De gidi gebelik testi de...

kıss sen daha 23 yaşındaymışsın ya,daha çok vaktin var bebiş için canımyerimseniben

ya herkez aynı şeyi söylüyor fakat eşim 30 a giricek yakında ve benim durumum kötü adetim düzensiz bi türlü düzeltemedik yumurtlamam sıfır haddede zaman alıcak bir tedavi bu o açıdan acele ediyorum:bbo:

erkeklerde sorun yok onlarda 70e kadar yolu var
yumurtlamam sıfır derken:uhm:
ovulasyon testlerini denedin mi canım:1hug:

geçmiş olsun canım ..
bekle bakalım bakarsın şubata kadar süprüz yapar

Kızlarrr,dünürümm,yeni gelen arkadaşımız iklim tuana hepinize merhabalar...iklim hoşgeldin aramızaa a.s.

Nasılsınız canlarım bugün..cngnem regl olmuş..olsun hayırlısı artık..üzülme canımm..regl olabilmeyi isteyen nice bayan var onları düşün..

Dünürüm ösledim seniii..ama tahmin ettik yoğun olduğunu.malum okulun ilk haftası..napalım idare ederiz artık..:1hug:

Gazilim nasıl oldun canım..kolun daha iyi yaa..inşallah sıkıntın yoktur hemşom..

erkeklerde sorun yok onlarda 70e kadar yolu var
yumurtlamam sıfır derken:uhm:
ovulasyon testlerini denedin mi canım:1hug:

canım 1 yıl kadar tedavi gördüm ben menogon iğne kullandım başarı elde ettik ama sonuç alamadık malesef.. yumurtlamam olmuyor senede bir iki kere adet görüyorum ilaç kullanınca her ay oluyorum ama kullanmayınca hiç işte
kasıma kadar aşılama düşünüyoruz şu an araştırıyorum

dünürümmmmmm hoşgeldin,bırak geçmişi geleceğe bak sen, biz sana okunacak bir sürü yeni konu yazarız hihoyyyt

yok kıss,sizi görünce sıkıntımı kalır insanda bacım,
kolum baya iyi...
eşim bile bıraktı benim için üzülmeyi sen iyileşmişsin diyor:mymeka:

hoşbulduk teşekkür ederim cnm sende hoşgeldinnŞeniz

bende özledim seni, sizleri, hepinizi canım benim Şeniz
anlayışlı arkadaşlarım benim hemen bilirlermiş halimi :1hug:
hoşgeldin nasılsın?

dünürümmmmmm hoşgeldin,bırak geçmişi geleceğe bak sen, biz sana okunacak bir sürü yeni konu yazarız hihoyyyt

Canımm benimmm biliyorum yazarsınız valla..sizin kadar çok yönlü, espirili, zeki ve bi okadarda tatlı bayanlardan çıkmazmı hiç konular...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…