Dayanamayıp yarın tekrar gidicem

Farklı doktorlara gitmemin sebebi heyecan değil 🫠.
7. Haftada gittim dış gebelik denildi rahimde kese dahi göremedim sağlıklı değil denildi sonra farklı doktora gittim kese var ama boş, düşürelim dedi. En sonunda başka bir hastanede doktor kese var rahim duvarı kalın kanama yok bekleyeceğiz dedi, 1 hafta aralıkla çağırıp 9+2 de kalp atışı duyuldu.

Ailelere söylesem noldu neden olmuş off diğeri zaten küçük napacaksınız çocuğu gibi gibi şeyler diyeceklerdi eminim.

Sonrasında detaylı ultrason sonucu da kalpte 2 mm parlama görüldü onun için 2 hastanede farklı görüş aldım.

Stresli olmak çok başka bir şey, stresi yönetmek farklı bu süreçte.

Konu sahibine o yüzden sakin olup akışa bırakmasını tavsiye ediyorum ♥️
Yaaaa amaa senin bitane yavrun varmışşi tabi sakin olursunnn 😂

Doktorun gebeligi onaylamış ve ultrasonla da bebeğinin kalp atışlarını duy görüntüsünü gör demiş kisaca. Ağrılara gelince ben hamileliğimde mide ekşimesi ve bu adet olacakmisim gibi bir kasıklarıma bir belime geçmeyen ve gitmeyen ağrılar sebebiyle doktora gittim ve gebe olduğumu öğrendim. 3 - 4 gün devam etti etmedi bitti birden kesildi :) çok sevindim adınıza. Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin
Amiiinn canım inşallaah 🌸🌸

Ben hep iki günde bi kan verirdim sizi çok iyi anlıyorum sancı çok normal benim hatta hamilelik boyu da devam etmişti inşaallah güzel haberler alırsınız bizim de tedavi için tahlilleri tamamlama sürecinde çok şükür kendiliğinden nasip oldu
Çokk sevindiiimm sizin problem neydi neden olmuyodu

Şu an 14 haftalığım eskisi gibi sık olmasa da yorulunca vs gene regl sancısı geliyor hala bile regl olcam diye ödüm kopuyor :KK48:

Farklı doktorlara gitmemin sebebi heyecan değil 🫠.
7. Haftada gittim dış gebelik denildi rahimde kese dahi göremedim sağlıklı değil denildi sonra farklı doktora gittim kese var ama boş, düşürelim dedi. En sonunda başka bir hastanede doktor kese var rahim duvarı kalın kanama yok bekleyeceğiz dedi, 1 hafta aralıkla çağırıp 9+2 de kalp atışı duyuldu.

Ailelere söylesem noldu neden olmuş off diğeri zaten küçük napacaksınız çocuğu gibi gibi şeyler diyeceklerdi eminim.

Sonrasında detaylı ultrason sonucu da kalpte 2 mm parlama görüldü onun için 2 hastanede farklı görüş aldım.

Stresli olmak çok başka bir şey, stresi yönetmek farklı bu süreçte.

Konu sahibine o yüzden sakin olup akışa bırakmasını tavsiye ediyorum ♥️
Yok yok aslında ben sizi eleştirmedim. Sizin üzerinizden kendimi yargıladım yani yargı demeyeyim de kendi sürecimi sorguluyorum. Basite mi alıyorum diye.

Sizi kırdıysam ve bu kadar açıklama yapmak zorunda bıraktıysam özür dilerim. Amacım o değildi. ❤

Geçen hafta pazar günü idrar testi ardından aynı gün kan testi derken gebelik var denildi. İki gün sonra kan verdim değer artmış. Doktorumda her şey yolunda pazar günü gel ultrasonla bakalım dedi 3. kanı istemedi.

İçimde inanılmaz huzursuz bi his var ve adet olacakmışım gibi sancılanıyorum bu sancılanmam normal mi ya sizde de böyle miydi

Pazara randevum olmasına rağmen yarına da randevu aldım başka bir doktora görünücem

Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🏻🤲🏻
Ben de adet olacağımı beklemiştim, yüzüm sivilcelenmisti bayağı. Kayınvalidem hamilelikte böyle olur deyince gidip kan tahlili verdik. Doktor da hamile olduğumu söylemişti. Aynı gün kadın doğum uzmanına gitmiştim. 6 haftalıktı kızım öğrendiğimde.

Geçen hafta pazar günü idrar testi ardından aynı gün kan testi derken gebelik var denildi. İki gün sonra kan verdim değer artmış. Doktorumda her şey yolunda pazar günü gel ultrasonla bakalım dedi 3. kanı istemedi.

İçimde inanılmaz huzursuz bi his var ve adet olacakmışım gibi sancılanıyorum bu sancılanmam normal mi ya sizde de böyle miydi

Pazara randevum olmasına rağmen yarına da randevu aldım başka bir doktora görünücem
Hiç huzursuz olma bende de adet sancıları gibi ağrılar olurdu gayet normal yani belli bir haftadan sonra da geçti. Erken gitmeni tavsiye etmiyorum gebelik çok erkense kesenin içini goremeyebilirsin. Olumsuz konuşurlar üzülürsün. Kanama olmadığı sürece yapabilecekleri bir müdahale yok.Umarim sağlıklı gebeliktir. Beta kaç çıktı?

Bizim de aynıı 1,5 yıl sizin neden olmuyoduu
Yani aslında biz öyle çok çocuk isteyip istemediğimize emin değildik en başında. Bir kez doktora gitmiştim. Ultrasonda sorun yok her şey güzel demişti. Reglim de düzenliydi. Hemen hamile kalicam sandım tabi 😂 o ay olmayınca ohaaa neden olmadı sorun mu var diye 2-3 ay burada yazılan şeyleri uyguladım. 1 gün seviş bir gün sevişme vs vs vs... Çok daha gerildim. Kocamla sevişmek için tarih kovalamaca ne mana derken öfff salla ya biz zaten çok da istemiyoruz deyip keyfimize baktık. O arada ben kendim için sağlıklı beslenmeye geçtim. Çok abur cubur bir çiftiz. Eşim de uyum sağladı bu sürede o da temiz beslendi destek için. Ben 7 kilo verdim.

1 Ağustos'ta erkek kedi sahiplendik. Napcaksiniz kediyi çocuk yapın diyenlere önce oğlumuz sonra kızımız olur diye tamamen geçiştirme cümlesi kurduk. 15 ağustos gibi hamile kalmışım 😂😂😂 yani bencee sorunumuz sağlık beslenmeydi. Buradan hangi sonuç çıkar bilmiyorum. Siz seçin 🤭

Hiç huzursuz olma bende de adet sancıları gibi ağrılar olurdu gayet normal yani belli bir haftadan sonra da geçti. Erken gitmeni tavsiye etmiyorum gebelik çok erkense kesenin içini goremeyebilirsin. Olumsuz konuşurlar üzülürsün. Kanama olmadığı sürece yapabilecekleri bir müdahale yok.Umarim sağlıklı gebeliktir. Beta kaç çıktı?
İlk gün 235 iki gün sonra 593

X