De gidi gebelik testi de...

YAA NERDESıNıZ KAÇ GÜNDÜR KıMSE YOK BENDE GıRMıCEM ARTIK BAŞKA TOPıKLERE BAKICAM SABAH AKŞAM GıRıYOM KıMSE YOKklava:

kızlar 2 tane idrar testi yaptırdım pozitifti ama kanda hcg değerim 3.6 çıktı benim gibi düşük değer çıkıp hamile olan varmı lütfen yazsın morale çok ihtiyacım var kafam çok karışık:bbo:

kızma berrucum herkes yoğun galiba baksana bugün bütün gün kimse uğramamış

merhaba kıslar,hepinizi çok özledim,ne zamandır gelemedim buralara,çok yoğundu işlerim,1 hafta raporluydum ya 1 haftalık işler yığılmış kalmış akannehir
neyseki bitirdim işlerimi rahatım artık,sizler napıyorsunuz,varmı güzel haberler????
biz bugün akşam doktora gidiyoruz,bebişikle tanışacağız inşallahhhhhh zemuszemus
döndüğümde haberleri iletirim sizlere,hepinizi çok öpüyorummmm a.s.

DERıNıM BıZDE SENı ÖZLEDıK bebişe bizden selam söyle a.s.
akşama bekliyoruz haberlerini

DERİNİM BİZDE SENİ ÖZLEDİK bebişe bizden selam söyle a.s.
akşama bekliyoruz haberlerini

canım benim söylerim tabi,hele bi doğsun el öptürmeye bile getiririm teyzesi :1hug:

kızlar günaydın...internette arıza var sanırım bizim çok ağır çalışıyor...

günaydın,nasılsın?? ne zamandır görüşemiyoruz,neler yapıyorsun?

bu arada dün gittik gördük bebişimizi,önümüzdeki hafta kalp atışları için çağırdı doktor,hepiciğinize selam söyledi teyzeleri bebiş,eee artık biz arkadaş istiyoruz yanımıza,yanlız yanlızmı gelecek dünyaya benim kuzuşum,teyzelere söyle ellerini çabuk tutsunlar arkadaş istiyorum ben dedi,elçiye zeval olmaz :jeyyar:

selam canım benimde adetimin geçmesinin 10. günü kan değerim 1480 lerde idi o gün ultrasona girdim karından bakıldı ama henüz kese görülmedi sen kaç gün görünce gördün bebişini ben biraz endişelendim ban ayrdımcı olursan sevinirim..

gözün aydıııın bacııııım rabbim sağlıkla versin kucağına inş.
ben yine gördüm kırmızıları gülümmm..çok bekleyecek yeğenimmmopuyorumnanaktan

öncelikle tebrik ederim,allah sağlıklı sıhatlı kucağına almayı nasip eder inşallah,hayırlı olsun.
başkalarıyla kıyaslarsan kendi durumunu niye bende böyle diye üzülürsün,herkesin yumurtlama dönemi farklı, döllenme zamanı farklı, bebeğin rahime düşme zamanı farklı.b-hcg bu durumlara göre farklılık gösteriyor.kesenin görünmemiş olması normal canım çünkü b-hcg oranının 5000'in üzerinde bir değere ulaşması gerekiyor aksi halde ultrasonda kese görünmez.ben hesaplayıp gittim doktora,benim 2.gecikme günümde değerim 165, 7.günde 1000 idi.iki günde bir bu değerin ikiye katlaması gerekiyor,ona göre hesapladım ve gittim dolayısıylada keseyi rahatlıkla gördük,bu hesaba göre 10.gün değerin 1480 olduğuna göre 14.günde gidersen kesen çok rahat görülür.

gözün aydıııın bacııııım rabbim sağlıkla versin kucağına inş.
ben yine gördüm kırmızıları gülümmm..çok bekleyecek yeğenimmmopuyorumnanaktan

amin canım benim allah sizlerede nasip etsin inşallah.
çok bekleyecek dediğin 1 ay,ne varki göz açıp kapayana kadar geçer gider,önümüzdeki ay senin kasayı dolu görcem ona göre kötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…