Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

509. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-136#post-50588585
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

ETAP NOTLARI

4. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 4. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

6. TAKIM
lypsa ile ilgili olarak;
Bendeki kayıtlara göre üyemiz 4 Ocak 2013 tarihinde 95,7 kilo ile yarışmaya katılmış. 311. etapta izne ayrılmış.
492. etapta geri dönmüş. Hedef kilosu 80.
Hedef kilosuna ulaşma oranı %69 olduğundan, mezun olmak için gereken alt sınır %80 karşılanmıyor.
Bilgilerin doğruluğunu teyit ediniz lütfen.
Ve bu durumda yarışmacı ayrılıyor mu, devam mı edecek, lütfen bildiriniz.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 509. Etap birincisi; 5. Takımdan
fattofit85 arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

509. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-136#post-50588585
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

ETAP NOTLARI

4. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 4. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

6. TAKIM
lypsa ile ilgili olarak;
Bendeki kayıtlara göre üyemiz 4 Ocak 2013 tarihinde 95,7 kilo ile yarışmaya katılmış. 311. etapta izne ayrılmış.
492. etapta geri dönmüş. Hedef kilosu 80.
Hedef kilosuna ulaşma oranı %69 olduğundan, mezun olmak için gereken alt sınır %80 karşılanmıyor.
Bilgilerin doğruluğunu teyit ediniz lütfen.
Ve bu durumda yarışmacı ayrılıyor mu, devam mı edecek, lütfen bildiriniz.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 509. Etap birincisi; 5. Takımdan
fattofit85 arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/
Lypsaa arkadaşımız yarismaya devam etmeyecektir.

Günaydın herkese :)

Bu hafta yeos isimli üyeyi kendi isteği ile ayrıldı notuyla takımdan ayırdım..
Ama üye şimdi izne ayrılmak istediğini yazdı..
Onu değiştirebilir miyim ?

Günaydın ...

4.takım düzeltme olarak sonuç listeleri alanında yeniden paylaşım yapılabilir diye düşünüyorum .. tabii sadece düşünüyorum akovsercim :) geçmişte bu tür bir durumla karşılaşıldığını nasıl bir uygulama yapıldığını , eski kaptanlarımız daha net cevaplayacaktır .

cnm benim başıma gelmedi ama kendi isteği ile ayrılacak arkadaşlara özellikle söylüyorum kendi isteğinizle ayrılacaksanız 6 ay yarışmalara katılamazsan diye bu durumu kendisi biliyormuydı? eğer bilmiyorsa olabilir ama eğer biliyorsa bence olmaz önemli bir durum çünkü

Günaydın ...

4.takım düzeltme olarak sonuç listeleri alanında yeniden paylaşım yapılabilir diye düşünüyorum .. tabii sadece düşünüyorum akovsercim :) geçmişte bu tür bir durumla karşılaşıldığını nasıl bir uygulama yapıldığını , eski kaptanlarımız daha net cevaplayacaktır .

Sağol canım, bakalım ne diyecekler :)

cnm benim başıma gelmedi ama kendi isteği ile ayrılacak arkadaşlara özellikle söylüyorum kendi isteğinizle ayrılacaksanız 6 ay yarışmalara katılamazsan diye bu durumu kendisi biliyormuydı? eğer bilmiyorsa olabilir ama eğer biliyorsa bence olmaz önemli bir durum çünkü

Canım, arkadaşın interneti olmadığı için yaklaşık 1 haftadır haber alamıyorum kendisinden..
Ayrılmak istediğini daha önceden yazmıştı.. Kaç kere de yazıp sordum cevap veremedi...
Dün gelebildi, kendi isteği ile ayrıldı yazısını görünce karar defterine bakmış, o yüzden şimdi biliyor 6 ay yarışamayacağını.. Ama sadece kısa süreliğine izne ayrılmak istediğini, interneti olmadığı için haber veremediğini belirtti..

Sağol canım, bakalım ne diyecekler :)

Canım, arkadaşın interneti olmadığı için yaklaşık 1 haftadır haber alamıyorum kendisinden..
Ayrılmak istediğini daha önceden yazmıştı.. Kaç kere de yazıp sordum cevap veremedi...
Dün gelebildi, kendi isteği ile ayrıldı yazısını görünce karar defterine bakmış, o yüzden şimdi biliyor 6 ay yarışamayacağını.. Ama sadece kısa süreliğine izne ayrılmak istediğini, interneti olmadığı için haber veremediğini belirtti..

Sevgili AKovser, anlattıklarından çıkarsadığıma göre; üyemizin eski beyanlarına dayanarak hükmünde bir karar vermişsin.
İletişime geçememek ve bilgisizlik kaynaklı bir problem olduğuna göre; bendeki lislerdeki notu değiştiriyor ve izinli olarak yazıyorum.

Lütfen, üyelerinizin yarışma kurallarından haberdar olmalarını sağlayınız.

Sevgili kaptan arkadaşlar ve seaBahAR seaBahAR 22. tur /3. hafta performans yarışması sonuçları hazırdır. aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...iflama-yarismasi.638656/page-19#post-50616876

Ellerine sağlık kaptanım.

Sevgili AKovser, anlattıklarından çıkarsadığıma göre; üyemizin eski beyanlarına dayanarak hükmünde bir karar vermişsin.
İletişime geçememek ve bilgisizlik kaynaklı bir problem olduğuna göre; bendeki lislerdeki notu değiştiriyor ve izinli olarak yazıyorum.

Lütfen, üyelerinizin yarışma kurallarından haberdar olmalarını sağlayınız.

Ellerine sağlık kaptanım.

Aynen öyle yaptım.. Haber alamayınca da böyle oldu..
Çok teşekkür ederim..

sevgili kaptan arkadaşlar cr seaBahAR seaBahAR bu haftanın biricisi olan arkadaş rahatsızlandığı için gecen hafta sonu hastaneye yatmıştı haftaiçi çıkıp msj yazdı 1 kere sonrasında da cuma sabahı sadece kg sunu bildirdi ve bir daha siteye girmedi muhtemelen rahatsızlığı devam ediyor çünkü sürekli msj atan biriydi takımda defalarca onu etiketleyip haber verdik ama hala cevap yazmadı sanırım iyileşince gelir yazar haber vereyim dedim

Merhaba Arkadaşlar,

Forumumuzda yer alan bir topikte Cuma günü tartılan ve kilosunu paylaşan arkadaşlarımız var. Bu geleneği, küçük bir ekleme ile devam ettirmek istiyorum.

Açılan hemen her topiğe, duygularımızı yazıyor, desteklerimizi veriyor, önerilerde bulunuyor ya da sorularımızı sorarak cevaplar arıyoruz. Kalabalıkta dolaşıyor görünmemize karşın aslında bireysel takılıyoruz. Bazı arkadaşlarımız sevimli gruplar kurmuşken, yalnız kalanlar ya da karmaşada kaybolanlar da olabiliyor.

Fazla zamanınızı almadan önerime geçmek istiyorum.

Beşer kişilik gruplar kuralım. Katılımcı sayısına bağlı olarak, bu sayıyı arttırabilir ya da azaltabiliriz. Grupta yer alan kişilerin ayrı, ayrı kilosu ve toplamı Cuma günleri buraya yazılsın. Bir hafta sonraki Cuma günü, yeni kilolar yazılarak % fark tespit edilsin. Alınan sonuçlara göre de oluşturulacak gruplar arasında ilk üçe girenler açıklansın.

Grupları oluşturma biçimi olarak da önerim şudur; açmış olduğum bu topiğe, "katılıyorum" şeklinde olumlu mesaj yazanları 1,2...,5 şeklinde, mesaj önceliğine bağlı olarak belirleyebiliriz.

Böylece tatlı bir rekabet havasında, daha da dayanışma sağlamış olarak keyifli bir zaman geçireceğimizi düşünüyorum. Ne dersiniz? Önerilerinizi bekliyorum.
Ben varim ama sayfa hakkinda pek bilgim yok. Ne yapacağım konusunda yardimci olursaniz memnun olurum

Merhaba Arkadaşlar,

Forumumuzda yer alan bir topikte Cuma günü tartılan ve kilosunu paylaşan arkadaşlarımız var. Bu geleneği, küçük bir ekleme ile devam ettirmek istiyorum.

Açılan hemen her topiğe, duygularımızı yazıyor, desteklerimizi veriyor, önerilerde bulunuyor ya da sorularımızı sorarak cevaplar arıyoruz. Kalabalıkta dolaşıyor görünmemize karşın aslında bireysel takılıyoruz. Bazı arkadaşlarımız sevimli gruplar kurmuşken, yalnız kalanlar ya da karmaşada kaybolanlar da olabiliyor.

Beşer kişilik gruplar kuralım. Katılımcı sayısına bağlı olarak, bu sayıyı arttırabilir ya da azaltabiliriz. Grupta yer alan kişilerin ayrı, ayrı kilosu ve toplamı Cuma günleri buraya yazılsın. Bir hafta sonraki Cuma günü, yeni kilolar yazılarak % fark tespit edilsin. Alınan sonuçlara göre de oluşturulacak gruplar arasında ilk üçe girenler açıklansın.

Grupları oluşturma biçimi olarak da önerim şudur; açmış olduğum bu topiğe, "katılıyorum" şeklinde olumlu mesaj yazanları 1,2...,5 şeklinde, mesaj önceliğine bağlı olarak belirleyebiliriz.

Böylece tatlı bir rekabet havasında, daha da dayanışma sağlamış olarak keyifli bir zaman geçireceğimizi düşünüyorum. Ne dersiniz? Önerilerinizi bekliyorum.
Siteden hic bir sey anlamadim valla. Nasil bir gruba katilacagim bilmiyorum.
Merhaba Arkadaşlar,

Siteden hicbir sey alamadim. Bir grub nasil katilacagim bilmiyorum :)

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 510.ETAPEn Büyük TÜRKİYE
(17 -24 MART)

***3. Takım 510.Etap***

Kahverengi211: (69,7/69/0,7/%1,00)
Zerosima: (54,7/54,2/0,5/%0,91)
tudeel : (63,1/63/0,1/%0,16) mezun olmak istiyor

BtRt : (60,4/60/0,4/%0,66)
Gencanne68 : ( 83,1/82,2/0,9/%1,08)
Nurumcan94 : (89/88,3/0,7/%0,79)
ciwan_annesi : ( 69,6/69,5/0,1/%0,14)
Anterior : (71/70,4/0,6/%0,85) hedef kilosunu 65 olarak revize etmek istiyor
Yasnira : (71,9/71/0,9/%1,25)
Kaydasay77 : (70,5/70/0,5/%0,71)
fahriyeaba : ( 77,8/77,2/0,6/ %0,77 )
shimarik : (59/58,7/0,3/%0,51)
Furha63 : (60,5/60,5/0/%0)
kilosu sbt
sedoshhh123 (69,5/68,8/0,7/%1,01) başlama tarihi 01/03/2017, başlama kilosu 71,2 , hedef kilosu 55

3.Takım ortalaması : % 0,702

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 510.ETAPEn Büyük TÜRKİYE
(17 -24 MART)

***3. Takım 510.Etap***

Kahverengi211: (69,7/69/0,7/%1,00)
Zerosima: (54,7/54,2/0,5/%0,91)
tudeel : (63,1/63/0,1/%0,16) mezun olmak istiyor

BtRt : (60,4/60/0,4/%0,66)
Gencanne68 : ( 83,1/82,2/0,9/%1,08)
Nurumcan94 : (89/88,3/0,7/%0,79)
ciwan_annesi : ( 69,6/69,5/0,1/%0,14)
Anterior : (71/70,4/0,6/%0,85) hedef kilosunu 65 olarak revize etmek istiyor
Yasnira : (71,9/71/0,9/%1,25)
Kaydasay77 : (70,5/70/0,5/%0,71)
fahriyeaba : ( 77,8/77,2/0,6/ %0,77 )
shimarik : (59/58,7/0,3/%0,51)
Furha63 : (60,5/60,5/0/%0)
kilosu sbt
sedoshhh123 (69,5/68,8/0,7/%1,01) başlama tarihi 01/03/2017, başlama kilosu 71,2 , hedef kilosu 55

3.Takım ortalaması : % 0,702

**14. TAKİM 510. ETAP***

keptinn( 55.7///%)bildirimsiz izine ayrıldı
selcanmehmetcan(77/76.5//%0.65)
htc71(63.9/63.5/0.4/%0.63)
06derya(71.2/70.7/0.5/%0.70)
ParteMoralll(66.2/66/0.2/%0.30)
senad(65.5/65.3/0.3/%0.31)
nuffiun(73.6/73,40/-0,20/0,27%)

14. Takimin Yüzdesi:0,408

X