Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sonuç listeleri hazır dereceye giren tüm takım ve bireysel arkadaşlarımızı tebrik ederim :KK68::KK68: ayrıca kilo veren herkese tebrikler:KK68: bir hatam varsa affola beni nerde bulacağınız biliyorsunuz diyim :KK39:artık cezamızın sonuna gelmiş bulunmaktayız neyseki sonuç listesi hazırlamayı seviyorum:KK33::KK33:
Ellerine sağlık canım ❤️
Bireyselde 3. olan Mthn83 Mthn83 8. takımda orada küçük bir yanlışlık olmuş :)

Sonuç listeleri hazır dereceye giren tüm takım ve bireysel arkadaşlarımızı tebrik ederim :KK68::KK68: ayrıca kilo veren herkese tebrikler:KK68: bir hatam varsa affola beni nerde bulacağınız biliyorsunuz diyim :KK39:artık cezamızın sonuna gelmiş bulunmaktayız neyseki sonuç listesi hazırlamayı seviyorum:KK33::KK33:
Ellerin dert görmesin tatlım..

Ellerine sağlık canım..
Haftaya ceza ödeme sırası bizde :KK66:

Ellerine emeğine sağlık bitanemmm :KK15: hadi gözün aydın çok yorduk seni :KK60:

Dereceye giren takımlarımızı ve bireyselde derece yapan arkadaşlarımızı tebrik ederimm:nazar::KK9::KK9:

Özellikle sevgili meleğim Menesa Menesa ve Ellssa Ellssa aranızdaki yarış ikinize de yaradı tebrikler
Kesinlikle yaradı canım ve evet haklıymışsın Menesa Menesa tam dişime göreymiş, maşallahı var, tebrik ediyorum rakibemi :KK9:

X