De gidi gebelik testi de...

Canlarım günaydınnnnnn..nasılsınız dün pek görüşemedik..umarım iyisinizdir..yerimseniben

günaydın,iyiyim sen nasılsın?bende giremedim dün hiç,nasıl oldu senin durumlar regl başladımı?

Canım dün biraz yoğunlaşma olmuştu ama bugün sanki biraz akıntı azaldı gibi..tabi daha günün başı..akşama kadar gözlemleyeceğim bakalım nasıl olacak..
Dr a da daha sormadım adam daha 15 gün önce baktı çünkü herşeyime..ne bileyim seninde dediğin gibi bikaç ihtimalden dolayı olabilir bu kanama olayı..

İşlerinin azalmasına sevindim kendi adıma özlüyos valla senii..benimde dünden beri bilgisayarım bozuk daha doğrusu hard disc i iptal olmuşş..öğleden sonra sanırım yapılacak.bende arkadaşın masasındayım ordan yazıyom yerimseniben

arkaşının işe gelmediğine sevineceğim hiç aklıma gelmezdi:roflol:

gezeceksin tabii gülüm hakettin çoktan:hooray:

hihoyyyt

Şeniz

Ne okuyon gazilim..iyi o zaman az kalmış..sıkıcıysa son sayfalar da bitmez artık..

koloni adında bi gerilim romanı,adamın diğer kitapları güzeldi,son kitabında yazacak şey bulamayınca saçmalamış.
110 sayfa kaldı,daha sonra nehir günlüğü diye bi kitap var ona başlayacam,tanıtımını okudum,çok etkileyicia.s

Hımm iyi gazicim ben şu aralar hiç kitap okuyamıyom bazen kitap kurdu oluyom bazen de hiç ama hiç canım bişey okumak istemiyo..şu aralar canım yine istemiyo..gerçi şu aralar havalardanmıdır nedir canım hiç bişey yapmak istemiyo..enerjim düşük epeydir sporda yapamıyom bebek çalışmalarına başladık ne olur ne olmas diye..onu yapmayınca vücudum bi tuhaf oluyoo..iyice salıyom mayışıyom..kaşlarımı aldırmam lazım kaç gündür üşeniyom..düşün yani benim gibi birisi üşeniyo kaydirigubbakcemile3 iki adımlık yere gidemiyom..ama bugün gitcem allahtan öle abartı kötü görünmüyo da idare ediyom :kedi:

kıss yarın da patron gelmez inş:lepi::roflol:

Bizde patron yok şeker..başkan ve şube müdürü var ama onlarla aramızda 3 kat var bide biz rahat bi daireyiz başımızdakilerde çok iyi öle sıkmazlar hiç bi konuda..o yüzden relaksız hep :dance:

hee aynen hemşom murtaza gibi oldum:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…