De gidi gebelik testi de...

geldiğin zaman bir iki satır bişeyler yazda bizde bilelim gülüm iyimisin sağlığın sıhhatin yerindemi.cumartesi gittiğinizde nokta gibi bişey göreceksin canım,eğer doktorunuzun ultrasonu iyiyse kalp atışlarını göreceksiniz ama duyamayabilirsiniz çünkü kalp atışlarını gördükten 1-2 hafta içerisinde ultrasonda seside duyulmaya başlıyor.biz 11 haftalık olduk teyzesi yaaa,zaman nasılda geçiyor dimi,bugün kontrolümüz vardı belki cinsiyetinide görebiliriz dedik ama iki dakika rahat durmadı sıpa kıpır kıpır eli ayağı denk durmadı bir türlü,yattığı yerden kafasını yere dayayarak vücudunu kaldırmaya çalışıyor,Allah nasip ederse sende göreceksin bugünleri,çok güzel bir duygu.haftaya ikili tarama testimiz var,cinsiyeti için tekrar bakacak doktorumuz görebilirse söyleyecek göremezse 1 ay beklememiz gerekecek diğer kontrol zamanını.bayramda manisadaydım bu arada,sen hiç takılmıyorsun artık buralara diye siteye bakmadım,neyse artık bir daha gelecek olursam gelmeden sana mesaj atarım bi kahveni içmeye gelirim,çok öpüyorum seni,iyi bak kendine ve yiğenime,unutma bizi özletme kendini a.s.

sağolasın gülüm benim..dün akşam dayanamayıp gittik doktora..keseyi gördük aynen dediğn gibi:))ama kalp atışları için 2 hafta sonraya randevu verdi.çünkü eşim vajinal ultrasona izin vermiyor.bi de yaramaz geç döllenmiş 4 gün teyzesi...

cinsiyetini öğrenmek çok heyecanlıdır gülüm allah hepimize nasip etsin inş.......gel kuzucum beklerim mutlaka....opuyorumnanaktan ama kahve değil süt içeceğiz:eek:klava:

benim de dualarım senin ve meleğinin yanında canım
Allah her zaman yanınızda olsun sizin canım benim
özletme ama kendini

kuuzcum benim...sakın üzülme.allah kuluna taşıyamayacağı yükü vermez..bunu da atlatır benim güçlü arkadaşım:1hug:

sağolasın gülüm benim..dün akşam dayanamayıp gittik doktora..keseyi gördük aynen dediğn gibi:))ama kalp atışları için 2 hafta sonraya randevu verdi.çünkü eşim vajinal ultrasona izin vermiyor.bi de yaramaz geç döllenmiş 4 gün teyzesi...

cinsiyetini öğrenmek çok heyecanlıdır gülüm allah hepimize nasip etsin inş.......gel kuzucum beklerim mutlaka....opuyorumnanaktan ama kahve değil süt içeceğiz:eek:klava:

boşver gülüm napacaksın vajinal ultrasonu,iğrenç bişey zaten,ben mecbur olmadıktan sonra bir daha girmem herhalde.banada keseyi gördükten 2 hafta sonrasına gün vermişti kalp atışları için ama 1 hafta sonra kanama geçirince mecburen erken gittik ve kalp atışlarını görebilmişti ama duyamamıştık erken olduğu için,1 hafta sonrasındada sesini duyabilmiştik hihoyyyt
senin bi bulantıların başlasın görürüm ben senin süt içmelerini laelaelaelaelae bardak bardak içiyordum yarasın çocuğuma diye ama bir başladı bulantılar damla sokamadım ağzıma bırak onu kokusuna bile tahammül edemedim,onun yerine peynir ve ayranla telafi etmeye çalışıyorum inşallah senin öyle olmaz.

boşver gülüm napacaksın vajinal ultrasonu,iğrenç bişey zaten,ben mecbur olmadıktan sonra bir daha girmem herhalde.banada keseyi gördükten 2 hafta sonrasına gün vermişti kalp atışları için ama 1 hafta sonra kanama geçirince mecburen erken gittik ve kalp atışlarını görebilmişti ama duyamamıştık erken olduğu için,1 hafta sonrasındada sesini duyabilmiştik hihoyyyt
senin bi bulantıların başlasın görürüm ben senin süt içmelerini laelaelaelaelae bardak bardak içiyordum yarasın çocuğuma diye ama bir başladı bulantılar damla sokamadım ağzıma bırak onu kokusuna bile tahammül edemedim,onun yerine peynir ve ayranla telafi etmeye çalışıyorum inşallah senin öyle olmaz.

aşlar mı ki gülüm benim bulantım inanasım gelmiyor...gel kuzucum ayran içeriz annemkaydirigubbakcemile5

aşlar mı ki gülüm benim bulantım inanasım gelmiyor...gel kuzucum ayran içeriz annemkaydirigubbakcemile5

herkesde olmuyor inşallah sendede olmaz çok kötü bişey,bende başlarda ya hamile olduğuma dair bir belirti olsun diyordum,ne uyku ne halsizlik mide bulantısı,hiçbirşeyim yoktu,şüpheye düşüyordum hamile olup olmadığım konusunda sonrasında bir başladı ki sorma gitsin,uyumaktan gözlerim kurbağa gözü gibi oldu,wc ye bile gitmeye halim yoktu inanılmaz bir halsizlik,mide bulantısında ağzıma lokma süremedim,herşey kokuyor,şimdi artık şükür uyku ve halsizlik hali geçti ama mide bulantılarım tam olarak geçti diyemem hafif seyrediyor sadece.annemmmmmm seninde kuzucuğun var artık yaaaaa :1hug:
inanamıyorum,çok sevindim gülüm yaaaa ne güzel bebişlerimiz akran olacaklar Şeniz

herkesde olmuyor inşallah sendede olmaz çok kötü bişey,bende başlarda ya hamile olduğuma dair bir belirti olsun diyordum,ne uyku ne halsizlik mide bulantısı,hiçbirşeyim yoktu,şüpheye düşüyordum hamile olup olmadığım konusunda sonrasında bir başladı ki sorma gitsin,uyumaktan gözlerim kurbağa gözü gibi oldu,wc ye bile gitmeye halim yoktu inanılmaz bir halsizlik,mide bulantısında ağzıma lokma süremedim,herşey kokuyor,şimdi artık şükür uyku ve halsizlik hali geçti ama mide bulantılarım tam olarak geçti diyemem hafif seyrediyor sadece.annemmmmmm seninde kuzucuğun var artık yaaaaa :1hug:
inanamıyorum,çok sevindim gülüm yaaaa ne güzel bebişlerimiz akran olacaklar Şeniz

ben uyuyorum gülüm zaten çok uyku yapıyor...inş canım bence devamı gelecek.....çünkü bir çözüldü mü gelir gerisi:1hug:a.s.

canım benim yaaa okudum yazdıklarını çok üzüldüm,nasıl bir vicdansızlık bu yaaa.görüşmediğiniz daha iyi olmuş gülüm yoksa daha ne belalar açarlardı başınıza iyi niyetinizi kullanıp.gelmiş bir kere başa napacaksınız mecburen başa gelen çekiliyor ama marketi satacağız yazmışsın,marketi satarsanız ne iş yapacaksınız gülüm,geçiminizi sadece marketten sağlıyorsunuz değilmi?allah böyle insanları nasıl biliyorsa öyle yapsın yaaaa vallahi sinir oldum senin yaşadıklarını tahmin bile edemiyorum.gün olur devran döner elden ayaktan düştüklerindede sakın ola sizin kapınıza gelip yalvarmasın insanlık beklemesinler sizden,böyleleri yüzsüzde olur utanmadan gelirler kapına :eek:klava:
eşinin kardeşleri falandamı yok,dur demiyorlarmı anne babalarına?

sağol canım arkadaşım onlar tam ben-cil insanlar tüm kardeşlerde dahil
evet canım tek gelirimiz burası başka yok ama yaparız bi yerden başlarız zaten bu iş yüzünden evliliğimden de tat almıyordum biliyosun bu işin bayramı seyranı tatili yoktur yok parasına gidecek ama sağlığımız daha önemli
biliyosunuz eşim aylarca kaza yüzünden yattı yeni ayaklanmıştı şimdide bu çıktı
bunlarda geçecek diyip birbirimize destek olmaya çalışıyoruz ne yapalım
boşverelim bunları da senin yaramaz inatçı çıktı he göstermedi kendisini:emir_bebek:

dayanamadınız di mikaydirigubbakcemile3
akşam koştunuz dr a ne kadarlıkmış canım söyledilermi

ben uyuyorum gülüm zaten çok uyku yapıyor...inş canım bence devamı gelecek.....çünkü bir çözüldü mü gelir gerisi:1hug:a.s.

varsa rapor hakkını kullan gülüm o zaman çok zor geçiyor o dönemler, ben bol bol yattım uyudum valla,napayım okulda kafamı kaldıramıyorum,dikkat diye bişeyde kalmıyor insanda ne iş yapabilirdimki bu haldeyken bende bol bol rapor aldım rahat rahat evde yattım uyudum kuzucuğumu büyüttüm, bu arada diğer kızlardan bi iş çıkmadı gülüşüm geliş gidiş biz dünür olacağız seninle :jeyyar:

kıyamam hamişime duygusallıklar başlamış
o kadar sıcak kanlısınki sana uzak kimse duramaz sana öyle geliyordurŞeniz

dayanamadınız di mikaydirigubbakcemile3
akşam koştunuz dr a ne kadarlıkmış canım söyledilermi

kuzucum nazlanmış accık bizimki doktor 4+3 dedi 11mm olmuş kese... içinde beyazlıklar gördüğünü ve bunların bebeğe delalet olduğunu söyledi...keseyi çok merak etmiştim çok şükür gördük teyzesi...nazım keçiboynuzu kürünü yap ,gerisini rabbime bırak kuzucum...gerçekten rahat olunca geliyor...gerçi yok yere borç çıkarmışlar nasıl rahat olacaksın...ama sakın üzülme kuzucum ne olur.allah yüzünü güldürecek inş...a.s.

canımmmm benimmmm,
hoşgeldin,özlemişim bende böyle sohbet etmeyi yaaa
diğer topiklerde kimse sizler gibi sıcak davranmıyor bana mafoldumben
yanlız bırakmayın beni yaaaa

kuzuucummm...öyle ya da böyle kardeş gibi olduk burada...allahım hepimizi sevindirsin...bebişlerimiz de böyle olsun inş....a.s:1hug:

bencede siz dünür olun ama cinsiyetleri tutturun dur ben söylieyim içime doğdu(püf bu işlerde hiç başarılı değilimdir ama olsun yinede söyliyeyim belki tutar:lepi:)
derinimin erkek ılgınımın kızCADIARZU
yok yok tam tersiCADIARZU
amaaaaaaaannnnnnnnnn beceremedim sağlıklı olsunlar bize yeter

dünür münür nerde diyeceğine boşver borcu harcı koyver gitsin yap bi bebek ondan sonra dünürünü arar buluruz sana :mymeka:

bence askere gitti gülüm berrunun eşi..o da kayınvalidesine gidecekti ya,orada balanamıyor bence nete.....gelir inş yakında....nazıma.s sen bebişi yap inş dünür gelir sonra...

evet canım keçiboynuzunu yapayım gerisinide kafama takmayayım
haklısın derinim kızma bi ara dünür bulursun ama kızcağızı merak ettim yahu

X