Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Aklıma gelmısken selınhm adlı sırıne hamıle ızne ayrılmıştı o donemde hamılelıgını ogrendı. Bır not eklersek dönmek ıstrdıgınde kolaylık olur.

Not: keske be tatlım düğün bayram edecegımız günler yakın olsa..... Tamam umutsuzluk yok yarınlar guzel olacak.
yok tatlım ona takılma sen.. ben sadece izin sayılarını siliyorum. hamile izni / sağlık sorunu vs gibi notlar duruyor zaten.
ayrıca izinden dönenler için zaten bir sorun yok.
Not: güzel olacak güzel..

Çok güzel düşünmüşsün Baharcım bakmamız daha kolay olur böylece seni yormamış oluruz:KK43:

Ellerine emeğine sağlık Baharcım hakikaten her hafta böyle olsa ne güzle olur özellikle kendi takımım açısından :oops:

ilk 50 etap taramasını ben alıyorum:KK52: sanırım etapları paylaşırsak daha kolay olur :KK51:

İnşallah Baharcım bu kez umudum var güzel günler uzak değil :21:halaybaşı sen ol bizler katılırız
xxxxxxxxxxhalay-1.gif
xxxxxxxxxxhalay-1.gif
xxxxxxxxxxhalay-1.gif
Harikasın sweet kaptanım.. Ne güzel hemen programlamışsın..

canım sonraki 50 etapı da ben alıyım o zaman :KK66: bakalım inceleyelim ...
Teşekkürler kucak dolusu..

Tatlım 50'sini ben yaptım:KK25:.Geri kalanını Sweetcim saolsun halletmiş bile:KK52:çokk teşekkürler nazik yardımın için:KK200::KK68:

Ellerine emeğine sağlık Bitanem:KK200::KK60:

Atom karinca o Sweet felan degil.....
Elinize emeginize saglik

:KK23::KK23: rica ederiz berilim:KK60::KK200:

Evett ya! bende şaşırdım bu ne hız dedim kaptanım ? Maşallah :nazar: iyiki varsınız hepiniz:KK68:

Biz büyük bir aileyiz bu ailenin bir üyesi olmaktan çok mutluyum hepimiz iyi ki varız :KK200:yaşasın kk:KK200:

O var ya o..
Bi'tane.. :KK200:

:KK23::KK23: Asıl biriciğimiz sensin Baharcım senin emeklerinin yanında lafı olmaz:KK200::KK60:

Sevgi pıtırcıklarım coştu bu aralar.. :nazar:
Ne hale geldik ülkede.. Nasıl da ihtiyaç duyuyor insan, böyle elele olmaya, saygı ve sevgiyle iletişim kurmaya..
Hepimiz öyle gerginlikler yaşıyoruz ki.. bari burada sarıp sarmayalım birbirimizi değil mi..
Size de iyi gelmiyor mu Allah aşkına..

Not: Misal bugün araba kullanırken hiç küfretmedim.. :cool:

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-107#post-41182083
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL
1) Yılda iki kez izin hakkı uygulaması 415. etap itibariyle başlamıştır ve bu etaptan önce izinden ayrılanların izinleri kota dahilinde olmayacaktır.

2) Performans uygulaması 13. tur / 2. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-11#post-41187637
Ne güzelsiniz bu hafta! :nazar: :nazar: :nazar:

2. TAKIM :KK9:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

7. TAKIM :KK9: :nazar:
7.Takım üyelerinden zayıflicammm mezun oldu. Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-47#post-41187975
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz. (Mecburi değildir.)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

9. TAKIM :KK31:
Yeni üye olarak bildirdiğiniz "hazos87" eski yarışmacı olarak görünüyor.
255. etapta mezun olmuş, 352. etapta tekrar dönmüş. 360. etapta 2. kez mezun olmuş.
Aynı üye olup olmadığını, bendeki listeyi düzenleyebilmem için lütfen kontrol ediniz.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 415. Etap birincisi; 4.Takımdan AKovser arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
14. Takım : 1 Ceza Puanı (404. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.
emeklerine sağlık bitanesin

oooo maşallah size yaaa ben geç kalmışım
bende yoktum haftasonu bende geç kalmışım herşey hallolmuş ne guzel bi aileyiz maşallah

Sevgi pıtırcıklarım coştu bu aralar.. :nazar:
Ne hale geldik ülkede.. Nasıl da ihtiyaç duyuyor insan, böyle elele olmaya, saygı ve sevgiyle iletişim kurmaya..
Hepimiz öyle gerginlikler yaşıyoruz ki.. bari burada sarıp sarmayalım birbirimizi değil mi..
Size de iyi gelmiyor mu Allah aşkına..

Not: Misal bugün araba kullanırken hiç küfretmedim.. :cool:
hemde çok iyi geliyor. tüm melekler toplandık toplandıkkk
:KK200::KK200::KK200:

kızlar 9.takım icin geldim ilk defa katılıyorum gruba. cuma günü kilo bildirimi var onun dışında yapmam gerekenleri söyler misiniz :KK54::KK54: bi de cumartesi tekrar kilo bildirimi yapıp mi baslayacagim:KK64:

sevgili editörüm baharim, denizim, ve kaptan kardeslerim,
simdi bir sorunum var ne edecegimi bilemedim akil danismaya geldim.son kararlardan biride yeni uyelerin iki ayi doldurmadan izne cikmasiyla ilgiliydi.
bir uyem var adi gizembüsra kendisi 4.4.15 tarihinde takima geldi ve 410.etapta listeye girdi.412.etapta izne ayrilmak istedigini belirtti.gitme yanliz bildirim yap gibi alternatifler sunsakta gitti.simdi tekrar geldi.diskalifiye listesinde adi yok.ama kural geregi iki ayi doldurmadan izne ayrildi.bu durumda listeye donecekmi bilemedim.
boyle bir orneklede karsilasmadik henuz.ne yapacagim konusunda fikirlerinize ihtiyacim var.
hepinizi öpüyorummmmmmmmm

sevgili editörüm baharim, denizim, ve kaptan kardeslerim,
simdi bir sorunum var ne edecegimi bilemedim akil danismaya geldim.son kararlardan biride yeni uyelerin iki ayi doldurmadan izne cikmasiyla ilgiliydi.
bir uyem var adi gizembüsra kendisi 4.4.15 tarihinde takima geldi ve 410.etapta listeye girdi.412.etapta izne ayrilmak istedigini belirtti.gitme yanliz bildirim yap gibi alternatifler sunsakta gitti.simdi tekrar geldi.diskalifiye listesinde adi yok.ama kural geregi iki ayi doldurmadan izne ayrildi.bu durumda listeye donecekmi bilemedim.
boyle bir orneklede karsilasmadik henuz.ne yapacagim konusunda fikirlerinize ihtiyacim var.
hepinizi öpüyorummmmmmmmm
Tam bilemedim ama sen isminin önüne ne not etmiştin?

X