De gidi gebelik testi de...

bak inan canım hep aklım daydın ya sabah bu haberi duyun ca soramadım şimdi kendime geliyorum:roflol: oyyy kıyamama yaa çok yorulmuşsundur ama çok şükür çogu iş bitmiş hadi inş yeni evin sana hayırlı gelir aa bu arada sormuşsun ta ikinci hamiş haberini kim verecek diye BENDE merak eddim sen ce kim verecek??

çok saol canım iii dileklerin için sen cevabını gayet iyi vermişin büyük harflerle yerimseniben

bence senin oğlun olcak derincimyerimseniben

sağlıklı sıhatli hayırlı bi evlat olsunda oğlan olsun kız olsun hiç sorun değil,ama benim kızım olacağını gazili söylemişti,o da motor kazasından sonra üçüncü gözü açılmıştı,ondanda cngemn dünürü ona geçti oda hamileliğimi bildi hihoyyyt

canım doktora gittin mi keseyi gördüler mi kalp atışlarını duycann ayyy çok güzel bi duygu olasa gerek yaa

yok gülüm daha minicik yiğenin tatlım doktor göremez henüz,kan değerim 165 çıktı 5000 in üzerine çıkması lazım keseyi görebilmesi için,muhtemelen 6-7 gün sonra o değere ulaşırız allah izin verirde bir aksilik çıkmazsa,kalp atışlarınıda 6.haftada duyabiliyormuşuz,yani sanırım 2 hafta sonra falan opuyorumnanaktan
her bişeyini sizlerle paylaşırım gülüm doktora gittimi keseyi kalp atışlarını bugüne bugün teyzelerisiniz

yok gülüm daha minicik yiğenin tatlım doktor göremez henüz,kan değerim 165 çıktı 5000 in üzerine çıkması lazım keseyi görebilmesi için,muhtemelen 6-7 gün sonra o değere ulaşırız allah izin verirde bir aksilik çıkmazsa,kalp atışlarınıda 6.haftada duyabiliyormuşuz,yani sanırım 2 hafta sonra falan opuyorumnanaktan
her bişeyini sizlerle paylaşırım gülüm doktora gittimi keseyi kalp atışlarını bugüne bugün teyzelerisiniz

ayy ço heycanlandım ya ne güsel bi duygu bu sositososito

ayy şekerim çok saol demeniz yeter siz yeterki gelin ben size hiç iş yaptırırmıyım daha ben size kendım neler neler yaparım :hulya:

canı9mcım sende hamile olursan biz gelene kadar o yüzden ben yaparım.)) senin yerinede yaparım ama sonnraaaa sizde benim yerime yaparsınız

ayyy çok güzel yaaa inş sağlıkla kucagına alırsın canım hiç bir skıntı çekmeden

ayyy çok güzel yaaa inş sağlıkla kucagına alırsın canım hiç bir skıntı çekmeden

amin canım benim inaşllah allah sizlerede tatdırsın bu duyguyu (tabi hala bişey hissetdiğim yokda parti havasında geçen zaman güzel:roflol: )
şaka bi yana hissetmesemde olduğunu bilmek bile güzel bir duygu,bu lafı çok tekrarladım farkındayım ama yürekten diliyorum çok istiyorum allah her birinize nasip etsin inşallah.
ben müsadeni isteyeceğim canlarım,sevk aldım doktora gidip kan ilacı falan yazdıracağım,
eve gidince görüşrüz,öpüyorum hepinizi.gaziliyede selamlarımı iletin lütfen o anlar :mymeka:

amin canım benim inaşllah allah sizlerede tatdırsın bu duyguyu (tabi hala bişey hissetdiğim yokda parti havasında geçen zaman güzel:roflol: )
şaka bi yana hissetmesemde olduğunu bilmek bile güzel bir duygu,bu lafı çok tekrarladım farkındayım ama yürekten diliyorum çok istiyorum allah her birinize nasip etsin inşallah.
ben müsadeni isteyeceğim canlarım,sevk aldım doktora gidip kan ilacı falan yazdıracağım,
eve gidince görüşrüz,öpüyorum hepinizi.gaziliyede selamlarımı iletin lütfen o anlar :mymeka:

çok sagol canım duların için geldiğinde görüşürüz inş dünyanın en güzel annesi:lepi:

X