De gidi gebelik testi de...

Sağol canım..bu topiğe girdiğin için pişman olmayacaksın..çünkü burası sıkıntılı dertli bi okadarda vesveseli topiklere benzemez tatlım..sende tanıyacaksın ve eminim memnun olacaksın..
Şahsen bazen ben başka topiklerede bakayım diyorum ama resmen kaçıyorum hiç sarmıyo..hele o hemilelik belirtilerinin diğer topikleri valla insanı stres topu haline getirir oralar..insan hamile değilse bile hamile oluyo oralarda kaydirigubbakcemile3 aman amannn..
haklısın cnm bende çok yere girdim çıktım burasını sevdim iyi geldi saolsunlarr çok iyi davranıyolar
canımcım cahillik olcek ama replemek ne demek:1shok:
kız repi bilmiyonuzmu
One kısss..ne yaptın ne yaptınnn..:uhm::sm_confused:
kız repi bilmiyonuzmu
kıs bizim iklim bizi repleyip kaçtı,
demekki kötü bişi:1shok:

allahım ya anlatıcam bi sn:tomato:

bakın şimdi sağda bir terazi var oraya tıklayın oylayın bu ve puanınız çoğalsın yapın bakem bana :)

yaaa kıslaaaaaaaaaaar accık yavaş yaa yetişemiyom valla 10-15 sayfa olmuş hızlı hızlı okuycam diye gözlerim şaşı oldu heesositososito hoşgeldiniz baculaaaar ÖLÜMÜNE GANGAYIIIIIK:içelim:

Eeee biz hızlı gacılarız vesselamm..sende hoşgeldin canumm..taşınma işleri ne durumda el atabildinmi biras..:nazar:

Canlarım biliyonuz benim regl tarihim 13 ü.yumurtlama hesaplaması anlamında tahmin yürüterek ilk defa bu ay denemlere başladık biliyonuz..bu tahmini hesaba göre ben regl tarihime 10 ekledim yani ayın 22 sinde çalışmaya başladık.düne kadar yakşaık 1 haftadır allah versin sıkı bi çalışma yaptık :kedi::eek:
Şuraya varcam ; bugün sabah kalktığımda afedersiniz tuvalete girdim ve çıkarken peçeteye az bi şey çokkk açık kırmızımsı bi leke geldii :uhm: sizce bu neden olabilir..hani adet olcağımız zaman ilk günlerde gelmeye başlarken açıkk kırmızımsı pembemsi gibi gelmeye başlar ya hah işte aynen öle gibiydi..
Hayır reglime daha malum çok var yani ayın 13 ü..hadi erken oluyom desem hiç bi belirti filan yok ki benim normalde adet belirtilerim çok belirgindir bir-iki gün önceden mutlaka anlarım zaten..öle bişeyde hissetmiyom..o yüsden şaşırdım..afedersiniz tuvalete girdikçe takip edicem tekrar..bi dahada girmedim sabahtan beri..ne diyonus canlarımm????

:1shok:
tahriş falan olmadı ise toprağım bana da tuhaf geldiCADIARZU
adet hiç olamaz bence,inş yerleşme kanaması dediklerindendir hemşomzemuszemus
kıs inş derinin damadı geliyodurrr

Canlarım biliyonuz benim regl tarihim 13 ü.yumurtlama hesaplaması anlamında tahmin yürüterek ilk defa bu ay denemlere başladık biliyonuz..bu tahmini hesaba göre ben regl tarihime 10 ekledim yani ayın 22 sinde çalışmaya başladık.düne kadar yakşaık 1 haftadır allah versin sıkı bi çalışma yaptık :kedi::eek:
Şuraya varcam ; bugün sabah kalktığımda afedersiniz tuvalete girdim ve çıkarken peçeteye az bi şey çokkk açık kırmızımsı bi leke geldii :uhm: sizce bu neden olabilir..hani adet olcağımız zaman ilk günlerde gelmeye başlarken açıkk kırmızımsı pembemsi gibi gelmeye başlar ya hah işte aynen öle gibiydi..
Hayır reglime daha malum çok var yani ayın 13 ü..hadi erken oluyom desem hiç bi belirti filan yok ki benim normalde adet belirtilerim çok belirgindir bir-iki gün önceden mutlaka anlarım zaten..öle bişeyde hissetmiyom..o yüsden şaşırdım..afedersiniz tuvalete girdikçe takip edicem tekrar..bi dahada girmedim sabahtan beri..ne diyonus canlarımm????

ya vajinan fazla çalışmaya dayamadı SOS vermeye başladı ya da bebik geliyor diyorum ben alkisalkisalkis

yaaa ölede konulara fransız kalmamak için okuyorum ewt yaaa akşamları bi ben oluyom bide inle cin onlarda top oynuyolar hıııı yoksa kocitolarmı bırakmıyo şekerlerkaydirigubbakcemile

Hakketen hemşo bende huylandım bak şimdi...benim dünür bilir bu meseleyi..
dünürcüm sence repledim sizi demek ne demeeekkkk :uhm:

kafamçokkarıştıÇok üzgünüm çoook...puanınızı çoğalttım ayol sizde bana yapsanıza alala:roflol:

Hakketen hemşo bende huylandım bak şimdi...benim dünür bilir bu meseleyi..
dünürcüm sence repledim sizi demek ne demeeekkkk :uhm:

yok canım bende geçtiğimiz sayfaları karıştırdım bunlar aralarında böyle bir espri yapdıda benmi kaçırdım acaba diye, işin özü bende anlamadım :roflol: :roflol: :roflol:

bakın sağa bir terazi var benimkide bakın sağa terazi var oraya tıklayın olumlu olana tıklayın ve tamam deyin bu kadar..ve bende kontrol paneline bakınca görücem sizin verdiğiniz repleri side bakın kontrol paneline görün ayol iyi bişey bu

:1shok:
tahriş falan olmadı ise toprağım bana da tuhaf geldiCADIARZU
adet hiç olamaz bence,inş yerleşme kanaması dediklerindendir hemşomzemuszemus
kıs inş derinin damadı geliyodurrr

Adet olacağını bende pek sanmıyorum..
Tahriş konusunu bilmiyorumkiii pek öle tahriş filan yaşamadım..önceden olsaydı karşılaştırırdım en azındann o yüzden bilmiyom ama mantıklı evet aklıma gelmemişti böle bi durum..
Yerleşme kanaması hakkındada en ufak bi bilgim yok..yani ilişkiden 1 hafta sonra olabiliyomu kii.?bi de renk kahverengimsi değil, pembemsi-çokaçık kırmızımsı bi renk..
:sm_confused:

Adet olacağını bende pek sanmıyorum..
Tahriş konusunu bilmiyorumkiii pek öle tahriş filan yaşamadım..önceden olsaydı karşılaştırırdım en azındann o yüzden bilmiyom ama mantıklı evet aklıma gelmemişti böle bi durum..
Yerleşme kanaması hakkındada en ufak bi bilgim yok..yani ilişkiden 1 hafta sonra olabiliyomu kii.?bi de renk kahverengimsi değil, pembemsi-çokaçık kırmızımsı bi renk..
:sm_confused:

anlattıklarına benziyo canım okuduklarım sanki...inş kıss,
inş rabbim ol demiştir:CüvCüv:

X