De gidi gebelik testi de...

yaaa ölede konulara fransız kalmamak için okuyorum ewt yaaa akşamları bi ben oluyom bide inle cin onlarda top oynuyolar hıııı yoksa kocitolarmı bırakmıyo şekerlerkaydirigubbakcemile

Canım ben işten gelince bildiğin kakılmış hayal et hah aynen öleyim..önce bi sağı solu topluyom,sonra mutfağa koşuyom yemek faslı,yemeği yapıyom yemek yiyoz sofrayı topla bulaşıkları makineye koy, ocağı temizle filan derken eğer fikfik yapmıcaksak kaydirigubbakcemile3 banyomu yapıyorum geç saate kalınca üşeniyom..saçım başım e baznede bakım maske yapıyom biliyonuz ben süslüyüm acık hihihihiihihi...eee bi bakmışım ssat 10 olmuşş..o saatte kocişle bişeyler izliyoruz film filan derken gün bitti işte şeker..benim biraz vakitsizlikten yanii.açarsam da mutlaka gelirim zatii..yerimseniben

canımcım yaptım ama olmuştur inş
bugün de bunu öğrendik sayende gülüm:hulya:

ama az güldürmediniz beni valla hala gülüyorum ben
bi an korktum noluyo diye:)
rica edrim cnm evet gördüm olmuş:) 20 tane yaptıktan sonra tekrar o kişiye sıra geliyo sırnaşık şey

mutluluk bu işteee
elektrik süpürgesi,vileda kovası ve ocak arasında kurduğun duygusal bağ...
bi insan hayattan daha ne bekler ki toprağım:roflol:

ama az güldürmediniz beni valla hala gülüyorum ben
bi an korktum noluyo diye:)
rica edrim cnm evet gördüm olmuş:) 20 tane yaptıktan sonra tekrar o kişiye sıra geliyo sırnaşık şey

saolasın sayende bişey daha öğrendik,
nereden görüyorsun o puanları? ben hala çok anlamadım ne işe yaradığını :uhm::uhm:

mutluluk bu işteee
elektrik süpürgesi,vileda kovası ve ocak arasında kurduğun duygusal bağ...
bi insan hayattan daha ne bekler ki toprağım:roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: bugün oldukça formundasın, eşine katılmamak elde değil sankim banada iyileşmişsin gibi geliyor :jeyyar:

anlattıklarına benziyo canım okuduklarım sanki...inş kıss,
inş rabbim ol demiştir:CüvCüv:

Hayırlısı inşallah hemşom..tamam neyse daha fazla üzerinde durmak istemiyom..sizde boşverin herşey olacağına varır...hemşom saol tatlım bilgiler için..öptüm senii Şeniz

:roflol: :roflol: :roflol: bugün oldukça formundasın, eşine katılmamak elde değil sankim banada iyileşmişsin gibi geliyor :jeyyar:

bugün nikah kıydığımızın 2. yıldönümü,dışarda yemek ısmarlar inş...
yoksa ben iyileştim de,onun sonu pek parlak görünmüyo bana:roflol:

hep gül inşallahkaydirigubbakcemile5
canım benim hepberaber inşallah
saolasın sayende bişey daha öğrendik,
nereden görüyorsun o puanları? ben hala çok anlamadım ne işe yaradığını :uhm::uhm:

canım kontrol panelin varya senin en yukarda tıkla oraya çıkıcak karşına zaten günlük bakıp kimler vermiş görürsün canım iyi bişey puanın artıyo itibarın oluoyo site içindekaydirigubbakcemile2

saol dünürüm,azimlisin baya az kaldı dayan biraz daha geliyo benim damat da daha senin gelin yok ortada :roflol:

Hayırlısı dünür olsun benimki oğlan ya sen istediğin zaman yapabilirsin..sona gazilimle cngnme benzemeyelim gelin damattan büyük olmasın dimi amaaa :roflol::roflol:

Hayırlısı dünür olsun benimki oğlan ya sen istediğin zaman yapabilirsin..sona gazilimle cngnme benzemeyelim gelin damattan büyük olmasın dimi amaaa :roflol::roflol:

oluvesin gariii.gız böyük olmuş netcen,zengin oluveriz gız:dance:

bugün nikah kıydığımızın 2. yıldönümü,dışarda yemek ısmarlar inş...
yoksa ben iyileştim de,onun sonu pek parlak görünmüyo bana:roflol:

allah daha nice nice yıllar nasip eder inşallah size Şeniz
herhalde ısmarlar arkadaşım o kadarde şey gamyoncuiremsu değildir herhalde :tomato:

yemiyo ki...tam dayaklık...
burnunu sıkıyom ağzını açıyo,o zaman tepiyom ağzına mesir macununu:mymeka:

Hee aynı benimkide öleee...ama tatlı olsun bak nasıl yiyoo..ama öle şeylere gelince nazlanıyo ayol anlamadım gittiii..:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…