De gidi gebelik testi de...

canımcım ama sen böle sitresli olursan olmazki canım bence en önemli şeyy hayırlısı isteyebilmek canımcım yani biz hep istediğimiz zaman olsun diyoruz ama hayırlı zaman a hayırlı evlatlar istemek lazım bence gerçi böle diyorum da ben sıkıntı etmiyormuyorum ediyorum tabi ama elimizden bişey gelmiyo ki böle birbirimize dua edelim inş kabul oluır hepimiz çocuklarımızı kucagımıza alırız

öyle ama aralığın başına kadar olmazsa taa asker dönüşüne kalcak asıl o beni çok üzücek tabiki rabbimden herzaman hayırlısını istiyorum ama hayırlısıyla tez vakite diyorum Allahım inş. banada sizlerede tez vakitte nasip etsin :Saruboceq:

ksıırlık raporumu hangi doktor söledi bunu canım şimdi gideceksin o doktorun yanına

ya doktorun salaklığı ya da Allahın bir hikmeti,nasıl olduğunu bilmiyorum belki şu bal+tarçın+ç.otu etkili olmuştur,onu kullanmıştım bu ay ama evet gideceğim o doktorun yanına mecburen buranın en iyi doğum doktoru o başka çaren yok :roflol:

benim test alacağımdan ve aldığımdan eşimin haberi olmasına rağmen kullandığımdan haberi yoktu,cuma günü lekelenme olduğu için dedim yarın regl olacağım herhalde,eee sen o testleri aldın kullanmadın hiç dedi,dedim günaydıııııınnnnn kullanmazmıyım hatta seni kötü emellerime alet bile ettim şaşkın senin haberin yok :roflol:
inşallah hepinizin güzel haberlerini alacağız en kısa zamanda :Saruboceq:

inş canım sen şimdi sırayla bize dua ediyorsun derinimmm hamişlerin duası kabul olurmuş tamam mı tatlım. benim adet günümede 6 gün kaldı inş bende yaşarım bu güzerl duyguyu ama biz bu ay biraz tembellik ettik:))

inş canım sen şimdi sırayla bize dua ediyorsun derinimmm hamişlerin duası kabul olurmuş tamam mı tatlım. benim adet günümede 6 gün kaldı inş bende yaşarım bu güzerl duyguyu ama biz bu ay biraz tembellik ettik:))

inşallah tatlım hepinizin bu duyguyu mutlaka yaşamasını çok isterim,yani hamileliğe dair bişey hissediyormusun desen hiçbirşey hissetmiyorum ama o pozitifin sonucu aldığındaki heyecan,insanlarla paylaştıkların ve seni sevenlerin verdiği tepkiler muhteşemdi
dün sanki rüyada gibiydim,telefonumuz hiç susmadı halada arayanlar var
ALLAH HER BİRİNİZE İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA BU MUTLULUĞU YAŞATIR :roflol:

niye kız tembellik yaptınız bende derin gibi bu akşamdan itibaren hergün çalışmayı düşünüyorum kaydirigubbakcemile:jeyyar:

inşallah tatlım hepinizin bu duyguyu mutlaka yaşamasını çok isterim,yani hamileliğe dair bişey hissediyormusun desen hiçbirşey hissetmiyorum ama o pozitifin sonucu aldığındaki heyecan,insanlarla paylaştıkların ve seni sevenlerin verdiği tepkiler muhteşemdi
ALLAH HER BİRİNİZE İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA BU MUTLULUĞU YAŞATIR :Saruboceq:

ALLAH HER BİRİNİZE İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA BU MUTLULUĞU YAŞATIR :roflol:

bu mesaj için üzgünüm oradaki ifade :Saruboceq: olacaktı ama yanlışlıkla :roflol: bunu konduruvermişim :kedi:

inş.canım yaaa

inş canım yaa inş.:Saruboceq::Saruboceq:

Geldim bennucum ya sevinçden sana soramadım ne yapdın yertleştirdin mi evi toparlaya bildin mi

yani normalde sormasan küserdim ama bu sevinç bambaşka olduğu için küsmedim yaa yerleştim yerleştimde öldüm yaa yorgunluktan halada dinlenemedim çamaşırlarım çok birikti onları atcam makıneye hee bidetaşındım hergün misafir geldi eee onlara hazırlık servis anlıycağın çooook çalıştım çook yoruldum:çok üzgünüm:

yani normalde sormasan küserdim ama bu sevinç bambaşka olduğu için küsmedim yaa yerleştim yerleştimde öldüm yaa yorgunluktan halada dinlenemedim çamaşırlarım çok birikti onları atcam makıneye hee bidetaşındım hergün misafir geldi eee onlara hazırlık servis anlıycağın çooook çalıştım çook yoruldum:çok üzgünüm:

bak inan canım hep aklım daydın ya sabah bu haberi duyun ca soramadım şimdi kendime geliyorum:roflol: oyyy kıyamama yaa çok yorulmuşsundur ama çok şükür çogu iş bitmiş hadi inş yeni evin sana hayırlı gelir aa bu arada sormuşsun ta ikinci hamiş haberini kim verecek diye BENDE merak eddim sen ce kim verecek??

ben sana dedim gelelim yardıma diye,şimdi davet et gelelim çamaşırları falan hallederiz hemencik

X