Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

506. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-136#post-50275947

Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

ETAP NOTLARI

1. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 1. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

2. TAKIM
anka_misali ile ilgili olarak;
Üyemizin izne ayrıldığı dönemde sanırım hedef kilo uygulamamızı henüz başlatmamıştık. Bu nedenle de listemde bu bilgi eksik. Lütfen hedef kilosunu iletiniz.

14. TAKIM
Geçen hafta üyemiz kova01 in mezuniyet talebini %80 oranı tutmadığı için kabul edemediğimi iletmiştim. Bu hafta üyemizin yarışmadan ayrıldığını gördüm. Oysa sadece 200 gram vererek mezuniyet karnesini alabilirdi. Bugüne kadar 12,5 kilo vermiş bir üyemiz için 200 gr daha vermek zor gelmeyecektir, diye düşünüyorum.
Belirlenmiş olan yarışma kurallarını
dile getirmekle YÜKÜMLÜ OLUP, bu tür tavırlarla karşılaşınca rahatsızlık duyduğumu iletmek istiyorum. Bir polemik başlatmak adına da yazmadım, sadece hissiyatımı paylaştım. Okuyun ve unutun lütfen.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 506. Etap birincisi; 10. Takımdan Nesli Han arkadaşımızdır.

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/
Sevgili seabahar anka_misali'nin hedef kilosu 57dir

Günaydın sevgili kaptanlarım ve seaBahAR seaBahAR performans yarışmalarında 21. tur tamamlanmıştır. Performans Raporu linktedir.
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...iflama-yarismasi.638656/page-19#post-50304739
SONUÇ:
21. tur sonunda, iki sarı kart sahibi olan 2. takım, 8. takım ve 14. takım takip eden 4 hafta boyunca sırasıyla sonuç listelerini hazırlama cezası almışlardır. Program detayları Karar Defterinde yayımlanacaktır. :KK12:

8. ve 14. takımların 2 sarı kart vardı maalesef 2. takımda 2 sarı kart alarak 3 takım cezalı duruma düşmüştür. 22. tur umarım bütün takımlar için daha iyi olur

Sevgili Kaptanlar ve Sevgili Yardımcım toplight toplight

21. performans uygulama sonucumuz bugüne kadar rastlamadığımız bir sonuç ki; o da 3 takımın birden ikişer sarı kart alması.

Biliyorsunuz ki her uygulama turu 8 hafta sürüyor ve eğer iki takım ceza aldıysa, sırayla dörder hafta liste hazırlıyorlar.

Yani ceza dönemi 8 hafta
ceza alan takım sayısı 3 takım

Adaletli bir sonuç çıkartabilmek adına KENDİME GÖRE yorum yaparak şu sonuca vardım:
Önce ceza alan üç takımın nota ve sarı kart aldıkları derecelerin ortalamalarını aldım.
Ortalamalar sırasıyla şu çıktı:

2. Takım : 0,122
8. Takım: 0,075
14. Takım : 0,1425

Ceza dönemini de üçe böldüm. 3+3+2 olarak

Cezalı takımların içinde 14. takım en yüksek ortalamaya sahip olduğu için ona iki hafta, diğer takımlara da üçer hafta olmak üzere sonuç listelerini hazırlama cezasını şimdi karar defterinde güncelliyorum.

Dediğim gibi, bu yorum bana göre..
İtirazı olan lütfen iletsin, sorun yok. Tekrar düzeltirim.

Kalın sağlıcakla.

21. performans uygulama sonucumuz bugüne kadar rastlamadığımız bir sonuç ki; o da 3 takımın birden ikişer sarı kart alması.

Biliyorsunuz ki her uygulama turu 8 hafta sürüyor ve eğer iki takım ceza aldıysa, sırayla dörder hafta liste hazırlıyorlar.

Yani ceza dönemi 8 hafta

Adaletli bir sonuç çıkartabilmek adına KENDİME GÖRE yorum yaparak şu sonuca vardım:
Önce ceza alan üç takımın nota ve sarı kart aldıkları derecelerin ortalamalarını aldım.

Cezalı takımların içinde 14. takım en yüksek ortalamaya sahip olduğu için ona iki hafta, diğer takımlara da üçer hafta olmak üzere sonuç listelerini hazırlama cezasını şimdi karar defterinde güncelliyorum.

Kalın sağlıcakla.
sevgili bahar ben tur dönüşü olarak değil de direk ceza 4 hafta diye düşünmüştüm yanlış biliyorum hassas düşünceli editörüm sayende birşey daha öğrendim :)

Sevgili kaptanlarım,

Bir konu var. Ve sanki bu konuda bir hata yapılıyor gibi geliyor bana. Lütfen mesajımı tok karnına okuyun, ben yazarken zorlandım.:KK45:

Örnek veriyorum:
60 kilo ile yarışmaya katıldın.
Hedefin 10 kilo verip 50 kiloya düşmek.

Yarışma sürecindesin ve diyelim ki 55 kilosun. Hedefine 5 kilo kaldı. Ve tam da bu sırada bir şekilde terazi değiştirdin. Yeni terazi gıcığın önde gideni. 3 kilo fazla tartıyor.

Yani sen gerçekte 55 kilo iken hooop 58 kilo oluverdin. Bunu da etap listesinde bana bildirdin.

Ben n'apıyorum? Bu 3 kiloluk farkı yarışma başlangıç kilona da ekliyorum ki verdiğin kilo aynı görünsün.

Yani 60 kilo başladın, 55 kiloya düştün. Verdiğin kilo 5
Terazin +3 yaptı. 58 kilosun. O zaman ben başlangıca da 3 kilo ekliyorum ve 63 oluyor. Verdiğin kilo 5

Ve bunca çeneden sonra asıl noktaya geliyorum.

Sen terazi değiştirmeden önce 60 kiloyken, hedefin 50 kiloydu. 10 kilo verecektin. Mezun olup karne alabilmek için de hedefin olan 10 kilonun %80 ini vermen yetiyordu. Yani 8 kilo. Yani sen 52 kilo olduğunda karneni alıp gidecektin.

Teraziyi değiştirince başlangıç kilon 63 oldu. Ama ben hedefini buna göre revize etmedim. Hedefin hala 50. Yani bu sefer vermen gereken kilo 10 değil 13 kilo. Hedefinin %80 ini de 52 değil, 52,5 olunca tutturabiliyor olman gerekiyor.

10 kiloluk hedefte, 3 kilo fark yaratan terazi hedefte 500 gr. lık sapmaya yol açıyor. Bu rakam terazi değişim sayısına ve hedef kilonun büyüklüğüne göre daha da artacaktır.

SONUÇ:
Terazi değişimleri bana iletildiğinde; hem yarışma başlangıç kilosunu hem de hedefi revize etmeliyim.
Bir itirazı olan varsa bildirsin. Yoksa bu şekilde uygulamayı mantıklı buluyorum.

Yoo konunun kova01 le hiç ilgisi yok.. hiç takılmadım. ben takılmam ki hiçbir şeye.. hiç.. hiç.. hiç.. hi.. h.

kız bıraktı gitti az daha sabredeymiş bak mezun olcakmış :KK53: bencede yanlış giden bişeyler varmış ve bulmuşsun bnm itirazım yok mantıklı geldi

Sevgili kaptanlarım,

Bir konu var. Ve sanki bu konuda bir hata yapılıyor gibi geliyor bana. Lütfen mesajımı tok karnına okuyun, ben yazarken zorlandım.:KK45:

Örnek veriyorum:

Yarışma sürecindesin ve diyelim ki 55 kilosun. Hedefine 5 kilo kaldı. Ve tam da bu sırada bir şekilde terazi değiştirdin. Yeni terazi gıcığın önde gideni. 3 kilo fazla tartıyor.

Yani sen gerçekte 55 kilo iken hooop 58 kilo oluverdin. Bunu da etap listesinde bana bildirdin.

Ben n'apıyorum? Bu 3 kiloluk farkı yarışma başlangıç kilona da ekliyorum ki verdiğin kilo aynı görünsün.

Terazin +3 yaptı. 58 kilosun. O zaman ben başlangıca da 3 kilo ekliyorum ve 63 oluyor. Verdiğin kilo 5

Sen terazi değiştirmeden önce 60 kiloyken, hedefin 50 kiloydu. 10 kilo verecektin. Mezun olup karne alabilmek için de hedefin olan 10 kilonun %80 ini vermen yetiyordu. Yani 8 kilo. Yani sen 52 kilo olduğunda karneni alıp gidecektin.

Teraziyi değiştirince başlangıç kilon 63 oldu. Ama ben hedefini buna göre revize etmedim. Hedefin hala 50. Yani bu sefer vermen gereken kilo 10 değil 13 kilo. Hedefinin %80 ini de 52 değil, 52,5 olunca tutturabiliyor olman gerekiyor.

10 kiloluk hedefte, 3 kilo fark yaratan terazi hedefte 500 gr. lık sapmaya yol açıyor. Bu rakam terazi değişim sayısına ve hedef kilonun büyüklüğüne göre daha da artacaktır.

SONUÇ:
Terazi değişimleri bana iletildiğinde; hem yarışma başlangıç kilosunu hem de hedefi revize etmeliyim.
Bir itirazı olan varsa bildirsin. Yoksa bu şekilde uygulamayı mantıklı buluyorum.
sevgili bahar bazı durumlar yasamadan öğrenilmiyor bu konuda sana hak veriyorum kesinlikle haklısın uygulaman mantıklı

Yani ceza dönemi 8 hafta

Kalın sağlıcakla.

Ellerine ve emeğine sağlık Seabaharcığım :KK66:
İtiraz ne demek sen zaten adetli bir çözüm bulmuşsun :KK66: Cezamız neyse çekeriz ve umarım bundan sonra bu duruma hiç bir takım düşmez :KK66:

İlk Listeyi 2.ci takım mı hazırlıyor ( senin alt alta yazmana bakarak söyledim ) yoksa biz aramızda anlaşalım mı :KK66:

Ellerine ve emeğine sağlık Seabaharcığım :KK66:
İtiraz ne demek sen zaten adetli bir çözüm bulmuşsun :KK66: Cezamız neyse çekeriz ve umarım bundan sonra bu duruma hiç bir takım düşmez :KK66:

İlk Listeyi 2.ci takım mı hazırlıyor ( senin alt alta yazmana bakarak söyledim ) yoksa biz aramızda anlaşalım mı :KK66:
Banucum mesajı Bahara yazmışın ama onu böyle şeylerle meşgul etmeyelim diye cevap vereyim dedim

Geçen günde yazdığım gibi...
listeleri hangi takımın hazırlıcağı karar defteri son mesajın en altında yazıyor
Kaptanlarında o topiği takip etmesi gerekiyor

Banucum mesajı Bahara yazmışın ama onu böyle şeylerle meşgul etmeyelim diye cevap vereyim dedim

Geçen günde yazdığım gibi...
listeleri hangi takımın hazırlıcağı karar defteri son mesajın en altında yazıyor
Kaptanlarında o topiği takip etmesi gerekiyor

Tamamdır canım :KK66: Dün baktığımda yoktu o yüzden sordum :KK66: Şimdi tekrar baktım eklenmiş karar defterinede :KK66:

Yani ceza dönemi 8 hafta

Kalın sağlıcakla.

Sevgili kaptanlarım,

Örnek veriyorum:

SONUÇ:

Yoo konunun kova01 le hiç ilgisi yok.. hiç takılmadım. ben takılmam ki hiçbir şeye.. hiç.. hiç.. hiç.. hi.. h.
ne denir ki bu kadar ince dusunen ruhuna ve beynine saglik :nazar:

Sevgili arkadaşlar ben uzun seneler hep aynı kiloda kalan biriyim çook şikayetlerim olmadı kilo konusunda Geçen sene bir ara arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine 13 adet lida kullandım 7 kilo verdim daha sonra aynen geri aldım Haziran gibi bel fıtıgından ameliyat oldum gerçekten çoook zordu kilo olunca da daha bir problemli oluyor
Biz ailece yemek yemegi çoooook seven insanlarız
dr biraz kilo vermen gerekli deyince silkelenip kendime geleyim dedim
öncelikle kadınlar kulübüne çoooooook teşekkür ederim burdaki arkadaşlarımın sayesinde daha azimli oldum ben
Ben özel bir diyet yapmıyorum arkadaşlar düzenli olarak sabah akşam yeşil çayımı içiyorum
Kahvaltıda ne varsa bir iki dilim peynir yarım dilim ekmek bir iki zeytin geçiştirmeye çalısıyorum Salatalık v.s
öğlene elma favori meyvem
kahvaltıyı geç yaptıgımız için çoook acıkmıyorum tatlılar
aksama da ne pişirdiysem ondan yiyorum ama ölçüsüne çok dikkat ediyorum pilav da yiyorum ama ölçülü
Ekmek sabah kahvaltıdan başka kesinlikle tüketmiyorum
Şu metabolizma hızlandıran çay diyorlar ya elma karanfil tarçın karabiber limondan oluşan aklıma düşerse bazen ondan yapıyorum ama bu aksamdan itibaren daha düzenli tüketmeye başlıcam Çünkü hemşire bir arkadaşım çok işe yaradıgını kendisinin de uzun zaman tükettiğini söyledi
Aç karnına iki bardak su içiyorum aralarda suyu ihmal etmemeye çalısıyorum gece yatarken de iki su bardagı muhakkak içip yatıyorum

Arkadaşlar yaklasık bir ay oldu ben diyete baslayalı çok degil 5 kilo verdim ama yavas yavas sabırlı bir şekilde olacagını öğrendim
Bizimde günlerimiz var zannetmeyin ki ben hiç baklava börek pasta yemedim ne yalan söyleyeyim yedim ama sonunda da çok pişman oldum ben onu fazla hareket ederek yakmaya çalıştım
Herkese sevgiler biraz cümlelerim düşük oldu farklındayım özür dilerim anlayısınıza sıgınıyorum
Güzel kilo vermişsin tebrik ederim bende geçen tartıştım 86 çıktım nasıl kilo verecek bilemiyorum çünki hiç aç kalamıyorum çocukta emziriyorum nasıl olacak bilmiyorum

GÜNAYDINN SEVGİLİ TAKIM KAPTANI ARKADAŞLARR:KK68:

bildiğiniz üzere 3. takıma başlayalı yaklaşık 3 hafta falan oldu, takımın çokk şükür suan ki durumu süper yeni üyelerimiz geldi hepside çok motive, ayrıca daha önce takımdaki motivasyon düşüklüğünden dolayı ayrılmış yada diskalifiye olmuş arkadaşlarımızda mevcut durumumuzu görünce dönüş yaptılar, aşağıda savunmasını yapan arkadaşta aynı şekilde yaklaşık 3 haftadır bizimle gayet aktif, diyet bilincinde ve sporunu da aksatmıyor, bilinçsiz bir şekilde o dönem ayrılmış şuan yeniden listeye dönmek istiyor ve haklıda ben kısa sürede mezun olacağına eminim.

şimdi diskalifiye olan üyeye bu yöntemin uygulandığını biliyorum ama kendi isteğiyle ayrılan üyeye olur mu acaba, ne yapabiliriz. tecrübeli kaptan arkadaşlarımdan ve @seaBahAR dan yardım istiyorumm:dua:

***3. Takım 502.Etap***
chemistry_eng: (72,5/72,3/0,2/%0,27) kendi isteği ile ayrıldı

chemistry_eng chemistry_eng
Merhaba
Kasim 2016da zayiflamaya karar verdim ve kadinlar kulubunde zayiflama takimlari oldugunu gordum. Ve uye oldum.. 3.takima yonlendirdiler ve iyiki gelmisim. Kurallari okudum. O nedenle burayi 1gun bile aksatmadim.
Zerosima Zerosima guleryuzlulugu ve anlayisliligi ile daha iyi alismami sagladi.ben ben 78lerde basladigim kilo seruvenine ocak ayina geldigimde 72yi gormustum.fakat grupta motive skntisi vardi. Ben ve birkac arkadasimiz yediklerimize dikkat edip spor yapiyorken.hamurisi yedim simit yedim borek yedim diyip rahat rahat anlatiyorlardi ve her gun nerdeyse kacamakli bir menu oluyordu.ben ise sabah 8aksam 6 calisip istanbul trafiginde 7de evine gelip 30dk da yemek isini halledip spor salonuna iniyordum yada leslie 3 mil yada jillian yapiyordm.sonra bu durum sinirimi bozmaya basladi. Kendi sikayetimi belirtmistim. Rahatsizligimi anlatmistim.fakat bisey duzelmiyordu.dogru duzgun gunluk ugramayip sadece cuma gunu gelince kilom bu diyenlerde oluyordu. Fakat bunalmistim artik ve kiloda verememeye baslamistim.
Benim buradan uzaklasmam lazim dedim ve Zerosima Zerosima ya mesaj attim.halimi anlattim ve gruptaki bu durumlarin beni yildirdigini anlattim.biraz uzaklasmak belkide tekrardan kilo vermemis saglayacakti.fakat ben izne ayrilinca geri gelinebilcegi detayini bilmiyordum. Oyuzden cikiyorum dedim.
Sonra grup degismis bayagi istikrarli insanlar gelmis ve kimsenin gozunun yasina bakilmadigini gorunce geri donmek istedim.6ay donemeyecegimi ve bir savunma yazmam gerektigini belirtti kaptanimiz. Bende bu yuzden savunmami yaziyim dedim. Umarim derdimi anlatabilmisimdir. Suan 70lerdeyimve bu burdaki arkadaslarin guzelligi iyi niyeti sayesinde oldu.
Zaman ayirdiginiz icin tesekkuler

Son düzenleme:
şimdi diskalifiye olan üyeye bu yöntemin uygulandığını biliyorum ama kendi isteğiyle ayrılan üyeye olur mu acaba, ne yapabiliriz. tecrübeli kaptan arkadaşlarımdan ve seaBahAR seaBahAR dan yardım istiyorumm:dua:

Oylama sadece diskalifiye edilmiş olan üyeler için. Bu konu karar defterinde açıkça yazıyor.
Kendi ayrılan üye için de açık bir hüküm var:

2) Mezun Olarak veya Kendi İsteğiyle Ayrılan Üyenin Dönüşü
Bu üyeler ayrıldıkları tarihten itibaren.6 ay süre yarışamazlar. Süre bitiminde "yeni üye" olarak işlem yapılır.
Ancak bu durum etap listesinde; "Mezun olan üye geri döndü" veya "Ayrılan üye geri döndü" açıklamasıyla belirtilir.

Kurallar böyle.
Kurallarda istisna uygulanmıyor.
Ancak defaaten dediğim gibi, kurallarla ilgili değişik önerilerinizi her zaman oylamaya açabilirsiniz.
İstisna yok ancak her kural oylama ile değiştirebilir.
Lütfen artık bu fikri oturtarak devam edelim.

GÜNAYDINN SEVGİLİ TAKIM KAPTANI ARKADAŞLARR:KK68:

bildiğiniz üzere 3. takıma başlayalı yaklaşık 3 hafta falan oldu, takımın çokk şükür suan ki durumu süper yeni üyelerimiz geldi hepside çok motive, ayrıca daha önce takımdaki motivasyon düşüklüğünden dolayı ayrılmış yada diskalifiye olmuş arkadaşlarımızda mevcut durumumuzu görünce dönüş yaptılar, aşağıda savunmasını yapan arkadaşta aynı şekilde yaklaşık 3 haftadır bizimle gayet aktif, diyet bilincinde ve sporunu da aksatmıyor, bilinçsiz bir şekilde o dönem ayrılmış şuan yeniden listeye dönmek istiyor ve haklıda ben kısa sürede mezun olacağına eminim.

şimdi diskalifiye olan üyeye bu yöntemin uygulandığını biliyorum ama kendi isteğiyle ayrılan üyeye olur mu acaba, ne yapabiliriz. tecrübeli kaptan arkadaşlarımdan ve @seaBahAR dan yardım istiyorumm:dua:

***3. Takım 502.Etap***
chemistry_eng: (72,5/72,3/0,2/%0,27) kendi isteği ile ayrıldı

chemistry_eng chemistry_eng
Merhaba
Kasim 2016da zayiflamaya karar verdim ve kadinlar kulubunde zayiflama takimlari oldugunu gordum. Ve uye oldum.. 3.takima yonlendirdiler ve iyiki gelmisim. Kurallari okudum. O nedenle burayi 1gun bile aksatmadim.
Zerosima Zerosima guleryuzlulugu ve anlayisliligi ile daha iyi alismami sagladi.ben ben 78lerde basladigim kilo seruvenine ocak ayina geldigimde 72yi gormustum.fakat grupta motive skntisi vardi. Ben ve birkac arkadasimiz yediklerimize dikkat edip spor yapiyorken.hamurisi yedim simit yedim borek yedim diyip rahat rahat anlatiyorlardi ve her gun nerdeyse kacamakli bir menu oluyordu.ben ise sabah 8aksam 6 calisip istanbul trafiginde 7de evine gelip 30dk da yemek isini halledip spor salonuna iniyordum yada leslie 3 mil yada jillian yapiyordm.sonra bu durum sinirimi bozmaya basladi. Kendi sikayetimi belirtmistim. Rahatsizligimi anlatmistim.fakat bisey duzelmiyordu.dogru duzgun gunluk ugramayip sadece cuma gunu gelince kilom bu diyenlerde oluyordu. Fakat bunalmistim artik ve kiloda verememeye baslamistim.
Benim buradan uzaklasmam lazim dedim ve Zerosima Zerosima ya mesaj attim.halimi anlattim ve gruptaki bu durumlarin beni yildirdigini anlattim.biraz uzaklasmak belkide tekrardan kilo vermemis saglayacakti.fakat ben izne ayrilinca geri gelinebilcegi detayini bilmiyordum. Oyuzden cikiyorum dedim.
Sonra grup degismis bayagi istikrarli insanlar gelmis ve kimsenin gozunun yasina bakilmadigini gorunce geri donmek istedim.6ay donemeyecegimi ve bir savunma yazmam gerektigini belirtti kaptanimiz. Bende bu yuzden savunmami yaziyim dedim. Umarim derdimi anlatabilmisimdir. Suan 70lerdeyimve bu burdaki arkadaslarin guzelligi iyi niyeti sayesinde oldu.
Zaman ayirdiginiz icin tesekkuler
sevgili kaptanım seabaharın da yazdığı gibi maalesef 6 ay yarışamaz liste dışı olarak devam edebilir

Selamün aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Herkese hayırlı sabahlar ve hayırlı cumalar :KK68:

Tamda tartı günü ama acele bir sorunu çözmek için sizlere danışmak istedim :KK66:
Şu anda Listemizde 13 arkadaşımız yarışıyor ve bugün izne ayrılan üyelerimden biri hedefine ulaşıp listeye dönmek istiyor :KK68:

Karar defterine göre;

TAKIM VE ÜYE SAYISI
Takım sayısı 12 yi geçemez. Takımlardaki üye sayısı 12 dir. Takım yönetiminin kararı ile üye sayısı, 15'e yükseltilebilir.
Ekstrem durum:Gerekçesi ile birlikte oylamaya sunularak ve diğer takımlardan oybirliği ile üye sayısı 15'in üzerine çıkartılabilir.

Bu durumda 15 kişiye kadar ben tek karar verebiliyorum dimi :KK66: Hani peşin peşin sorayımda yanlış anlamış olmayayım :KK66:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Herkese hayırlı sabahlar ve hayırlı cumalar :KK68:

Tamda tartı günü ama acele bir sorunu çözmek için sizlere danışmak istedim :KK66:
Şu anda Listemizde 13 arkadaşımız yarışıyor ve bugün izne ayrılan üyelerimden biri hedefine ulaşıp listeye dönmek istiyor :KK68:

Karar defterine göre;

TAKIM VE ÜYE SAYISI
Takım sayısı 12 yi geçemez. Takımlardaki üye sayısı 12 dir. Takım yönetiminin kararı ile üye sayısı, 15'e yükseltilebilir.
Ekstrem durum:Gerekçesi ile birlikte oylamaya sunularak ve diğer takımlardan oybirliği ile üye sayısı 15'in üzerine çıkartılabilir.

Bu durumda 15 kişiye kadar ben tek karar verebiliyorum dimi :KK66: Hani peşin peşin sorayımda yanlış anlamış olmayayım :KK66:
evet cnm 15 kişiye kadar sen ve ekibin karar veriyor üstü için oylama gerekiyor

X