De gidi gebelik testi de...

aaa ciddimiisin ayyy inş sierim hamilelikdir beee senin ki duydun mu şimdi heyecanladım

Canımmm ne bileyim bi bilsem ilk defa böle bişey yaşayınca..yorumsuz kaldım..ama nedense pek sanmıyom tatlım çünkü bildiğin regl sancısı gibi sancılarla kırmızıları gördüm..hatta hafiften ara ara şu an karnımda normal regl sancısı oluyo hafif hafif..hayırlısı tabi keşkeeee öle bişey olsaa tatlımmm :sm_confused:

Kimsecikler yookkk senağlamasenağlamamafoldumbenmafoldumben:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

nazın durumunu okuyorumda ne bu böyle ya,
bir insan bu kadarmı eziyet eder evladına gelinine,çok üzüldüm kızcazın haline ya mafoldumben

bende iyiyim bitanem nasıl olayım,yoğun bir gün geçirdim,yarından sonra inşallah hafifleyecek biraz işlerim,
bu aralar hepsi bir araya geldi,yeni başlayanlar,maaşlar,ekdersler,evrak zevrak derken şükür çoğu gitti azı kaldı.sen neler yapıyorsun,daha iyisin ya

doğru canım biz evladımız olsun diye uğraşıyoz
bi anne de evladına evladın olmasın diye beddua ediyor:mymeka:

doğru canım biz evladımız olsun diye uğraşıyoz
bi anne de evladına evladın olmasın diye beddua ediyor:mymeka:

bugünün yarınıda var,insanlar her zaman bu kadar sağlıklı ve dinç olacaklarını zannediyorlar ama zaman geçip gidiyor ve giderkende bizden birçok şeyi götürüyor,illaki birgün başkalarına muhtaç olacağı an gelecek,işte o zamanda böyle beddua eden kişiye evlatlık etmeye gerek yok lmaz:

siercim belki yumurtlama olayından dolayı ara kanama görmüşde olabilirsin,bazen yumurta çatlarken ara kanama olabiliyormuş regl gibi,bişeyin yoktur tatlım ya sıkma canını
ya stresden ya yumurtlamadan yada benim damat yola çıktı sanada telgraf çekti geliyom diye a.s.

doğru diyosuuun...ilerde çok yalvarır gelinim torunum diye:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…