De gidi gebelik testi de...

inşallah sizin dediğiniz hamileyimdir :)
ilk kan testi yaptırıp negatif sonucu aldığımda çok üzülmüştüm,eşime çevremdeki yakınlarım söz aldılar benden bir daha test yaptırmak yok diye.birkaç gün daha bekleyip uygun bir zamanda yaptırayım testimi.mutlaka haber veririm sizlere sonucu

inşallah sizin dediğiniz hamileyimdir :)
ilk kan testi yaptırıp negatif sonucu aldığımda çok üzülmüştüm,eşime çevremdeki yakınlarım söz aldılar benden bir daha test yaptırmak yok diye.birkaç gün daha bekleyip uygun bir zamanda yaptırayım testimi.mutlaka haber veririm sizlere sonucu

tabiiki canım kendini ne zaman hazır hissediyosan o zaman yap..bu sonuçta tamamen senin kararınn.inşallah güzel haberlerinizi alırız burdan..olmazsada üzülme herşeyde vardır bi hayır deyip çalışmalara devam edersiniz..çok takılmamaya çalışş..

gecikmenin 3. günü sabah yaptığım testde 2.çizgi çooook silik çıktı,aynı gün akşam üzeri yaptım net çıktı,4.gün sabah yaptım negatifdi,gittim kanda baktırdım o da negatif dediler (2,00 değeri).2 gün önce yaptım yine silik çizgi vardı,dün yaptım yine silik çizgi.hiçbir belirti yok ne adete nede gebeliğe dair.ya bu testlerin hepsi bozuk ya da bence bir acayiplik var :bbo:[/QUOT

canım ya senin çok değişikmiş ama inş hamişsindir canım dikkat et kendine bende pek bişey bilmiyorum ki sana yardımcı olim:KK43:( ama bence fazla da ihmal etme bi doktora git canım 15 gün baya bi gecikme

derinlerdesin canım sen aldın mı msjımı,bi tane daha gönderecem,600 saniyeyi bekliyorum

aldım canım vallaha haklısın.2 gün sonra dr gidicem.hormon testi yaptırmıştım bakalım sıryla testlere giricem inşallah hiçbirimizde sorun yokturda zamnını bekleriz

aldım canım vallaha haklısın.2 gün sonra dr gidicem.hormon testi yaptırmıştım bakalım sıryla testlere giricem inşallah hiçbirimizde sorun yokturda zamnını bekleriz

amin canım....benim ilk adet gecikmem bu,umutlanmayayım diyorum,olmuyor.dün kan değerin kaç çıktı canım

X