De gidi gebelik testi de...

hoşbulduk teşekkür ederim cnm sende hoşgeldinnŞeniz

Sağol canım..bu topiğe girdiğin için pişman olmayacaksın..çünkü burası sıkıntılı dertli bi okadarda vesveseli topiklere benzemez tatlım..sende tanıyacaksın ve eminim memnun olacaksın..
Şahsen bazen ben başka topiklerede bakayım diyorum ama resmen kaçıyorum hiç sarmıyo..hele o hemilelik belirtilerinin diğer topikleri valla insanı stres topu haline getirir oralar..insan hamile değilse bile hamile oluyo oralarda kaydirigubbakcemile3 aman amannn..

şeker dillerini yirim senin...opuyorumnanaktanzemuszemus

:roflol: :roflol: :roflol: allah iyiliğini versin senin

En büyük bizim topikkk başka büyük yokkk..
Gazicim iyikide açmışın burayı valaa allah senden razı olsun şeker yerimseniben

kıss allah sizden razı olsun...
siz olmasanız yemişim topicini:mymeka: ben ne yapayım sizsiz topiciopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

yaaa kıslaaaaaaaaaaar accık yavaş yaa yetişemiyom valla 10-15 sayfa olmuş hızlı hızlı okuycam diye gözlerim şaşı oldu heesositososito hoşgeldiniz baculaaaar ÖLÜMÜNE GANGAYIIIIIK:içelim:

Canlarım biliyonuz benim regl tarihim 13 ü.yumurtlama hesaplaması anlamında tahmin yürüterek ilk defa bu ay denemlere başladık biliyonuz..bu tahmini hesaba göre ben regl tarihime 10 ekledim yani ayın 22 sinde çalışmaya başladık.düne kadar yakşaık 1 haftadır allah versin sıkı bi çalışma yaptık :kedi:
Şuraya varcam ; bugün sabah kalktığımda afedersiniz tuvalete girdim ve çıkarken peçeteye az bi şey çokkk açık kırmızımsı bi leke geldii :uhm: sizce bu neden olabilir..hani adet olcağımız zaman ilk günlerde gelmeye başlarken açıkk kırmızımsı pembemsi gibi gelmeye başlar ya hah işte aynen öle gibiydi..
Hayır reglime daha malum çok var yani ayın 13 ü..hadi erken oluyom desem hiç bi belirti filan yok ki benim normalde adet belirtilerim çok belirgindir bir-iki gün önceden mutlaka anlarım zaten..öle bişeyde hissetmiyom..o yüsden şaşırdım..afedersiniz tuvalete girdikçe takip edicem tekrar..bi dahada girmedim sabahtan beri..ne diyonus canlarımm????

:roflol: :roflol: :roflol: allah iyiliğini versin senin

Valla kıss geçen ay iki kerecik yapmayla bilem ordakileri okuya okuya hamile yapmıştım kendimi..ömrü hayatımda ilk defa reglim iki gün geç geldi o yüsden..ki benim hep erken gelir kaydirigubbakcemile3

yaaa kıslaaaaaaaaaaar accık yavaş yaa yetişemiyom valla 10-15 sayfa olmuş hızlı hızlı okuycam diye gözlerim şaşı oldu heesositososito hoşgeldiniz baculaaaar ÖLÜMÜNE GANGAYIIIIIK:içelim:

eşler bu günler için ver bacum
alırlar bize bi gölük
gerçi benim zati astigmatım vardı,burdan sonra tavana vurmuştur artık heee:roflol::roflol::içelim:

:roflol: :roflol: bizim topik güzndüzleri coşuyo zaten akşamları bi allahın kulu olmuyo
geçmişi akşam okurusn sen yeni sayfalara takıl şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…