De gidi gebelik testi de...

bencede siz dünür olun ama cinsiyetleri tutturun dur ben söylieyim içime doğdu(püf bu işlerde hiç başarılı değilimdir ama olsun yinede söyliyeyim belki tutar:lepi:)
derinimin erkek ılgınımın kızCADIARZU
yok yok tam tersiCADIARZU
amaaaaaaaannnnnnnnnn beceremedim sağlıklı olsunlar bize yeter

verdim gitti bacuuuum,altın neyim istemez mutlu olsunlar.......
çin takvimine göre erkek çıkıyo benimki,derinim senin nasıl çıkıyor baktın mı
cinsiyetler aynı olursa ikimiz de senin bebişe talibiz heeekaydirigubbakcemile3:roflol:

nede güzel ezan okunuyor ALLAH bebişilerinize uzun huzur ve sağlık dolu ömürler versin canlarım
banada hayırlısıyla beraber bebişimi versin

cinsiyetler aynı olursa ikimiz de senin bebişe talibiz heeekaydirigubbakcemile3:roflol:

ay güldürdün kız beni tamam bende ikiz yaparım ikinizide dünür alırımkaydirigubbakcemile5

kuzucum nazlanmış accık bizimki doktor 4+3 dedi 11mm olmuş kese... içinde beyazlıklar gördüğünü ve bunların bebeğe delalet olduğunu söyledi...keseyi çok merak etmiştim çok şükür gördük teyzesi...nazım keçiboynuzu kürünü yap ,gerisini rabbime bırak kuzucum...gerçekten rahat olunca geliyor...gerçi yok yere borç çıkarmışlar nasıl rahat olacaksın...ama sakın üzülme kuzucum ne olur.allah yüzünü güldürecek inş...a.s.

o değerler kişiden kişiye değişiyor canım,sakın ola takılma yok şu kadarlık olmuş bu kadar mm olmuş vs diye,benim mesela 5 haftalıkken 8 mm idi kesenin çapı, bendede geç yumurtlama oldu,benim sat 10 eylüldü ama 3 ekimde ovülasyon oldu (ovülasyon testinden biliyorum),bunlar sorun olmazmış,doktorum banada demişti beyaz bi nokta var sanırım bebek var dedi bir sonraki gittiğimizde pıtı pıtı kalbi atıyordu teyzesi inşallah seninde öyle olacak,allahım yaaaa seninde bebikin var yaaaaa.yerim ben onu Şeniz haraketlerine çok dikkat et tatlım aman diyim,ağır bişey kaldırma yükseklere uzanma,yavaş yavaş yürü acele etme (bunları zaten biliyorsundurda ben söyleyeyim içim rahat etsin)

nede güzel ezan okunuyor ALLAH bebişilerinize uzun huzur ve sağlık dolu ömürler versin canlarım
banada hayırlısıyla beraber bebişimi versin

amin gülüm inş ...sen bu kadar sıkıntı çektin ya inş düze çıkacaksın ardı ardına sevineceksin inş.:1hug:

o değerler kişiden kişiye değişiyor canım,sakın ola takılma yok şu kadarlık olmuş bu kadar mm olmuş vs diye,benim mesela 5 haftalıkken 8 mm idi kesenin çapı, bendede geç yumurtlama oldu,benim sat 10 eylüldü ama 3 ekimde ovülasyon oldu (ovülasyon testinden biliyorum),bunlar sorun olmazmış,doktorum banada demişti beyaz bi nokta var sanırım bebek var dedi bir sonraki gittiğimizde pıtı pıtı kalbi atıyordu teyzesi inşallah seninde öyle olacak,allahım yaaaa seninde bebikin var yaaaaa.yerim ben onu Şeniz haraketlerine çok dikkat et tatlım aman diyim,ağır bişey kaldırma yükseklere uzanma,yavaş yavaş yürü acele etme (bunları zaten biliyorsundurda ben söyleyeyim içim rahat etsin)

çok enteresan ya adetinize yakın yumurlamışsınız ikinizde o zaman şu tarih olayları safsata oluyor biraz fisfisfis

bizimkilerin pek hayırlı bi ilişkileri olmayacak herhalde benimkide çine göre erkek çıkıyor,neyse canım bizde holladaya göndeririz oğlanları olur biter :roflol:

gülüm hiçbir şey kaldırmıyorum eskiden okula yürüyerek 10 dk da gidiyordum şimdi sallana sallana 20 dkyi buluyor temizlik de yapmıyorumaynısını dedi dr gülüm bana da.....kalp atışını duyacak mıyım acaba...inanamıyor insan...kuzucum kanaman ne zaman olmuşu senin,teyzesi araları bir ay değil mi......birlikte büyüyecekler inş...nazım arayı kaçırma sakın....düzenli gidelim lütfen.a.s.

evet canım keçiboynuzunu yapayım gerisinide kafama takmayayım
haklısın derinim kızma bi ara dünür bulursun ama kızcağızı merak ettim yahu

berruyuda buluruz gülüm yeterki sen üzülme, şaka bir yana inşallah en kısa zamanda şu sıkıntılarınızdan kurtulursunuz gülüm

ya kızlar kocalarınıza nasıl söylediniz merak ettim anlatsanıza

ben ateşlenmiştim gülüm dra gittik kan testi yapıp ona göre serum verelim belki gebelik vardır dediler korunmuyoruz deyince...yaptılar eşim aldı sonucu ...doktora söylemiş ona göre serum hazırlamışlar ben eşimden sonra öğrendim,serumu yedikten sonra söyledi bana....yerimseniben

kuzuucummm...öyle ya da böyle kardeş gibi olduk burada...allahım hepimizi sevindirsin...bebişlerimiz de böyle olsun inş....a.s:1hug:

evet yaaa hakikaken kardeş gibi olmuşuz başkalrından aynı sıcaklığı alamıyorum ben yaaaa cngmn sier berru onlarıda bulup geri getirmek lazım aslında,topiği toplayalım yeniden bir araya

tabiki kalp atışlarını duyacaksın ılgınım sakın karamsar olma teyzelerini üzmez o..............

ben ateşlenmiştim gülüm dra gittik kan testi yapıp ona göre serum verelim belki gebelik vardır dediler korunmuyoruz deyince...yaptılar eşim aldı sonucu ...doktora söylemiş ona göre serum hazırlamışlar ben eşimden sonra öğrendim,serumu yedikten sonra söyledi bana....yerimseniben

ah canım sen de şanslıymışsın genelde biz haber veririz ama almasıda ayrı bi güzeldir be:sm_cool:

ya kızlar kocalarınıza nasıl söylediniz merak ettim anlatsanıza

ben pazar günü sabah yaptığım testle şoka uğrayarak öğrendim hamile olduğumu, karşı komşum (aynı zamanda yakın arkadaşım) çarşıya kadar inip geleceğiz dedim eşime o da marketten bir kaç sipariş verdi gelirken al gelirmisin hazır çıkıyorsun dedi ama biz hastaneye tahlile gidiyorduk,tahlil yapıldı sonuç pozitifdi,sonuç kağıdını market poşetinin içerisine attım,eve geldim eşime verdim bunları yerleştirirmisin diye,malzemeleri yerleştirdi en son test kağıdı kaldı bu ne yaaa dedi bir baktı hamilelik kan tahlili ve sonuç pozitif, kekeleyerek sen hamilesin?? dedi dedim evet boynuma sarıldı çok sevindi vs.vs. gidip çiçek almış sağolsun öyleydi inşallah güzel bir andı.

X