De gidi gebelik testi de...

benim eşimde hayatta götürmez erkek doktora biyere gittiğimizde onereyi gösterirse oraya otururum ben öle :mymeka: geneldede duvara bakan tarafta

dedim ya işine gelince kıskanıyo,o kadar yapamaz,çok çemkiririm çünkü bilir:mymeka:

benim eşimde hayatta götürmez erkek doktora biyere gittiğimizde onereyi gösterirse oraya otururum ben öle :mymeka: geneldede duvara bakan tarafta

eeeeee bilmemki bizde öyle değildir gülüm ya ne bilim biz trakyalıyız erkeklerimiz sıkmaz rahatızdır çevrem böyle komple de o acıdan tuhaf geldi bana

sierim geçmiş olsun canım en azından için rahatladı.ertelemek yerine tedaviye başlamanız daha doğru.en kısa zamanda hamiş haberini alırız inşaallah canım olaya dr da el attı tamamdır artık:lepi:

Saol nazım hayırlısı artık tatlım inşallah sorunsuz bi şekilde yaşarız bu süreci..:Saruboceq:

ben de çektim bayan doktordan....olmayan kisti nasıl gördü,neresinden uydurduysaklava:
adama günde kaç kadın geliyo,beni naapsın:roflol:

sana katılıyorum cnm bende hep erkek tercih ettim en az 6. 7 dr gitmişimdir sadece 2 si bayandı kalanı erkek ve bence erkek daha anlayışlı

Ahaa işte gittiği yerde duvar manzarasına bakan bi garip daha..benimkide böle yaaa..hep oturcağım yeri kendi seçiyo..ama allahtan dr a bişey demiyoo..gerçi dicek bi durumda kalmadı ben kaşar oldum artık 1 senedir :roflol: bakmayan kalmadı kiiii..o da kabullendi artık..ulen biz karıyı herşeyden sakınırken bizimkini bütün ankara gördü diyoo..:roflol: kahroluyo ama yapcek bişey yoookkkkk ohhh canıma değsinnn

canım evet kısmetse kasıma düşünüyoruz saol hepimize hayırlısı ..
kullan bakalım sen güzelim illa faydasını görürsün ilk zamanlar ben 6 ay kullanmıştım

sana katılıyorum cnm bende hep erkek tercih ettim en az 6. 7 dr gitmişimdir sadece 2 si bayandı kalanı erkek ve bence erkek daha anlayışlı

bencede erkek doktor daha iyi oluyor,daha anlayışlı oluyorlar,bayan doktora bişeyden çekindiğini söylesen hemen fırçalıyor ammada nazlısın bizde geçtik bu yolardan bişey yok diye Çok üzgünüm çoook

Kesinlikle nazım katılıyom sana..ben bilerek erkek dr a gidiyom zaten..zaten dişçi,kuaför ve kadın doğumcu kesinlikle erkek olmalı..

:roflol::roflol::roflol:
bende buranın ünlü bi doktoru var..erkek ona gidecem ocakta,gösterecem mecbur:roflol:

:roflol: :roflol: :roflol:

ben de çektim bayan doktordan....olmayan kisti nasıl gördü,neresinden uydurduysaklava:
adama günde kaç kadın geliyo,beni naapsın:roflol:

çok istiyorlarsa kendileri bayan dr gitsinler:roflol:
bakalım biz zevklemi oturuyormuşuz o çatala kaydirigubbakcemilekarşımızdakini erkek olarak değil çaremiz olarak görüyoruz
anlasınlar artık bunu vallahi dr çok memnunum adam melek gibi
onlar görmekten bıkmışlar anacım günde kaç kez görüyolar:jeyyar:
e bide meslek hayatının uzunluğunu düşünkaydirigubbakcemile3
bööööööööööööööööö midem kalktı

ben o doktora bi geçiririm geçmek geçirmek neymiş görür buradanklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…