De gidi gebelik testi de...

ya herşey beyinde bitiyo arkadaş bende bebk istediğimden beri ilk ay gecikti sonrakılerde erken geldi düzenli olan adetim kafayı yedi takma oluruna bırakmaya çalış canım

selammm kızz döktürmüşsünüz yine geriyi okuyamıyorum işi yogun ama merhaba demek istedim dünürüm sen beni temsilende yavış:))

Evet canim oda yaptirdi hemde 2 kere onun normal cikti. benimde hormonlar degisiyor surekli heralde ondan olmuyor ilk tahlilimde fsh 16 cikti ikincide dusuk cikti.3 aydirda reglim sasirdi.

ne kadardır istiyorsunuz ki canım erken değilmi aşılama önce kendiliğinden olmasını beklerler genelde doktorlar ben mi yanlış biliyorum canım

ya herşey beyinde bitiyo arkadaş bende bebk istediğimden beri ilk ay gecikti sonrakılerde erken geldi düzenli olan adetim kafayı yedi takma oluruna bırakmaya çalış canım
Ayni benimde hic şaşmayan reglim düzensizleşti.Takmayım diyorum çok takıyorum galiba.

Canlarım merhabalar nasılsınız..Ben bugün geçmiş sayfaları okuyamadım o yüzden yeni gelen arkadaşlar var sanırım öncelikle onlara hoşgeldiniz diyorum..
Benim bugün canım sıkkın..mafoldumben dün demiştim ya açık kırmızımsı pembemsi bi akıntı gelmişti diye..bu gece kırmızıya döndü..karın ağrısı ve bel sancıları ile beraber..yani regl oldummm..biliyonuz ben bu ay 13 ünde olmuştum..e şimdide 30 un da oldum tekrar..yaa anlamadım gitti hayatımda ilk defa böle bişey oluyooo..biliyonuz bu ayki kontrollerimde herşeyde çok güzel çok normal di yani bi problem yoktu..niye böyle tekrar adet oldummm..hayır bi de önceden ben hep hissederim göğüslerden,karnımdan,belimden,bacaklarımdan ve psikolojik olarak bilirsiniz bir gün önceden filan analrım yani..ama böle bişeyde hiç olmadı.sadece dün gece birdenbire regl sancılarım oldu ve akabinde zaten afedersiniz wc ye gittikçe kırmızıları gördüm..ped koydum artık..gerçi daha tam anlamıyla da gelemedi de bekliyom işte..
İster istemez canım çok sıkıldı..yani düzensizliğinemi üzüleyim hamile olasılığının bu durumda olmadığınamı üzüleyim anlamadım gitti..senağlama
Bide bugün bilgisayarım arızalandı..şimdi yan odadan yazıyorum allahtan arkadaş yok da oturdum sizide özledimm..Böyle işte kızlar yaa..
Umarım sizler iyisinizdir..dediğim gibi öncekileri okuyamadığım için..

ya o adet olamaz hemşom ne ara yumurtladın çatlattın
tuhaflık var anacımCADIARZU

canım hep psikolojik benımde öle olmuştu 8 gün önce gelmişti ben bu aydan itibaren takmıyorum sende öle yap

ya o adet olamaz hemşom ne ara yumurtladın çatlattın
tuhaflık var anacımCADIARZU

Yaa aynen işte toprağım yaa bende bi anlayabilsemmm..ne ara yumurta oluyoda çatlıyoo bu durumda??
Ben bi bilsem anlasam zaten..hayır bu ay zaten biliyonuz gayet herşey güzel kafamada hiç takmıyorum illa bu ay olsun diye..sizlerin sayesinde çok relaks ve mutlu mutlu yaşıyom zaten..şimdi bu ne bölee nerden çıktı bu süpriz??
Benim normalde hiç düzensizlik sorunum olmadı..tamam hep her ay 5-6 gün erken gelir ama o kadar..:sm_confused:

Merhabalar canım,seninki erken benimki gecikti hormonlar değişiyor sürekli stresten hep.

5-6 günü anlarım canım da seninki boru değil koskoca 13 gün
dooğru doktora hemşooomkaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…