De gidi gebelik testi de...

canım benim sen niye bu kadar üzülüyorsun varsa bile çıkmazki şu anda,5 gün 6 gün önceden çıkanlarınkine ne bakıyorsun onlarda tesadüfü erken yumurtlama olmuştur ondan öyle erken çıkıyordur,döllenmeden en az 14 gün geçmeden testler pozitif göstermez,sen yinede ilaç falan içme,bak ben kesin hamile değilim reglimin başlagıcı geldi diye hoplaya zıplaya vakit geçirdim ama hamileymiş,allaha şükür bişey olmadı ama insan başına ne geleceğini bilmiyor,bekle regl gününe kadar,pozitif çıkarsa güzel bir kahvaltı hazırlarsın eşine,yatağına götürürsün arkasındanda testini gösterirsin çifte süpriz olur :1hug:

ya valla hiç umudum kalmadı canım ya çok mutsuzum ne bileyim olsa çıkardı heralde şimdi adetim geçsede test falan yapmıcam zaten test bulamıyom 2 taneydi 1i gitti off offf:çok üzgünüm::çok üzgünüm: inş. dediğin gibidir canım ya sen nasılsın bebiş nasıl:asigim:

kızdırma beni,6 gün önceden test yapıyor sonrada olsaydı çıkar diyor,bekle biraz klava:
biz iyiyiz biraz bulantılar başladı onun haricinde bir sorun yok

kızdırma beni,6 gün önceden test yapıyor sonrada olsaydı çıkar diyor,bekle biraz klava:
biz iyiyiz biraz bulantılar başladı onun haricinde bir sorun yok

ama canım hiç bişi hissetmiyorum belirti yok karnımın üstüne yatabılıyorum sadece adet belirtisi olarak belim çok ağrıyo tabı bu ağrı yatmaktanda olabilir kaydirigubbakcemile3 öle yani zerre kadar ümidim yok

sıkma berrum kendini bekle belki sürpriz yapacaktır bende bugün kırmızıları bekliyorum gelecekler yine belli

canım benim kıyamam sana gelecekler bekle eşinide moralsiz bırakma canım

sıkma berrum kendini bekle belki sürpriz yapacaktır bende bugün kırmızıları bekliyorum gelecekler yine belli

ya hiç sanmıyorum süpriz falan hiç belirti bile yok inş. gelmez senınde kırmızılar benimde adet belirtileri başladı bel ağrısı falan :tomato:

bu arada sen nasılsın neler yaptın bakalım ben hergün giriyorum kimse yok yaa nerde kızlar bilmiyorum dün saolsun deincim girdi okadar gazili falan nerde hiç bilmiyorum

bendede adet belirtileri var be canım karnım sancıyo gelir 1-2 saate kadar

bende her gün giriryorum canım ama saatlerimiz uyuşmuyor galiba
iyi sayılırım canım aynı sorunlar işte
sen nasılsın yeni evine alıştın mı?

yaa bizim son ayımız :çok üzgünüm: eşim askerdeyken teselli olcaktı ama nasip diil heralde hem eşime hemde bebeşimin gelmeyişine üzülüp ağlıycam

eeee bide saldırıdan dolayı girilmiyodu siteye
hala sorun var ama idare ediyoruz işte

bende her gün giriryorum canım ama saatlerimiz uyuşmuyor galiba
iyi sayılırım canım aynı sorunlar işte
sen nasılsın yeni evine alıştın mı?

ooo çoktan alıştım hergün misafir geldi bu aralar gelen giden yok herkes geldi ama iyi oldu şimdi ben gidiyorum :1rolleyes:

ahhhh canım ya yapma böyle sağlığına yazık olur herşey eşinde üzülür böyle yaparsan bak sayılı gün çabuk geçer bi bakmışsın eşin yanında ALLAH büyük canım zaman tanı kendine

he işte böyle gez dolaş unutmanada yardımcı olur bunlar.yanlız kaldıkça sıkıntılar büyür durur kafamızda.bak çevrende var yakınında tadını çıkar.çocuk ounca bunları yapamıyacan naber

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…