De gidi gebelik testi de...

ayyy kızlar sadece ben mi giremedim bu sayfaya toksa hepimizdemi problem vardı tam güzel haber aldım sizden teşekkür bile edemedim sağol derinim şimdi bi o sayfaya geçeyim geliyorum

geç anacım sonra ben de bakacam bi ara...sen bize özetleyiverkaydirigubbakcemile5

evet kızlar hemen hamile kalan varmış ilk sayfada 3 kişi düşünsenize üstelik birinin sper sayısıda azmış ayyy çok mutlu oldum sizi seviyorum yaaaaaaaaaaaa

onu araştırmıştım o dönemde yokmuş tatlım,bildiğin vajinal akıntı gibi bişeymiş ama labratuvar ortamında hazırlanmış en uygun ph seviyeli bakteri barındırmayan bişeymiş

vayy teknolojiye baaak
bence işe yarar,çünkü ben kuru oluyorum ilişki sırasında genelde:kedi:

ayyy kızlar sadece ben mi giremedim bu sayfaya toksa hepimizdemi problem vardı tam güzel haber aldım sizden teşekkür bile edemedim sağol derinim şimdi bi o sayfaya geçeyim geliyorum

rica ederim canım lafı bile olmaz,ama alacak olursan o zımbırtıyı içerisinde 5 tüp oluyormuş bir paketin bir kaç paket al çünkü hemen o ay işe yarayacak diye bişey yok,belki ovülasyonu yakalayamayabilirsiniz,belki ovülasyon olur kaliteli yumurta olmaz döllenmez vs.her ihtimali düşün fazlaca al bence a.s.

evet kızlar hemen hamile kalan varmış ilk sayfada 3 kişi düşünsenize üstelik birinin sper sayısıda azmış ayyy çok mutlu oldum sizi seviyorum yaaaaaaaaaaaa

çok güzeeeeeeeel,araştıracam mutlaka
çünkü çok etkisi olduğunu düşünüyorum bununCADIARZU

rica ederim canım lafı bile olmaz,ama alacak olursan o zımbırtıyı içerisinde 5 tüp oluyormuş bir paketin bir kaç paket al çünkü hemen o ay işe yarayacak diye bişey yok,belki ovülasyonu yakalayamayabilirsiniz,belki ovülasyon olur kaliteli yumurta olmaz döllenmez vs.her ihtimali düşün fazlaca al bence a.s.

şubata kadar para briktireyim...kutu kutu alacam:jeyyar:

ay canım benim kıyamam sana :teselli:bak bence iyi yönlerine bak mesela aş erince kime söyleyecen kime naz yapıcan kim karnını okşayacak babasının elini hissetmek isteyecek bebişin yaaaaa.............
eşinide kendinide mahrum bırakmazsın bu duygulardan.........
1 aymı kaldı ne kadar yapacak nerde kalıcan

yaa aralığın başında gitcek ben biraz annemlerde biraz kayınvaldemlerde kalcam öle yaa ben çok istiyodum ama bi yandanda kocişimin hamileyken yanımda olmasını istiyorum nasip yaa bilmiyorum kafam karışıkbenneyaptımki

yaa kaç saattir uğraşıyorum niye giremedım siteye galiba çok yazmaktan siteyi çökerttikkaydirigubbakcemile2

yaa aralığın başında gitcek ben biraz annemlerde biraz kayınvaldemlerde kalcam öle yaa ben çok istiyodum ama bi yandanda kocişimin hamileyken yanımda olmasını istiyorum nasip yaa bilmiyorum kafam karışıkbenneyaptımki

bencede arkadaşların söylediklerine kulak ver canım,eşin yanında olmayınca hassas olacaksın e birde hamile kalırsan hormonların yüzünden çok daha fazla hassaslaşacaksın,hemde kendin üzüleceksin hem eşini üzeceksin askerde yazık adama hemde bebişine yazık onuda strese sokacaksın.yaşın çok genç zaten daha önünde bir çok zaman var,askerlik dediğin kaç aylık şey zaten,ya kısa dönem yapar eşin ya da 1 sene askeri öğretmenlik.çok uzun zaman değil,hadi biz gibi dinazor olsan yaş 30 o zaman tamam vakit kaybetme diyeceğim ama daha çıtır çıtırsın cokacimcoook

bencede arkadaşların söylediklerine kulak ver canım,eşin yanında olmayınca hassas olacaksın e birde hamile kalırsan hormonların yüzünden çok daha fazla hassaslaşacaksın,hemde kendin üzüleceksin hem eşini üzeceksin askerde yazık adama hemde bebişine yazık onuda strese sokacaksın.yaşın çok genç zaten daha önünde bir çok zaman var,askerlik dediğin kaç aylık şey zaten,ya kısa dönem yapar eşin ya da 1 sene askeri öğretmenlik.çok uzun zaman değil,hadi biz gibi dinazor olsan yaş 30 o zaman tamam vakit kaybetme diyeceğim ama daha çıtır çıtırsın cokacimcoook

dinozora bak...ule ben de dinazor yavrusuyum:jeyyar:

bence eşin kesinlikle yanında olmalı.Biz ilk dr ye gideceğimiz zaman işlerimizin yoğunluğundan eşime gelme demiştim.Ama iyi ki de gelmiş,o anı birlikte yaşamak çok güzel ve çok özel.Bunları hamile kalınca daha iyi anlıycaksın. Hani adam gelene kadar büyüsün falan diyosundur ama kesinlikle her anında yanında olmalı.

ya bi sizin gibi düşünüyorum bide eşim askerdeyken çoooooooooooooooooooooooook üsülcem bebişim yoldaş olur diyorum ben elimden geleni yapıcam nasip yaa iki türlüde üzülmicem:1shok:

X