De gidi gebelik testi de...

sağol gazilim ya bu ay niye böyle oldum anlamadım sürekli sol kasığımda ince bi sızı var sürekli yumurluyomuyum ya nedir bu 18. günüm bugün bütün hafta boyu böyleydim anlamadım...........
şu bal çörek otu işimi dengemi bozdu ne derin gelsede sorsam

anam ben kolbastı oynasam migrenim tutar soldan soldan gelirler vallahi hele o kafa sallayıp duran rockçıları görünce bile beynim zonkluyoakannehir
sakın stres yapma cngemn

nazcım inş ityiye işarettir ne güzel sürekli yumurtluyorsundır belki inş olur bu ay

kaç günün var gülüm adetine.....benim 30 ekimmiş...unutuyom vallla...hazırlıksız yakalanmasam barimirmirmirmir

anam ben kolbastı oynasam migrenim tutar soldan soldan gelirler vallahi hele o kafa sallayıp duran rockçıları görünce bile beynim zonkluyoakannehir
sakın stres yapma cngemn

23 nisanda misket oynayacaklar ona gel kısss ozamanzemuszemus

sakın stres yapma cngemn

canım yapmamaya çalışıyorum hayırlısı artık inş diyorum ama bi yandan da deliriyorum günler çoabul geçsede hamileyim desem diye. yok kıss bende oynarım kolbastı çok da severim ama insan çok yoruluyo onu oynayıncasositososito

ya daha var bugün 18. gün 10 gün falan var daha anlamadımki.............
inşaallah cngemn ama ne bileyim umudum yok

heralde aramızda en uzun benim adetime var 6 kasım daha çook var çok çalışmam lazım çook

eeeeeeeeee bide ara ara akıntı oluyo deli oluyom aha bak yine tatlı bi sancı oldu kocamamı koşsam hazır yukarda yatıyokenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

senin tam zamanın dünür sakın kaçırma bu günleri

durmak yok bgunden itibaren her gece çalışma var bugünden önce gün aşırı çalıştık ama şimdi her gün bide ben yumurtldığımı anlayamıyorum nasıl anlıycam hem insan bi ayda bi keremi yumurtluyoCADIARZU:uhm:

evet canım ya sağ taraf ya sol taraftan oluyo.böyle çok ince tatlı bi sızı oluyo bide akıntın olur o dönemde vücudunu dinle anlarsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…