De gidi gebelik testi de...

iş yerine söylemedim daha.ama nasıl olsa duyulacak.bilmiyorum ben 2+2 kullanamam.çünkü yerime bakacak başka kimse yok.nasıl olacak bilmiyorum.en kısa zamanda darısı başına inşallah

amin gülüm,allah verir sabrını ama hakkını kullanamamak kötü
yaşın kaç canım:sm_confused:

hoşgeldin dünür nasılsın nerlerdesin ya dünürünün morali bozuk senin haberi yok:umursamaz:

sağol gazilim dün mevlüt vardı çok şükür önemli bi durum yok ama problemin olması çok zormuş kızlar:gitme:her ay adet korkusu bu aymı acaba heyecanı yaşamak bile güzelmiş adetime 1-2 gün var ama umudum yok ne zormuş:gitme:araştırma yapıyorum ama hiç bi sonuç yok...................

senin neyin var dünürüm kıyamam sana ne olduŞeniz

sağol gazilim dün mevlüt vardı çok şükür önemli bi durum yok ama problemin olması çok zormuş kızlar:gitme:her ay adet korkusu bu aymı acaba heyecanı yaşamak bile güzelmiş adetime 1-2 gün var ama umudum yok ne zormuş:gitme:araştırma yapıyorum ama hiç bi sonuç yok...................

senin neyin var dünürüm kıyamam sana ne olduŞeniz

kıs şu yumurtayı dölleyen bir adet sperm değil :mymeka:mi
boşyere umutsuzluğa kapılma

evet canım ben 26 yım ama o 09u eşimin gönlü olsun diye koydum aydınlı...ben2006 mezunuyum
annenlerle aynı ildemisiniz gülüm,bebişe kim bakacak:sm_confused:

annemler burda ama aramızda baya bi mesafe var 1 saat kadar.biz de dusunuyoruz nolcak dıye hala bulamadık.Allah bi yolunu gösterir diye düşüyorum.

annemler burda ama aramızda baya bi mesafe var 1 saat kadar.biz de dusunuyoruz nolcak dıye hala bulamadık.Allah bi yolunu gösterir diye düşüyorum.

ilk 6 ay annen bakar canım sonra her çalışan anne yavrusunun kaderinde olduğu gibi doğru bakıcıyaaaşutarafagitti

sperm yetmiyoki hayatım morfoloji %1mafoldumben
canım 20 milyondan sadece biri hedefe ulaşabiliyorken bizimki 4 milyon bile değil artı morfoloji bunu 40 a düşürüyor...........
tabiki yüce rabbimin işi yeter ki ol desin..........
ama doğal yol ümitsiz gözüküyor

yahu senle dünür olduk ama beni çok bekliycen gibi gözüküyo bence iyi düşünkaydirigubbakcemile3

canım 20 milyondan sadece biri hedefe ulaşabiliyorken bizimki 4 milyon bile değil artı morfoloji bunu 40 a düşürüyor...........

bacıııım 40-50 sonuçta 1 tane dimi,,,belki ulaşacak kadar güçlü olan o 40 tanenin içindedir bilemezsin:teselli:

canım preesed denilen bir zımbırtı var,ovülasyon döneminde ilişkiden önce orana sıkıyormuşsun,vajinal akıntıyı çok uygun ph seyiyesine getirerek spermleri içine hapsedip uzun süre yaşamalarını ve hedefe ulaşmalarını sağlıyormuş.bende bir arkadaşım için araştırmıştım bir dönem,buradada kullanıp memnun olanlar var.hatta birisinin yazısını okumuştum tüp bebek bile imkansız demiş doktor,eşinin sayısı çok çok azmış ve onu kullanmış hamile kalmış doğal yoldan.gün doğmadan neler doğar sakın üzme kendini a.s.

X