De gidi gebelik testi de...

canım hep psikolojik benımde öle olmuştu 8 gün önce gelmişti ben bu aydan itibaren takmıyorum sende öle yap

Canım ne bileyim işte ilk defa olunca acayippp şaşırdım..dün gece şok oldum böle bişey olunca..
Dr a da sorma konusunda kararsızım eşimde diyo bi bekle bakalım iyice gelsin bugün reglin yarın bi sorarsın diyo..bende öle yapayım diyomm..

Merhabalar canım,seninki erken benimki gecikti hormonlar değişiyor sürekli stresten hep.

13 ünde regl olunca ikinci gün zaten rutin kontrollerim vardı dr um vajinal usg ilede baktı,kan da vermiştim hormonlar için..hepsi süper güzeldi,normaldi..o da zaten şimdi 3 ay çalışın bebek için dedi..olmazsa 3 ay sonunda o zaman gelirsin yardımcı yöntemlerden faydalanırız bekleme yapmayalım demişti..
Ne bileyim şaştım kaldım..akannehir

Canlarım merhabalar nasılsınız..Ben bugün geçmiş sayfaları okuyamadım o yüzden yeni gelen arkadaşlar var sanırım öncelikle onlara hoşgeldiniz diyorum..
Benim bugün canım sıkkın..mafoldumben dün demiştim ya açık kırmızımsı pembemsi bi akıntı gelmişti diye..bu gece kırmızıya döndü..karın ağrısı ve bel sancıları ile beraber..yani regl oldummm..biliyonuz ben bu ay 13 ünde olmuştum..e şimdide 30 un da oldum tekrar..yaa anlamadım gitti hayatımda ilk defa böle bişey oluyooo..biliyonuz bu ayki kontrollerimde herşeyde çok güzel çok normal di yani bi problem yoktu..niye böyle tekrar adet oldummm..hayır bi de önceden ben hep hissederim göğüslerden,karnımdan,belimden,bacaklarımdan ve psikolojik olarak bilirsiniz bir gün önceden filan analrım yani..ama böle bişeyde hiç olmadı.sadece dün gece birdenbire regl sancılarım oldu ve akabinde zaten afedersiniz wc ye gittikçe kırmızıları gördüm..ped koydum artık..gerçi daha tam anlamıyla da gelemedi de bekliyom işte..
İster istemez canım çok sıkıldı..yani düzensizliğinemi üzüleyim hamile olasılığının bu durumda olmadığınamı üzüleyim anlamadım gitti..senağlama
Bide bugün bilgisayarım arızalandı..şimdi yan odadan yazıyorum allahtan arkadaş yok da oturdum sizide özledimm..Böyle işte kızlar yaa..
Umarım sizler iyisinizdir..dediğim gibi öncekileri okuyamadığım için..

canım biliyon bende yedim kırmızıları:KK43:( ama canım senin daha 20 günün bilem dolmamış bence doktoruna bi görüş tatlım yani çor erklen değil mi

3 AY .once benimde erken gelmisti ama normal regl gibi degildi ne cok ne az 5-6 gun sonrada normal reglim geldi ama asiriydi.doktora gittim normal dedi bir sey yok dedi.

Anladım canım..sanırım benimde böle bişey olacak..zaten dediğim gibi adet oldum gibi ama şimdilik sadece wc ye gittikçe akıyo afedersiniz...ped de daha aman aman bişey yok..aynı yaşadığın gibi olursa benimde normalde 6-7 gün sonra olmam lazımdı..Bakalım o zaman benimde normal reglim gelcekmi..DR un bişey yok demesi de çok güzel tabii.en önemlisi de o zaten..bakalım canımm..:1shok:

canım biliyon bende yedim kırmızıları:KK43:( ama canım senin daha 20 günün bilem dolmamış bence doktoruna bi görüş tatlım yani çor erklen değil mi

Evet canım bugün iyice bi gözlemleyeyim durum nedir ne olacak gibilerinden..yarın olmazsa gidebilirim..senağlama

Evet canım bugün iyice bi gözlemleyeyim durum nedir ne olacak gibilerinden..yarın olmazsa gidebilirim..senağlama

sierim sanırım bu ay da bebeiş yok bu tokipde ama olsun ben hala daha ekimde hamile kalma şansız var inş ekim bitmeden hayırlı haberleri vercez

Ilk olarak kistten suphelendi doktor vajinal ultrasonla bakti. her sey normal dedi yakinda normal rengini goruceksin dedi daha sonra da regl oldum zaten ama normalden asiri bir kanla.
Acaba senin hamilelik olabilirmi?cunku doktor ilk hamilelikten de suphelenmisti.

aaa ciddimiisin ayyy inş sierim hamilelikdir beee senin ki duydun mu şimdi heyecanladım

Ilk olarak kistten suphelendi doktor vajinal ultrasonla bakti. her sey normal dedi yakinda normal rengini goruceksin dedi daha sonra da regl oldum zaten ama normalden asiri bir kanla.
Acaba senin hamilelik olabilirmi?cunku doktor ilk hamilelikten de suphelenmisti.

Ay canımmm nasıl hamilelik olabilirmiii??:1shok: böle bi ihtimal varmı yanii nasıl oluyo kii..
Canım kist vb.konularında içim biraz rahat çünkü daha ayın 14 ünde benimde baktı dr um (zaten her ay regli halinde düzenli olarak bakıyodu bu zamana kadar) o yüzden biraz açıkcası o konularda içim rahat diyebilirim..
Sana dr un hamilelik ihtimalinden mi söz etti o zaman??fisfisfis

sierim sanırım bu ay da bebeiş yok bu tokipde ama olsun ben hala daha ekimde hamile kalma şansız var inş ekim bitmeden hayırlı haberleri vercez

Hayırlısı canım sende ne olur takma kafana olurmu? inan stres yapmanın çok büyük etkisi var tatlım..:tomato:

Benim doktorum beni kan testine gonderdi once sonra vazgecti kist falan da olabilir dedi biz en iyisi ultrasondan bakalim dedi once ama tabi ne hamilelik vardi bende ne kist insallah senin olur hamilelik.

Hımm anladım canımmm..ay ne bileyimm pek sanmıyorum yinede bi ihtimal demişse dr un tabiki vardır bişey..
Canım o ara kanamanda peki seninde biraz regl sancıları gibi şeyler olmuşmuydu yani normal hastalancağın zaman yaşarız ya hafiften karın kasık bel sancıları giibi..bende oldu da o yüzden soruyorumm..

Arkadaslar tanistigimiza memnun oldum vaktim oldukca gelirim artik bu topige.. Herkesin bir once hamile kalmasi dilegiyle ayriliyorum. Kendinize iyi bakin.

X