De gidi gebelik testi de...

kızlar ben çıkıyorum mecburen işlerim var görüşürüz allaha emanetsiniz

bu durumda doğal yoldan hamile kalırsak bizim kocalaramı kocaların bizemi vermesi gerekiyor bu parayı :uhm:

onların bize vermesi gerekiyoo parayı cicim...çünkü biz yumurtanın pozisyonunu ona göre denk getirmeye çalışıyoz
ayrıca onların birsürü beygiri var...bizim de bi yumurtamız o :roflol:yüzden bizimki kıymetli

onların bize vermesi gerekiyoo parayı cicim...çünkü biz yumurtanın pozisyonunu ona göre denk getirmeye çalışıyoz
ayrıca onların birsürü beygiri var...bizim de bi yumurtamız o :roflol:yüzden bizimki kıymetli

doktorun spermi bırakıp çekmesinden sonra paraları cukka yapmasının matığından yola çıkarsan kocişlere vermek lazım gülüm be ne biçim dünya yaaa ver anam ver :roflol:

Kesinlikle nazım katılıyom sana..ben bilerek erkek dr a gidiyom zaten..zaten dişçi,kuaför ve kadın doğumcu kesinlikle erkek olmalı..

ayyy heleki diş hekimi canım 3 yıl asistanlık yaptım allah ım o kadın hekimlerin eline düşenin vay haline bilgi var pratik hak getire kızlar vallahi kaç hekime ilaç ve alet kullanımlarını anlatmışımdır ama yok garibim zaten hep biz asistanlara verirlerdi her işi.bazen hasta bayılacak duruma gelirdi gidip gizlice bi erkek dr a haber verirdik onlarda öylesine bakmaya gelmiş gibi yapar 30 saniyede dişi çekerlerdi...........bazen biz asistanlara kızarlardı ama baş hekim bizi korurdu o hasta bi daha buraya gelebilmeli demişti bi kere bayan dr a.

anaaa açıldık kızlar kocişler duymasın vur dedik öldürdük kendimizi

X