Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Doğrudur sevgılı Seabahar
Gırıs kılosu 73.6 dır

Sevgili takım kaptanlarımızın dikkatine!!!

Bilindiği üzere performans uygulaması sonucunda ceza alınması doğru bir karardır. Fakat ceza alınan takımın zaten son günleri iyi geçmediği için buna uygun görülmüştür. Yine toparlama sürecindeki olan takıma iş düşmektedir. Veee bu malesef ki sadece sanki kaptanlara verilmiş bir cezaya dönmüştür. Yaşanan aksiliklerin önüne geçilmesi için performans uygulamasının kaldırılmasının daha doğru olacağının kanaatindeyim. Sonuç listeleri programını rutin sıra ile hazırlayalım...

1.TAKIM EVET
2.TAKIM EVET
3.TAKIM EVET/HAYIR
4.TAKIM EVET
5.TAKIM EVET/HAYIR
6.TAKIM EVET
7.TAKIM EVET
8.TAKIM EVET/HAYIR
9.TAKIM EVET
10.TAKIM EVET/HAYIR
14.TAKIM EVET/HAYIR

Tatlım kardeş takım biziz yani 9.takım
Hatta sen geldiğin dönemlerde destek olmaya çalışmıştık size bayada toparlanmıştınız
Bayram ve tatil dönemi her takımda olduğu gibi Bizim takımda sakindi daha yeni yeni toparlanıyoruz
Bencede en iyisi yeni üyelerin size yönlendirilmesi
Bende görürsem öyle yaparım

İstediğiniz zamanda Bizim takıma sohbete gelebilirsiniz vakit bulunca bende uğrarım

Son raporlarda, mezunlar bölümündeki etiketlemeler başarısız oluyor, nedeni konusunda fikri olan var mı? Nerede hata yapıyorum acaba?
acaba belli bir etiketleme sayısı mı geldi çünkü yukarda birkaç kişi etiketlenmiş genel bişey olsa onlarda etiketlenmezdi arada oluyor ama böyle siteden kaynaklı bir durum olabilir

hatırladım şimdi çok teşekkürler :)

Son raporlarda, mezunlar bölümündeki etiketlemeler başarısız oluyor, nedeni konusunda fikri olan var mı? Nerede hata yapıyorum acaba?
Kaptanım alt satıra geçerken arada satır bırakınca sorun kalkıyor.

Bu şekilde

Bilindiği üzere performans uygulaması sonucunda ceza alınması doğru bir karardır. Fakat ceza alınan takımın zaten son günleri iyi geçmediği için buna uygun görülmüştür. Yine toparlama sürecindeki olan takıma iş düşmektedir. Veee bu malesef ki sadece sanki kaptanlara verilmiş bir cezaya dönmüştür. Yaşanan aksiliklerin önüne geçilmesi için performans uygulamasının kaldırılmasının daha doğru olacağının kanaatindeyim. Sonuç listeleri programını rutin sıra ile hazırlayalım...

1.TAKIM EVET
2.TAKIM EVET
3.TAKIM EVET/HAYIR
4.TAKIM EVET
5.TAKIM EVET
6.TAKIM EVET
7.TAKIM EVET
8.TAKIM EVET/HAYIR
9.TAKIM EVET
10.TAKIM EVET/HAYIR
14.TAKIM EVET/HAYIR

1.TAKIM EVET
2.TAKIM EVET
3.TAKIM EVET/HAYIR
4.TAKIM EVET
5.TAKIM EVET
6.TAKIM EVET
7.TAKIM EVET
8.TAKIM EVET
9.TAKIM EVET
10.TAKIM EVET/HAYIR
14.TAKIM EVET/HAYIR

Karnelerin bir başına bir de yorum bölümüne yarışmacı ismi yazıyordum. Etiketlemeyi yorum bölümündekine yapıyordum normalde.
Son karnede ne denediysem olmadı.
Başlık bölümündeki ismi etiketledim oldu.
Mantık var mıdır. Yoktur.
Zaten mantık sadece bir sözcüktür, hayatta yoktur.

Ellerine ve emeğine sağlık bireysel listemize bayıldım...

1.TAKIM EVET
2.TAKIM EVET
3.TAKIM EVET
4.TAKIM EVET
5.TAKIM EVET
6.TAKIM EVET
7.TAKIM EVET
8.TAKIM EVET
9.TAKIM EVET
10.TAKIM EVET/HAYIR
14.TAKIM EVET/HAYIR

şu son cümleni çok beğendim gerçekten söylemeden geçmeyeyim kesinlikle öyle

Selamin aleyküm kizlar :)

Cok şükür 1 haftadir yasadigim sıkıntı geçti de bende rahatladim
Yarin malum liste düzeni bende unutmadim :)
Şimdi en geç saat kaçta yapilmis olmasi gerek liste

Yarin öğleden sonra Gorumcemde olacağım ona göre geç kalmadan dönerim cepten ugrasmaktansa evdeki takozda olsa laptobumla yaparim

Performans uygulamasının oylaması bitti mi?
Sonucu iletin bi'zahmet.. Ona göre hafta sonu karar defterini düzenleyeyim.

Yalnız ben sahiden bahtsızım arkadaş.. Tam dedim analiz gibi problemli iş bitti (dile kolay 1.5 ay sürüyor) Aynı hafta bireysel sıralama denk geldi, o da bitti. Artık bi nefes alır, buranın çaldığı zamanın bir kısmını geri alabilirim dedim.. ki aynı hafta sözleşmiş gibi beş kişi birden mezun.. Pazartesinden beri karne hazırlıyorum. Hala bitmedi. O bitecek, etap raporu başlayacak.
Benim sınandığım yer burası.. anladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…