De gidi gebelik testi de...

kızlar ben geldim
siteye saldırı olduğu için problem yaşanıyo
tabi 1 numaralı site çekemiyorlar şimdi ağzımı bozucam ya
neyse kazen bey uğraşıyo hala
siz nasılsınız ne var ne yok

bu arada özel mesajlar da silinmiş gelmesi zor ama kk puanları hala belirsiz

bizim dünür küstü galiba ortalarda yok
gel kıs dünür özledim seni

derinim cngmn de kırmızıyı gördü maalesef
bebişin nasıl

hadi ya mafoldumben en azından regli gecikmemiş o da bir şans,inşallah önümüzdeki ay güzel haberleriniz gelir hepinizin.bebiş iyiymiş teyzesi,şimdilik bir sıkıntı yok haftaya gel kalp atışlarına bakalım dedi doktorumuz.usg gelişimine göre 5+2 haftalık dedi ama ben ovü.testi kullandığım için biliyorum yarın tam 4.haftayı dolduracak daha,iyi bakmışım fıstığıma :jeyyar:

klava:klava:klava:
bak küsücem ama huhuhu

kuzucum küsme,internette sorun var 2 saattir cevap yazıyorum ve bir türlü gönderemiyorum,en nihayetinde bütün yazdıklarım silindi şimdi yeniden yazdım inşallah bu gelir.

ay yerim ben onu(az daha cadıyı diyecektim yoksa kız mı olacak ne)
insanın tarihi bilmeside güzel be
ben bu ay vücuduma eziyet çektirmiycem sadece hastalanmayı bekliyorum ve vücuduma bakmıyorum sonra belirti aramaya başlıyorum

selam arkadaşlar
ben de size bişey sormak istiyorum.benim normal reglim 6 sında idi. ama bu ay 10 da oldum regli olmaya başladığımdan beri ilk kez 8 gün değil 3 gün sürdü.doktor ria çıkarıldığı için bu aya bakma dedi.(gebelik yoktu)
bende acaba bu ay hamilemiyim merak ediyorum. son reglim 10ekim.şimdi 10 kasımı nasıl beklicem.erken gebelik testleri varmı ne zaman yapmak gerekli?forteli denedim .önerilerinizi bekliyorum.

bilmiyorum gülüm sanki benim içimede kızmış gibi doğuyor,dilime hep kızım demek geliyor ama hayırlısı artık.allah sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün hayırlı bir evlat versinde,birde en kısa zamanda bebişime arkadaşlar versin başka birşey istemiyorum.
çektirme gülüm bencede,zaten beni biliyorsun hiç bir belirtim olmadı,millet hamile kalınca kabız oluyormuş o bile yoktu bende tam tersi oldum :roflol: o nedenle hiç kendini dinleyip boşu boşuna psikolojini bozmaya gerek yok,geçen ay sizlerle sohbet ederken bebek meselesi neredeyse hiç gündeme gelmemişti,o nedenlede çok kafam rahattı benim,bundan dolayıdır belkide bu ay hamile kalma sebebim,her zaman diyorum ya bana göre yumurtalıklar bir araç hamilelik için asıl işi beyin yapıyor diye.inşallah en kısa zamanda gelecek sizlerinde bebişleri :Saruboceq:

haklısın derinim buyursun gelsin kırmızılarkötükedihüso
artık beni üzemeyecekler
ben daha mücadeleme başlamadım onlar ozaman korksun bendenalkisalkisalkis

haklısın derinim buyursun gelsin kırmızılarkötükedihüso
artık beni üzemeyecekler
ben daha mücadeleme başlamadım onlar ozaman korksun bendenalkisalkisalkis

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis hah işte benim arkadaşım böyle güçlüdür Şeniz

sağol derinim uyku durumların nasıl durduk yerde gözlerin kapanmaya başladımı?
ya bulantılar
inşaallah raht geçer bu dönemlerin

sağol derinim uyku durumların nasıl durduk yerde gözlerin kapanmaya başladımı?
ya bulantılar
inşaallah raht geçer bu dönemlerin

sorma gülüm yaaa,sanki günlerce uykusuz kalmışım gibi bir hal oluyor sürekli üzerimde halbuki günün yarısından fazlasını uyuyarak geçiriyorum,bulantım neredeyse hiç yok gibiydi ama dünden bu yana biraz arttı,inşallah dediğin gibi rahat geçer

slm kızlar.ben bugün test yaptım ve iki çizgi çıktı...
hemde adet günüme 3 gün var hala inanamıyorum.

tebrik ederim azize allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin
ne mutlu sana

çok kötüyüm dünür adetim 6 kasım bugün bi kalktım eşim kahvaltı hazırlamış dedim içimden test yapayım çıkarsa bende ona süpriz yapayım ama bi yaptım negatif 2. çizgiden haber yok çok üsüldüm morslim bozuldu ağlıyorum kaç saattir bir haftadır hastayım hap bile içmedim bişi varsa zararı olmasın diye çok mutsuzum 5 aydır olmuyo son 1 ayımız mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…