De gidi gebelik testi de...

gazilim şimdi senide mi özleyecem buralarda zaten hafta sonuda giremiyosun:gitme:

ayyyy sen ne diyosun derinim benim gerçekten mi zemuszemus

yahu senle dünür olduk ama beni çok bekliycen gibi gözüküyo bence iyi düşünkaydirigubbakcemile3

asıl ben biber sürcem ağzına :mymeka: yaa benim bugün karın ağrım başladı adet olcam galiba hemde erkenden ayrıca kimin erken kimin geç olcağını Allah bilir bizim bu ay yaş gibi gözüküo bidahaki ay oldu oldu olmadı taaaa yaza oda hemen olcak sanki bi kerede ozamana kadar sen doğurursun dünür:teytey:

hadiiiii be:1shok:
derinim bakalım şubatta ona da:roflol:

bende duydum bu presedi hatta başlığı bile var forumda preseedle hamile kalanlar die bak oraya istersen

ayyyy sen ne diyosun derinim benim gerçekten mi zemuszemus

şu anda evde olsam araştırır gönderirdim sana adreslerini ama okuldayım ve gelen giden sürekli pc başında olamiyorım,akşam gidince araştırıp göndereyim sana adreslerini,müsayitsen bak bizim sitedede kullanalar var.ama önce sen rahat ol,eşinin işi hallolsa senin hormonlar stres yüzünden gidecek allah korusun.bi deneyin gülüm bu ürünü çok pahalıda değildi sanırım 35 tl gibi bişeydi fiyatı

zararı var mı ki bakacam ben de...ilaç başlığı altında mı satılıyo ki...doktora sorsak mıakannehir

ay canım benim kıyamam sana :teselli:bak bence iyi yönlerine bak mesela aş erince kime söyleyecen kime naz yapıcan kim karnını okşayacak babasının elini hissetmek isteyecek bebişin yaaaaa.............
eşinide kendinide mahrum bırakmazsın bu duygulardan.........
1 aymı kaldı ne kadar yapacak nerde kalıcan

ayyy kızlar sadece ben mi giremedim bu sayfaya toksa hepimizdemi problem vardı tam güzel haber aldım sizden teşekkür bile edemedim sağol derinim şimdi bi o sayfaya geçeyim geliyorum

zararı var mı ki bakacam ben de...ilaç başlığı altında mı satılıyo ki...doktora sorsak mıakannehir

onu araştırmıştım o dönemde yokmuş tatlım,bildiğin vajinal akıntı gibi bişeymiş ama labratuvar ortamında hazırlanmış en uygun ph seviyeli bakteri barındırmayan bişeymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…