De gidi gebelik testi de...

hayırlısı be toprağım...bekleme yapmadan yola devam..yumurta takibi nasıl oluyo:sm_confused:

meb cnm o cyclo progynova bende kullandıydım adet görmüştüm bırakınca düzenleyici gibi bişey ama sorun varsa derinine inin bence mesela bende işe yaramadı yine düzensiz çünkü bende tiroid çıktı.umarım düzelirsin cnmvereliniortak

eşim gelsin konuşucam canım önemli olan şuan onun psikolojisi üstüne gidiyo gibi olmayayım sonra ne dersiniz

bence hiç kocişine bahsetme bu olaydan,bunu tedavi gibi görmesin,zaten bu zımbırtıyı sen kullanacakmışsın,çaktırmadan ilişkiden önce sıkıver ondan sonrada :jeyyar:

gazilim düğün resminden bi tane koysak ne olur ki acepCADIARZU
kovalarlar mı bizi şayet öyle olursa yatak odasına kaçalım orda sakinleşirler:roflol:

sakinleşmez canım benimki 1 ay,hayır sakinleşmesin bana ne de yumurtlamayı kaçırırım
erkek kadın doğumcuya gittim diye 1 hafta bi ton laf işittim:mymeka:

sierim geçmiş olsun canım en azından için rahatladı.ertelemek yerine tedaviye başlamanız daha doğru.en kısa zamanda hamiş haberini alırız inşaallah canım olaya dr da el attı tamamdır artık:lepi:

sakinleşmez canım benimki 1 ay,hayır sakinleşmesin bana ne de yumurtlamayı kaçırırım

:1shok:yok daha neler gıı ay çok kıskançmış seninki dr ayrımı bile yapiii anam

hayırlısı be toprağım...bekleme yapmadan yola devam..yumurta takibi nasıl oluyo:sm_confused:

saol hemşommm..
Evet bekleme olmucak artık..bende tam bilmiyom da sanırım adetten sonraki günler gidip geliyon dr a o da ultrasonla yumurtalara filan bakıyo durumlarına..ona göre sanırım yöntemlerden faydalanılıyo..bildiğim ve tahminlerim bu yönde canım..

aaaa, o zaman direk dölleniyo..
neden uğraşıyoz ki bu kadar
tutmama ihtimali ne:sm_confused:

çok iyi yerler yüzde elli ama 1.500 başlıyo ben araştırma arefesindeyim hala
ya bilmiyorum ki kesin değil elbette tutanda var tutmayanda

hadi inşallah..
aşılamayı duydum şimdi çok ilginç hemşom:1shok:

bizimkiside başlarda öyle demişti ama bi sinirlendim ağzıma geleni söyledim biz oturup kahvemi içicez yahuklava:
yanlış anlamayın kızlarda ben bayan dr hoşlanmıyorum birçok dr la çalıştım ama başarı konusunda erkeklerin eline su dökemiyorlar özür dilerim bayanlardan aralarında muhakkak başarılı olanlar vardır ama ben denk gelmedim.

Canım evet düzenleyici anlamda bi hormon ilacı..dr umda ilacı sadece adet döngüsünü normal hale getirip ondan sonra bişeyler yapmayı öngörüyo..canım benim hiç düzensizliğim olmadı şimdiye kadar..ilk defa böle bişey oldu..ama dr da bizde bekleme yapmayalım artık diyoruz..
Canım sanırım sende aşılama yaptıracaksın şimdiden hayırlısı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…