De gidi gebelik testi de...

kızlar aklıma ne geldi bu mübarek günde hepimiz birbirimiz için dua edelim :Saruboceq: ozaman dualarımız daha çabuk kabul olur inş.

okul hayatı hayatımızda en özel zamanlardan biri olduğu o günleri özlüyoruz aslında demi,mekanı değil.İzmir Türkiye'de an yaşanılası yer,kıymetini bil bence.

ahh ah,izmirde olsam
eş durumundan manisadayım şimdi,o yüzden dedeli oluyorum eşime:mymeka:

ahh ah,izmirde olsam
eş durumundan manisadayım şimdi,o yüzden dedeli oluyorum eşime:mymeka:

o zormus tabii ama ben gunde 10 saat çalışıyorum.yollarla birlilte 12 oluyor.Hiç dışarı çıkamıyoruz doğru düzgün sadece alış veriş hafta sonları.O yüzden nerde oturduğumun hiç önemi yok

o da doğru ya,benim işim öğlende bitiyo,evim yakın okuluma.eşimin işyeri de yakın
ama burası da çok sıkıcı.bi de dönme ihtimali yok gibi.bu daha da sıkıcı:çok üzgünüm:
sen devlette misin canım

hayır canım özeldeyim.ve bu daha da zor biliyor musun?özelde olup hamile olmak çok zormuş.Senin sahip olduğun haklar kağıt üzerinde bana ait de olsa kullanamıyorum kişisel insiyatiften dolayı.Böyle bi dönemi evimde battaniye altında,elimde kumanda geçirmek isterdim. mirmirmirmir

tabi ya...olsun canım be,ne güzel hamilesin...kaçıncı ayında kaldın:1rolleyes:

Ben evlendikten sonra 1 kere adet oldum.İkiciyi göremedim.Biri bize kamera şakası yapıyor sanki hala inanamıyoruz.

doğru canım daha alışamamışsınızdır bu fikre,ne güzel sorunsuz bir gebelik geçirirsin inş.
izin durumunu ne yapacaksın gülüm,ben ücretsiz izne ayrılamam mesela öyle bi durumda,borçlarımız var:çok üzgünüm:

iş yerine söylemedim daha.ama nasıl olsa duyulacak.bilmiyorum ben 2+2 kullanamam.çünkü yerime bakacak başka kimse yok.nasıl olacak bilmiyorum.en kısa zamanda darısı başına inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…