De gidi gebelik testi de...

üsülme sen bu hızla karşı dairelere falanda geçersin azıcık dur dinlen haftasonu var kocaman 2 gün:dance:

aaa uyar dünürüm yapma böle de banyo ya koy de ne bilim hergün hergün olmazki canım bak sakın damak babasına bezemesin sana benzesin:)))

sende al ona çaktırmadan geçeceği yolların üzerine koy ve nedenini anlamadığını süle o mesjı alır:roflol:

aaa uyar dünürüm yapma böle de banyo ya koy de ne bilim hergün hergün olmazki canım bak sakın damak babasına bezemesin sana benzesin:)))

derinimin dediği gibi babasına benzerse alırım tozunu damadının...merak etme dünürüm:mymeka:

sende al ona çaktırmadan geçeceği yolların üzerine koy ve nedenini anlamadığını süle o mesjı alır:roflol:

ben daha iyisini ypacam işyerine gidip masasına bırakacam yanına da bi kağıt''çoraplarını çekyatın altında unutmuşsun ...ayağına giy de üşümesin ayacıkların'':roflol:

ay benim eşimde aynı gazili bugün öğle arası gel gömleği çıkar yenisini giy bende beyazları attım makineye bi baktım yatağın kenarında beyaz gömlek bi kızdım niye kirli sepetinde diil diye bide zeytinyağı gibi üste çıkıyo sen atmadan baksana heryere dio:mymeka:

aaaaa kusura bakma bi sopalık daha vallaklava:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…