De gidi gebelik testi de...

ya kıslar acıktım dışarının etindende nefret ediyom patsomu sülesem en azından patatesin çakması yoktur sadece yağı soru işareti ama açııııımmmmm

ya kıslar acıktım dışarının etindende nefret ediyom patsomu sülesem en azından patatesin çakması yoktur sadece yağı soru işareti ama açııııımmmmm

bende genelde patso yerim ama onun da yağı işde dışardan yemek zor yaa kiloda aldırıyo:KK43:((

yok be hiç anlamıyorum bide benim akıntım normaldede çok oluyo ayırt edemiyorum

ya canım onu parmakla anlayanlarda var ellerini tertemiz yıka içerden bi parça akıntı al iki parmağınla (baş ve işaret)bak eğer uzuyosa yumurtlama dönemindir canım umarım anlatabilmişimdir

ya canım onu parmakla anlayanlarda var ellerini tertemiz yıka içerden bi parça akıntı al iki parmağınla (baş ve işaret)bak eğer uzuyosa yumurtlama dönemindir canım umarım anlatabilmişimdir

valla canım bende öle denemeye çalışıyorum her ay da çok şükür o akıntıyı görüyorum yada ben gördüğü zannediyoruım ama bebeiş yok:KK43:((

bende genelde patso yerim ama onun da yağı işde dışardan yemek zor yaa kiloda aldırıyo:KK43:((

evet canım ya sorma herzaman evdede hazırlıyamıyorum tencere taşımak zor eşim arabayla getiriyo bazen ama bazende sabah yapıyorum o zaman da getirmek zor oluyo
dükkanda kahvaltılık var ama canım istemiyo

kıslar bide bişey sorcam ben şimdi adet olmazsam testimi ne zaman yapmam gerek hafta sonu evde temizlik apmayı düşünüyordum eger bebeişim benleyse bişey olurmu acaba test yapıp öle mi temizlik yapsam

valla canım bende öle denemeye çalışıyorum her ay da çok şükür o akıntıyı görüyorum yada ben gördüğü zannediyoruım ama bebeiş yok:KK43:((

hıım ilginç hiç öyle denemedim demek ondan tutmadı bidaha dikkat edeyim bakayım:uhm:

evet canım ya sorma herzaman evdede hazırlıyamıyorum tencere taşımak zor eşim arabayla getiriyo bazen ama bazende sabah yapıyorum o zaman da getirmek zor oluyo
dükkanda kahvaltılık var ama canım istemiyo

ya ne güzel bak arasırada olsa evden getirebiliyorsunuz bizde o da yok sürekli dılşardan yiyorum buda bana kilo aldırıoyo akşama kadarda aç kalamam ki

hıım ilginç hiç öyle denemedim demek ondan tutmadı bidaha dikkat edeyim bakayım:uhm:

et tatlım et bende ilk bu sitede okudum şimdi 2 3 aydır bakıyorum oluyo hakketten de uzuyu sanırım yumutluyorum bunu bilmekde çok güzel biliyon mu çok şükrediyorum bunun içinde.

bi kere dünürüm oda ya sağda ya solda oluyo
cngemn canım temizliğini kendini yormadan yap ama yap kendini şartlama sakın senleyse büyük mutluluk ama değilse seni çok üzer

X