De gidi gebelik testi de...

ahhhh canım ya yapma böyle sağlığına yazık olur herşey eşinde üzülür böyle yaparsan bak sayılı gün çabuk geçer bi bakmışsın eşin yanında ALLAH büyük canım zaman tanı kendine

yaa öle ama ben daha gitmeden ağlamaya başladım eşim yanımda olmayınca ben uyuyamıyorum şuan bile ağlıyorum tv de asker görsem ağlıyorum zaman nasıl geçicek hiç bilmiyorum bebişim olsaydı teselli olurdu mafoldumben

başka sitelerden saldırı olmuş canım bu yüzden puaanlar kayboldu bide özel mesajlar silindi
çekemediler tabi sitenin yoğunluğunu
bu yüzden giremedikte yöneticiler uğraşıyor hala kazen bey bilgi veriyor ama daha sorun çözülemedi
artık ne kadarı geri gelirse
gazili falan ondan giremiyordur

başka sitelerden saldırı olmuş canım bu yüzden puaanlar kayboldu bide özel mesajlar silindi
çekemediler tabi sitenin yoğunluğunu
bu yüzden giremedikte yöneticiler uğraşıyor hala kazen bey bilgi veriyor ama daha sorun çözülemedi
artık ne kadarı geri gelirse
gazili falan ondan giremiyordur

hııım bende delirdim yaa dakka başı uğraşıyorum girmek için ee 2-3 gündür giriliyo girseler girerlerdi acaba işlerimi varki belkide hala girilmiyo zannediyolardır sen diyince farkettim ewt özel msjlar silinmiş ay ne fesat insanlar varya sinir şeyler cngmde yok

yapma ya uzun dönem yapma ihtimalimi var eee yeride belli değil
İNŞAALLAH iyi bir yer çıkar canım

uzun dönem olursada olsun ya bende gidicem uzun olursa 2-3 ay sonra hatta ben uzun dönem olsun istiyorum ayrılmamak için

infertilite topiğne bakayım canım dönerim yine merak etme buralardayımkaydirigubbakcemile5
sonra kızma banaopuyorumnanaktan

ya varya moralim bozuk ya canım bi işde yapmak istemıyor yemek yedik bulaşıklarım duruyor olmazsa bi ara gidip toplarım bi kaç parçada elde yıkancak bulaşık var

kısırlık demek canım bakalım orda mucizesine kavuşanlar var mı bu hafta 2 kişi çıktı
bak onlarda ki problemli olanlara onlar bile yani bende dahil umudumuzu yitirmiyoruz.
ben erkek infertilesine takılıyorum ordada güzel arkadaşlıklar var ama burdaki gibi 300 400 kişi girmiyo en fazla20-30 kişi oluyo
sende umudunu yitirme canım

o kadar uzun dönemlerden geçiliyoki orada
aylarca sürüyo bide oradakilerin kırmızıyı görmesi daha acı oluyo
o kadar çalışma ilaçlar aşılamalr tüp bebek denemeleri..............

kısırlık demek canım bakalım orda mucizesine kavuşanlar var mı bu hafta 2 kişi çıktı
bak onlarda ki problemli olanlara onlar bile yani bende dahil umudumuzu yitirmiyoruz.
ben erkek infertilesine takılıyorum ordada güzel arkadaşlıklar var ama burdaki gibi 300 400 kişi girmiyo en fazla20-30 kişi oluyo
sende umudunu yitirme canım

ya umudumu yitirmedimde tek istediğim eşim askerdeyken hamiş kalmaktı çünkü bana desdek olucaktı onun için bebişim olsaydı üzülmeme rağmen ağlamamaya çalışırdım o üzülmesin diye:ecrin_bebek:

X