Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar
22. tur1. hafta performans raporu hazırlanmıştır
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...iflama-yarismasi.638656/page-19#post-50409247
Ellerine sağlık kaptanım..

Ellerine sağlık kaptanım..

seaBahAR canım 9. Takım kaptanı ni askrhpozitif olarak değiştirebilirmisin
8.takıma da @LargeGemini arkadaşımızı kaptan yardımcısı olarak eklemeyi hatırlatayım bende
Kaptanlarım, kadro değişiklikleri için tekrar hatırlatma yapmanıza gerek yok.
Mesajlarınızı okuduğumda beğeni koyarken bir yandan da not alıyorum.
Karar defterini etap sonlarında güncelliyorum ve o zaman da notlarıma göre kadroları düzenliyorum. Yeni karar defterinde bana ilettiğiniz değişikliği görmez iseniz o zaman uyarırsınız.

Editör yetkilerinde mesaj düzenleme vardı, şimdi göremedim.
Sonuç listesinde gerekli düzenlemeyi de bu nedenle yapamadım.
Kendi notlarıma aktarırken ilettiğin şekilde düzenleyeceğim, bilgine.

Teşekkür ederim canım

508. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-136#post-50486295
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

ETAP NOTLARI

5. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 5. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

ETAP MEZUNLARI

1. Takımdan Pamukprncess mezun oldu, tebrikler.
Karnesi:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ismasi-mezunlari.126756/page-56#post-50495763

8. Takımdan LargeGemini mezun oldu, tebrikler.
Karnesi:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ismasi-mezunlari.126756/page-56#post-50503348

Arzu eden başarı hikayesini linkten paylaşabilir:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 508. Etap birincisi; 3. Takımdan
Anterior arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

Başlangıcı 2007 yılı olan Cuma Zayıflama Yarışmamızla ilgili bir istatistik paylaşmak istiyorum:

Bugüne kadar katılan yarışmacı sayısı: 2.098 (aktif, izinli, ayrılan, mezun ve diskalifiye toplamı)

Mezun olan yarışmacı sayısı: 304

Diskalifiye olan yarışmacı sayısı: 437

seaBahAR cnm 10. Takimin kaptanligini 28.08.16 dan beri elimden geldigince yapmaya calisiyorum. Süre zarfinda yeni kurallar ekledik. Yeniler Takimiza katildiginda bu kurallar 1 sayfada mevcut olmadigi icin tekrar tekrar anlatma geregi duyuyoruz.. 1 Sayfayi güncelliyebilsek bu sorun ortadan kalkacak ve daha verimli olabilecegiz. 10. Takimin konu sahibi olarak sen gözüküyorsun. Konu sahibi ben olursam 1 ci sayfayi güncelleme yetkisine sahip olucagim. Yardimci olabilirsin cok sevinirim. Iyi aksamlar

cnm bildiğim kadarıyla seabahar değil kazen ilgileniyor bu konuyla ama çok emin değilim aynı sorun bizde de var bu arada ama ben hep ihmal ettim

Evet canıım , toplight ın mesajına ilave yapayım . Konu linkini özel mesajla kazen e mesaj atıp , takım kaptanı olarak konu güncellemesi için konu sahibi olarak değişim istyorum dersen ... hemen düzenler gördüğünde .

cnm bildiğim kadarıyla seabahar değil kazen ilgileniyor bu konuyla ama çok emin değilim aynı sorun bizde de var bu arada ama ben hep ihmal ettim
evet bende öyle biliyorum kazene yada mune yazmistim 1-2 ay öncesi.. cünkü olmuyor belli bir düzen var menülerin yazilis seklinde basliyor...ölcüme kadar gidiyor... yanlis hatirlamiyorsam bana seabahara söylemem gerektigi denmisti yani rizasi/haberi olmasi gerek... eski messaglasmami bulursam gece daha acik olur... Gercekten bu cözülse yenilerle diyalogumuz cok daha kolay olacaktir.

simdi buldum eski messaglari kazene yazmisim.. seabahara sor öyle bana dönüs yap demistii..bende burayi yazip hepinizi rahatsiz ettim kaptanlarim kusura bakmayin seabaharin cvb lazim bana yoksa kazen degistirmez

simdi buldum eski messaglari kazene yazmisim.. seabahara sor öyle bana dönüs yap demistii..bende burayi yazip hepinizi rahatsiz ettim kaptanlarim kusura bakmayin seabaharin cvb lazim bana yoksa kazen degistirmez
Belki başka bir detay içermektedir konu tatlım.. çünkü bugüne kadar bir çok takım topiğinin sahibi değiştirildi (ana sayfadan da belli olduğu üzere) ve hiçbirinde de ben konuya dahil edilmedim.
Belki de kaptanlar da çok sabit olmadıkları için böyle bir önlem alınmıştır, bilemiyorum.

Ausencia ileteceğine göre, benlik bir durum yok demektir.

arkadaşlar bende 2 ay öncesine kadar 82 kiloydum boyumda 1.65 di yani bayağı kiloluydum, forumlarda aynı sizin yaptığınız gibi çare ararken bir arkadaşın tavsiyesini gördüm (winterbeform) ve ümitsizce, son çare olarak denedim ve 2 ayda 11 kilo verdim şuan 71 kiloyum vermeyede devam ediyorum çok ilgililer danışmanları var kilonuzu kitle endeksinizi takip ediyorlar

tüm kilo sorunu olanlar faydalansın bana dua edin inşallah.

tüm kilo sorunu olanlar faydalansın bana dua edin inşallah.
Lütfen reklam yapmayiniz ! Mune senlik bir durum sezdim @Kazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…