De gidi gebelik testi de...

tekrar teşekkürler.bende ilk belirti göğüs uclarım çok sertleşti,acaip acıyordu.tahmini hamile kaldığım günden 5-6gün sonra wc de kan geldi ki bir kaç damla,sanırım hasta oluyorum dedim,üstüne görmeyi bilmiyordum.bekledim devamı gelmedi,kendimce bir hastalık belirtisi olabilir mi dedim netten baktım,hamilelik belirtisiymiş.Yok canım falan oluyorum ben,daha neler.Ağzımda metalik bi tat vardı.Hatta o gün meyve suyu sıkmıştık,eşime bunun motoru çok mu zorlanıyor demir tadı var dedim içinde.O da erkekçe bi cevapla "saçmalama " dedi.Midem kazılıyordu ama daha önce hiç yaşamadığım gibi yemek yiyorum yarım saat sonra acaip bişeyler oluyor açlık da değil bu.Bacak ağrılarım çok oldu.Aynı adet belirtisi gibi bi çoğu.Ben adetimden 1 gün sonra test yaptırdım + çıktı.En erken belirtiler bunlardı.

benim göğüslerim kaşınıyo sadece:kedi:

benim bildiğim leylekler yapılmışını getiyorlar gülüm bu defa malzemeleri göndermişler tarifi kendisine bırakmışlar herhalde :roflol: :roflol:

ekonomik kriz gülüm,napacan,fabrika işçi çıkarmış:roflol::roflol:
leylek o kadarını yapıyo da kalanını yapmaya mı üşeniyon:mymeka:

ekonomik kriz gülüm,napacan,fabrika işçi çıkarmış:roflol::roflol:
leylek o kadarını yapıyo da kalanını yapmaya mı üşeniyon:mymeka:

ben bunu düşünemeiştim gülüm ya doğru kriz leylekleride vurmuş CADIARZU
üşenmiyomda malzemede eksik veya fazla kullanım olursa farklı bişey çıkmasın diye :roflol:

X