De gidi gebelik testi de...

derinim cvp yaz nerden aldın şu testleri kaç tane var içinde yetiyomu bütün aya

ben pazar günü sabah yaptığım testle şoka uğrayarak öğrendim hamile olduğumu, karşı komşum (aynı zamanda yakın arkadaşım) çarşıya kadar inip geleceğiz dedim eşime o da marketten bir kaç sipariş verdi gelirken al gelirmisin hazır çıkıyorsun dedi ama biz hastaneye tahlile gidiyorduk,tahlil yapıldı sonuç pozitifdi,sonuç kağıdını market poşetinin içerisine attım,eve geldim eşime verdim bunları yerleştirirmisin diye,malzemeleri yerleştirdi en son test kağıdı kaldı bu ne yaaa dedi bir baktı hamilelik kan tahlili ve sonuç pozitif, kekeleyerek sen hamilesin?? dedi dedim evet boynuma sarıldı çok sevindi vs.vs. gidip çiçek almış sağolsun öyleydi inşallah güzel bir andı.

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
marketten çocuk almış bi de fişini de almışalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

gülüm hiçbir şey kaldırmıyorum eskiden okula yürüyerek 10 dk da gidiyordum şimdi sallana sallana 20 dkyi buluyor temizlik de yapmıyorumaynısını dedi dr gülüm bana da.....kalp atışını duyacak mıyım acaba...inanamıyor insan...kuzucum kanaman ne zaman olmuşu senin,teyzesi araları bir ay değil mi......birlikte büyüyecekler inş...nazım arayı kaçırma sakın....düzenli gidelim lütfen.a.s.

kese göründükte 1 hafta sonraydı gülüm kanamam,benimki şu anda 11 haftalık oldu seninkide 4 hafta olduğuna göre yaklaşık 2 ay var aralarında

ah canım sen de şanslıymışsın genelde biz haber veririz ama almasıda ayrı bi güzeldir be:sm_cool:

ah gülüm yaşayamadım sevincimi gece 3 te acile gittik ateşim 39 a yükseldi diye..bir serum daha yedim şimdi korkudan dışarı adım atamıyorum ya grip olursam diye:çok üzgünüm:

derinim cvp yaz nerden aldın şu testleri kaç tane var içinde yetiyomu bütün aya

şimdi gördüm bu mesajını gülüm yazıyorum,gittigidiyor dan aldım hemde çok uygun fiyata,32 test + 6 gebelik testi 29,50 tl idi
benimkiler 20 tane falan vardı hala bebek için uğraşan bir arakadaşa hediye ettim bende

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
marketten çocuk almış bi de fişini de almışalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

vayyyyy beeeee..
sositososito
ben de eşime alayım çiçek dimi:roflol:
hastaneye sevk vericem bacılarım görüşmek üzere,nazım sen de yürü ev ödevlerini yap bakiiim:eek:klava:

ah gülüm yaşayamadım sevincimi gece 3 te acile gittik ateşim 39 a yükseldi diye..bir serum daha yedim şimdi korkudan dışarı adım atamıyorum ya grip olursam diye:çok üzgünüm:

ah canım benim sizin daha dikkatli olmanız gerekiyor babalarda eğilsin bu konuya dezenfekte olmadan dokunmasınlar size Allah korusun çok önemli

geçmiş olsun gülüm aman çok dikkat et kendine,birde domuz gribi denen bişey çıkardılar başımıza benimde ödüm kopuyor valla, bol bol bal ye ben o sayede çok ucuz atlattım hastalıkları, eşim 3 defa ağır grip olmasına rağmen bana geçmedi bende onu hergün bal tüketmeme bağlıyorum (tiksinerek yiyorum bu arada ama ne çare mecburen yiyeceğiz)

vayyyyy beeeee..
sositososito
ben de eşime alayım çiçek dimi:roflol:
hastaneye sevk vericem bacılarım görüşmek üzere,nazım sen de yürü ev ödevlerini yap bakiiim:eek:klava:

dikkat kendine canım özletme kendini anacım yorgunluktan ve stresten şu aralar yatağa zor atıyoruz kendimizi ama haklısın silkeleyim şu kocişimikaydirigubbakcemile

derinim şu ovulasyon testini nerden aldın kıssssssssss cvp yaz artık

yazdım ya fıstık görmemişsin demekki,
gittigidiyor dan aldım 32 ovülasyon testi + 6 gebelik testi 29,50 tl idi
benimkilerden 20 tane kalmıştı ovülasyon testi burada bebek için uğraşan bir arkadaşıma hediye ettim kalanları

X