Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

liste düzenlendi, 4. takım işlem dışı bırakıldı.. tekrar tebrik ederim herkesi
Emeğine sağlık canım
Bildirimimizin kabul edilmeyecegini düşünüyorum. Saat zaten 6 dan 8 e alındı artık haftaya ortalamamizi ikiye bolecegiz ayrıca cezası varmıydı hatırlayamadım şu an.

Emeğine sağlık canım
Bildirimimizin kabul edilmeyecegini düşünüyorum. Saat zaten 6 dan 8 e alındı artık haftaya ortalamamizi ikiye bolecegiz ayrıca cezası varmıydı hatırlayamadım şu an.
Daha öncede bikaç kez yaşamıştık cnm.
Başka cezası yok
sadece haftaya yüzdeler bölünecek

9.TAKIM AİLESİ OLARAK

Bütün takımlarımıza...

Yeni yılın kendimize, ailemize, ülkemize ve insanlığa hayırlar getirmesini diliyoruz

Diyet grublarının amacına uygun olarakda
Inş.en son kilolu geçirdiğimiz
bir yılbaşı olur :))

Sevgiler

Yeni yılınız baldan tatlı,
kelebek gibi kanatlı,
katlı , yatlı

haftada üç gün ızgara kabaklı,

geçen yıldan havalı,
kışın kayakta , yazın plajda ,
seyahati bol ✈,
geri dönmesi zor,
geliri giderinden fazla,
dolu dolu sazla , cazla,
streslere kapalı,
uçuşları milli, etekleri zilli,
acısı sadece yediğiniz biberde,
tatlısı sağlıkla uyandığınız her günde ,
kilonuz kararında ,
ruh sağlığınız ayarında ,
tabiatın kucağında,
trafiğin uzağında,
sevdiklerinizle birlikte,
kem gözlerden uzak olsun ...
Tek derdiniz çok gülmekten bayılmak ,
para saymaktan yorulmak olsun!
Nice mutlu yıllara

ballikayfe biraz geç oldu ama ellerine ve emeğine sağlık

8. Takım kaptanı olarak bende herkese güzel, huzurlu, mutlu, bereketli ve en önemlisi sağlık dolu bir yıl diliyorum
Rabbim gönlünüzden geçenlerinin hepsini sizlere tez zamanda hayırlı olarak nasip eder inşallah ....Aminnnnnnnnnn

Konular, hep olması gerektiği gibi kaptanlar arasında danışma ile çözümlenmiş, bunu görmek güzel.. yine de üstünde geçeyim izninizle.
Ellerine sağlık.
Teşekkürler kaptanım. Senin dediğin gibi olmalı.
bana göre de kabul edilmemeli, ama tabii birlik içinde karar almak gerekli İTİRAZI OLAN YOKSA tekrar düzenleyeyim..
sengcim, karar defterinde zamanında oylanarak yürüülüğe konmuş kurallar neyse ona göe işlem yapılır.
Kimsenin itiraz hakkı yok.
Ancak, mevcut kurallara ilişkin yeni bir öneri ile bir oylama her zaman başlatabilirsiniz.
Özetle; kurallar oylama ile değiştirebilir. Değiştirilene kadar da güncel geçerli kural ne ise o uygulanır.
Emeğine sağlık canım
Aynen öyle ve ceza yok. Ben gerekli hatırlatmayı etap raporunda da yapıyorum.

1- Geçmişten kalan karneleri bitirdim.
2- Karar defterinde sizin eklediğiniz "karar defteri güncelleme" maddesini kaldırdım.
3- Karar defterinde yeni üyenin takım listesine dahil olması ile ilgili bu hafta görüştüğümüz bölümü güncelledim. Lütfen kontrol ediniz ve eğer hala kafa karıştırıcı bulan varsa öneri veriniz.
4- Şimdi 498. etap listelerini alıp çıkıyorum. Muhtemelen yarın bitirebilirim gibi görünüyor, bilginize.

Sağlıcakla kalın, aklınıza mukayyet olun.

seaBahAR
Baharcım öncelikle hoşgeldin ve iyiki geldin :)

Ben belki çok eski bi üye değilim ama daha uzun süre burda olacam gibi görünüyor :)
Izninle bi rahatsızlığımı dile getirmek istiyorum

Ceza uygulaması oylamayla kaldırıldı biliyorum ama sonrasında ne 1.olmanın nede sonuncu olmanın bi hükmü kalmadı
Önceden mavi boncuğu kaybetmemek ve en başarılı takım olmak için baya çaba gösteriyorduk

Belki performans cezasını kaptanlar yerine getirmek zorunda kalıyor.
Zaten takımın başarısı yada başarısızlığı,
Takıma uyguladığı disiplin. düzen,paylaşım, motivasyosla
biraz onlarda sorumlu değilmi?

Acaba herşeyi sil baştan yapabilirmiyiz?

Bu konuda senin ve diğer arkadaşlarımın fikirlerini merak ediyorum.

Not:Sen gittikten sonra diskalifiye listesi güncellenmedi cnm.
O zamandan sonra diskalifiye olanlar listeye eklenmedi.

Diskalifiye listesi de yapacaklarım arasında..

Performans uygulamasına gelince..
Fikir bana aitti.. ve bana kalırsa son derece mantıklı bir uygulamaydı. Zamanında oylamaya sundum, kabul edildi.
Çok uzun süreler her hafta verileri girmekle debelendim.
Sora bir gün birileri çıktı ortaya ve bu uygulamanın mantıksız olduğuna karar verildi, yine oylandı, bu fikir de kabul edildi.
Ve uygulamayı bitirdik.

İlgili topiğin sonuna da bir kapanış mesajı yazdım. Bir daha bu konu oylamaya açılmayacaktır minvalinde bir açıklama..
Çünkü çocuk oyuncağı gibi oluyor böyle.. aç kapa artema mıydı o.
şakası bir yana.. emeklerimin hiçe sayılması da benim adıma üzücü oluyor.. Öyle ya, bir gün kaldırılacak olan uygulama için onca yıl boşuna zaman ve emek harcamış oluyorum.

Sonuç olarak; takımların dereceleri analiz dönemlerinde kullanılıyor ve karne notunu belirliyor.
Ancak etap olarak bakınca sana katılıyorum, 1. veya sonuncu olmak adına değişen bir sonuç yok.
1. ye nasıl bir ödül verilebilir ve/ya sonuncuya nasıl bir ceza.. Tabii konu ödül olunca güven ortamı da önemli, kilonun fotoğrafla paylaşımı bile gerekebilir.. Mesela 1. olan takımın en çok kilo veren üyesine pro üyelik gibi? Siz konuşun da ben Kazenle görüşürüm, ricamızı iletirim. Bir sonuç katedebilir miyiz bilmiyorum.. taslak konuşuyoruz şu anda..
Açıkçası başka da pek bir fikrim yok, yarışmayla ilgili bütün fikirlerimi geçtiğimiz 10 yıl içerisine tüketmiş durumdayım.
Sizler ne dersiniz, var mı fikri olan bilemiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…