Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Hmmm...ama sen niye böyle yaptın ki berilim kural ihlali olmuş kuzum.ayrıldı yazmalıydın ve de 6ay listede olamaz.şimdi durum nasıl olur bilmem.
ya ben cok uyardim , hatta kizlarda cok uyardi ama izne ayrilmak istiyom deyince boyle oldu.hatta o hafta burayada yazmistim.simdi diskalifiye listesinde adini gormeyince billemedim.
aynurum balim

izne ayrilmak istiyor diye not ettimm

Hmmm...ama sen niye böyle yaptın ki berilim kural ihlali olmuş kuzum.ayrıldı yazmalıydın ve de 6ay listede olamaz.şimdi durum nasıl olur bilmem.
Yeni kuralimiz 415.etaptan itibaren geçerli degilmiydi izne ayrılmak istiyor yazdiysan baharın gözünden kacmazdi diye düşünüyorum.

üye İZİN HAKLARI
1)Cuma Zayıflama Yarışması Takımlarına yeni katılan üyeler 2 ay süre ile izin kullanamaz.
2)Üyenin izinli sayıldığı dönem 2 haftadan az olamaz.
3)Üyeler izne ayrıldıkları etabı takip eden 2 etap boyunca listeye dahil olamaz .
(1.etap izinli yazıldı .2. etap liste dışı izinli.3. etap liste dışı izinli.4. etap listeye dönebilir.)
4)Her üyenin yılda 2 kez izin kullanma hakkı vardır. 2015 yılı için bu hakkın kullanılma zamanı 415. etapta başlar, yıl sonunda biter. 415. etap öncesinde alınan izinler kotaya dahil edilmeyecektir.

karar defterindeki son guncelleme bu ama hala anlamadim

asslinda diskalifiye degil gibi anliyorum ama hata yapmak istemiyorum malum biz listemizi persembe yapiyoruz ya......

Yeni kuralimiz 415.etaptan itibaren geçerli degilmiydi izne ayrılmak istiyor yazdiysan baharın gözünden kacmazdi diye düşünüyorum.
Canım öncelikle merhaba yeni kuralımız yılda iki kez izin hakkıyla ilgiliydi. Yeni üye iki ay izin yapamaz ise daha önceki bir karardı, 3 Mayıs'ta karar defterinde güncellenmiştir...

asslinda diskalifiye degil gibi anliyorum ama hata yapmak istemiyorum malum biz listemizi persembe yapiyoruz ya......
Canım alınan karara göre tabiki üyen izne ayrılmamalıydı. Sweetcime bir keresinde sormuştum, eeeee üye illa izne ayrılmak isterse naparız ki demiştim sonuçta zorla tutamayız takımda. Sanırım cvbı o zaman, ayrıldı yazarız olmuştu. Kurala göre izne çıkamaz malesefff takım kurallarına uymamış oluyor vakti zamanında tabii ki benimde birazcık kafam karıştı böyle bir durumda ayrıldımı yazılmalı yoksa diskalifiye mi yazılmalı . Bilemedim

Tatlim sweetede yazdim dün, bakalim bu örnekle daha iyi ögrenecegiz.

Bende boyle dusundum diskalifiye olsaydi bahar kesin not duserdi dedim.
bende bilemedim. ama baharın gözünden kaçmış ta olabilir normal olarak çok şeyle ilgileniyor, bunu kontrol etmiş olamayabilir. swet cevap verirse beraber tecrube ederiz. ben takımda benzer durumla karşılaştım kafasına göre izne gitti 1,2,3 kez bildirim yok dedim diskalifye ettim mesela. gideni zorla tutamıyoruz.

Yok ızın deyınce ızın yazdım
Dıskalıfıye olabılırsınde dedım olsun dedı sımdı gelınce sonucu nasıl bağlarız bende merak edıyom canım

Beril kaptanım,
Senin de alıntıladığın bölümde yazdığı gibi üye, iki ayı dolmadan izne ayrılmaz.
Bu bir kural, bu kurala uymayan üye diskalifiye edilir. Sen de takım kaptanı olarak bu durumda üyenin yanıına "kurallara uymadığı için diskalifiye edildi" yazarsın/yazman gerekiyordu.
Gerek ben, gerekse yardımcım Sweetcim kontrol ediyor olsak da gözümüzden kaçabilir. Öncelik her zaman kaptan olarak sizde. Oylama yapılarak kabul edilmiş bir kararı, karar değiştirilmediği sürece uygulamak öncelikle sizin yükümlülüğünüz.
Ayrıca, kaptanlar üyenin yanına diskalifiye oldu diye yazmadan ben diskalifiye listesine üye ismini kafama göre eklemiyorum. Yarışmacıyı diskalifiye etme kararı siz, kaptanlara ait. Gözüme takılan bir şey olduğunda da zaten etap raporunda paylaşıyor ve sizden bilgi istiyorum. O yüzden böyle bir durumda listeye bakarak üyenin ismini bulamazdın zaten.

Sonuç: Üye, kurallara uymama gerekçesi ile diskalifiye edilmiştir. Ben şimdi 412. etaba ilgili notu düşüyorum.

Kaptanlarım,
Yeni üye aldığınızda zaten bir deneme süresi uyguluyorsunuz.
Kural gereği bu süre en az iki hafta.
Bu iki hafta içinde özellikle şu konuların çözümlenmesi gerekir.
Öncelikle daha önce yarışıp, yarışmadığını öğrenmelisiniz.
Daha sonra da gerek yarışma gerek takım kurallarını okuyup, anlamalı.
İzin hakları nedir, kilo bildirmezse ne olur, ayrılırsa ne olur.. vs

Deneme süresi interaktif bir süreçtir. Yeni üyemiz de gerek takımı gerekse yarışmayı denemektedir. Kişiliğine uygun görmezse de KK portalında paylaşıma devam edip, kilo verebileceği bir çok bölüm ve başlık bulunmaktadır.

Olaya böyle bakmanızı öneriyorum. İki ayda 40 üyenin giriş çıkış yaptığı bir takım olmaktansa, 10 sıkı üyeyle yarışıp istikrarlı bir şekilde mezun vermek çok daha anlamlı.

Aslında, takımların ilk sayfalarında yer alan kurallara bu durum da dahil edilse ve yarışmaya başlarken üye bilse, okusa hiç fena olmaz.

Aslında, takımların ilk sayfalarında yer alan kurallara bu durum da dahil edilse ve yarışmaya başlarken üye bilse, okusa hiç fena olmaz.

Yeni arkadaşlarımızın Takımlarımızın ilk sayfasındaki kurallara ilaveten Cuma Zayıflama Yarışması Nedir/Karar Defteri bölümünü de okumalarını rica edersek sanırım tüm sorularının cevabını karşılamış oluruz bitanem

günaydın kaptanlarım birşey danışacaktım size 2.takımdan mezun oldum ama hala takipteyim bırakmadım takımımı neyse bizde 4 tane aynı gün yani 21 mayıs perşembe günü aramıza katılan yarışmacılar oldu bugün de tam olarak 16.günleri yani2. haftaları doluyor.Şimdi bu 4 arkadaşımız listeye girecek mi yoksa haftaya mı eklenecekler listeye???

Evet kuzum.ala bilirsiniz,3.cumaları çünki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…