Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

canım türkiye saatini baz almıyormuyuz gerçi kk nın saati tr saatinden 1 saat geride bu yüzden sıralamada 2. takım olmamalı diye düşünüyorum
Iki Saat fark var tr ile aramizda
Söyle düsün listeyi yarin bulundugun yerin saatine göre yapsam sizde 14.00 oluyor bizde zor durumda kalirdik. Bugun diyarbakir patlamasindan dolayi cogu arkadasa tekefonla ulasabildim
Ulasamadiklarimda simdi dondu net sorunlari varmis
Bugün ekstrem bir gun oldu
Buda Bana küpe olsun listeydi bildirimdi tr saatine gore yapalim

canım türkiye saatini baz almıyormuyuz gerçi kk nın saati tr saatinden 1 saat geride
internet çok kötü az önceki mesajı hatalı
Iki Saat fark var tr ile aramizda
Söyle düsün listeyi yarin bulundugun yerin saatine göre yapsam sizde 14.00 oluyor bizde zor durumda kalirdik. Bugun diyarbakir patlamasindan dolayi cogu arkadasa tekefonla ulasabildim
Ulasamadiklarimda simdi dondu net sorunlari varmis
Bugün ekstrem bir gun oldu
Buda Bana küpe olsun listeydi bildirimdi tr saatine gore yapalim
evet o konuda haklısın Ellssa Ellssa kaptanımda haklı bende net sorunu olmayınca durumun vehametinin farkına varmadım

Sevgili seaBahAR seaBahAR
Eskiden @Sweetdimple vardi yardimcin.
Hani listelerle ve bizim sorunlarimizla sorularimizla vs... Ilgileniyordu.
Yeniden bir yardimci secsen.Bizlerde herseyi paylasima yazmasak eskiye dönsek olurmu.
Lütfen düzenimiz bozulmasin yoksa dagilacam....

Bende çok üzüldüm bu kararına :110: gerçekten beni buraya bağlayan ilk önce seaBahAR seaBahAR sonra takımım ve diğer takımlarda ki dostlarım. Bir tanesinin eksik olması bile beni buradan soğutur. Yapma Baharım tamam senide anlıyorum istersen biraz dinlen ama toparlanınca yine gel devam et senin etap raporların olmazsa burası kocaman bir hiççç :110::110::110: seviyoruzzz seniii sensiz olmazzzzzz :KK200:

Canım ellerine sağlık.
Kızlar nette genel bi problem vardı bugün. Öğleden sonra girebildim anca sonra yine giremedim. Lütfen 3 dk yı bu sebepten kabul edin.
Canımmm olur öyle aksilikler 3 dakikadan birşey olmaz. Bizden yana sorun yok...

Sevgili seaBahAR seaBahAR
Eskiden @Sweetdimple vardi yardimcin.
Hani listelerle ve bizim sorunlarimizla sorularimizla vs... Ilgileniyordu.
Yeniden bir yardimci secsen.Bizlerde herseyi paylasima yazmasak eskiye dönsek olurmu.
Lütfen düzenimiz bozulmasin yoksa dagilacam....
Ben pek bilmiyorum , yardımcı kaptan ne yapıyor ama çok güzel bir fikir bence de.

Teşekkür ederim kızlar.

Bundan sonra seaBahAR seaBahAR komtanımızı fazla yormayalım. Karar defterimizle daha fazla haşir neşir olup, birbirimize danışarak halledelim sorunları kızlar.

Burası bizim zayıflatmak ve zayıflamak için olmazsa olmazımız çünkü.
Kaptan arkadaşlar daha bi kenetlenip burayı ayakta tutarız hem komtanımız da rahatlar.

toplight toplight kapanim listenizde bir düzeltme yanlis
Matilda34 9. takimdaydi 417. etapta bizden izne gitmisti
Simdi sizin listeye 10. takimdan nasil Transfer olduki,
Sevil arkadasimiz bizden sonra Yeni Üye gibi ses35 le 10. takima ordanda Size geldi sanirim.
Biraz karisik ama bilgin varmi bilemedim
Dünkü kazen beyin mesajindan sonra üyeleri daha sik eler oldum kendi takimimda
Sevgiler

toplight toplight kapanim listenizde bir düzeltme yanlis
Matilda34 9. takimdaydi 417. etapta bizden izne gitmisti
Simdi sizin listeye 10. takimdan nasil Transfer olduki,
Sevil arkadasimiz bizden sonra Yeni Üye gibi ses35 le 10. takima ordanda Size geldi sanirim.
Biraz karisik ama bilgin varmi bilemedim
Dünkü kazen beyin mesajindan sonra üyeleri daha sik eler oldum kendi takimimda
Sevgiler
kaptanım matilda34 matilda34 kyllanıcı adını hatırlayamadığı için ses35 kullanıcı adı almış ve daha sonra hatırlayınca kazen beyle konuşup ses35 i iptal ettirip matilda 34 ü kullanmaya başlamış bu konuda sevgili seabaharla da konuşmuş o yüzden biz ses35 ten devam ettik ama matildadan devam edecek olursak basıl olacak o konuyu inan bilmiyorum

kaptanım matilda34 matilda34 kyllanıcı adını hatırlayamadığı için ses35 kullanıcı adı almış ve daha sonra hatırlayınca kazen beyle konuşup ses35 i iptal ettirip matilda 34 ü kullanmaya başlamış bu konuda sevgili seabaharla da konuşmuş o yüzden biz ses35 ten devam ettik ama matildadan devam edecek olursak basıl olacak o konuyu inan bilmiyorum
Tatlim ben özel konusmalari bilemem izin almissa editorler daha iyi bilir mutlaka
Ben kitkurdu diye bir arkadasa ariyordum matilda gozume carpti bu hafta listeleri ben yaptigimdan aklimda kalmis
Matildanin gecmisine gidincede 9. takim cikinca yazma geregi duydum
Ses Iptal edildiyse matilda 9. takimdan Transfer edilmeliydi bence

Tatlim ben özel konusmalari bilemem izin almissa editorler daha iyi bilir mutlaka
Ben kitkurdu diye bir arkadasa ariyordum matilda gozume carpti bu hafta listeleri ben yaptigimdan aklimda kalmis
Matildanin gecmisine gidincede 9. takim cikinca yazma geregi duydum
Ses Iptal edildiyse matilda 9. takimdan Transfer edilmeliydi bence
Bence de, böyle üyeler keşke baştan net olsalar :KK51:

bu arada matilda ile bu konuyu konuşmamız ğzerinden bayaa uzun süre geçmişti şimdi konuşmalarımıza bakınca hatırlayamadığı için değil bloke edildiği için ses35 i almış kazen bey ses i iptal edip matildayı vermiş

sevgili nanais kaptanım matilda arkadaşımız listelere girmeden kaç hafta önce bu konuyu görüştü lütfen kendisini katılmak isteyenler içindeki kazen beyin ifşa ettiği üyeler arasına sokmayalım baştan kendisi bu durumu belirtti
Sevgili toplight kaptanım , ben 9.takimdan transfer olmasına 'bencede' demiştim. İfşa edilen üyeler hakkında değildi yorumum.

bu arada matilda ile bu konuyu konuşmamız ğzerinden bayaa uzun süre geçmişti şimdi konuşmalarımıza bakınca hatırlayamadığı için değil bloke edildiği için ses35 i almış kazen bey ses i iptal edip matildayı vermiş
Keşke o zaman 10.takıma geldiğinde yeni üye gibi giriş yapmak yerine
Eski üye olduğunu ve nick değişikliğini söyleyip izinden dönen üye uygulaması yaptırsaydı

Şu anda hem seaBahAR seaBahAR hemde sizin haberiniz olduğuna göre problem yoktur heralde cnm

X