kan testi yaptır..

çizginin hala koyulaşmamış olması sonucun negatif olabilceğini düşündürttüğü için kan testi yaptırmak istemiyorum tekrar.ikinci çizginin olması gereken yer çok çok silik,net bir çizgi yok

çizginin hala koyulaşmamış olması sonucun negatif olabilceğini düşündürttüğü için kan testi yaptırmak istemiyorum tekrar.ikinci çizginin olması gereken yer çok çok silik,net bir çizgi yok

15 günde zaten çok koyulaşmaz bence.... bazılarının idrarda çıkmayabiliyormuş.bence de canım,senin için uygn zamanda tekrarla testini.eğer 1 haftayı bulursa adette gecikmem ben bile yaptıracağım kan testi tekrar

Ben ilk hamileliğimde aynı senin gibi çok çok silik görmüştüm ikinci çizgiyi ama hamileydim..farketmez o şekilde olmasıda hamiş olacağının belirtisi arkadaşım..o yüzden demiştim bi kan testi daha yaptırman iyi olur..hem dr larda çok fazla gecikilmesindende yana değil..eğer hamile isen biliyosun kese vs olaylarıda var..allah korusun kötü bi durum varsa erken müdahele edilebilsin diye (kimyasal gebelik dış gebelik gibi..) bi de ilaç,ağrı kesici alımı gibi şeylerde engellensin diye..yinede sen bilirsin tabiiki..

siercim bebişin olduğunu bilmiyordum allah bağışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…