De gidi gebelik testi de...

dünürüm nereye kayboldu gelini yolda belkide bakk hiç umursuyomuu

anacım temiz bi damat için uğraşıyoz burda...kıs sen gelini yap.....umursamam mı gülüm...gelin hijyenik ortama gelecek balkonları yıkadım ..yatak odasının yerini sildim halısını serecem kuruyunca yaaaa...kaydirigubbakcemile5

kız daha yeni yıkamadınmı balkonlarıklava:

dünürüm bu ay çok temiz maşallah kolay gelsin tatlım bitmedimi ama çok yordun bak kendini dinlen biraz

neyse yarında benim temizliğim var burda olamıycam zaten herkeste kayıplara karışıyo hafta sonu

bi kere dünürüm oda ya sağda ya solda oluyo
cngemn canım temizliğini kendini yormadan yap ama yap kendini şartlama sakın senleyse büyük mutluluk ama değilse seni çok üzer

bende ondan korkuyorum aslında sonra çok üzülürüm eger yoksa ama napalım yaa hayırlısı artık inş vardır yoksada eşim yanımda çok şükür yine çalışırızdelikafaduldendelikafadulden

bende ondan korkuyorum aslında sonra çok üzülürüm eger yoksa ama napalım yaa hayırlısı artık inş vardır yoksada eşim yanımda çok şükür yine çalışırızdelikafaduldendelikafadulden

sizin ne güzel yanınızda kayıran bana kayırsın mafoldumben

dünürüm bu ay çok temiz maşallah kolay gelsin tatlım bitmedimi ama çok yordun bak kendini dinlen biraz

sen asıl mutfağa geçince gör beni...tabak çanağın hepsi yıkanacak yeniden çamaşır suyuyla silinmiş raflara yerleşecekkkk....
yoruldum gülüm ama kaza yüzünden hiç ilgilenememiştim evle...temizlik istiyo baya bayamafoldumben

keşke benimde şöyle 5 e kadar çalışabileceğim bi işim olsa ahh ahh

neyse yarında benim temizliğim var burda olamıycam zaten herkeste kayıplara karışıyo hafta sonu

ben yarın çalışıyorum gülüm hiç vaktim olmuyo doğru düzgün benim o yüzden bulduğum her fırsatta yapıyorum temizliği napıyım eşler de dağınık olunca....dün gözümün içine baka baka gene koydu çoraplarını çekyatın altına...ya her gün yapıyo bunu...a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…