Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

İyi akşamlar kaptan arkadaşlarım.bu gün bildirimde bulunmayan bi üyemin aslında annesinin yoğun bakımda babasının da hasta olduğunu öyrendim.izninizle bahar etap raporu hazırlamadan onun isminin önüne izne ayrıldı yazayım.
Benim için bir sakıncası yok canım, çok özel bir durumu varmış zaten, sen nasıl uygun görürsen öyle olsun.

İyi akşamlar kaptan arkadaşlarım.bu gün bildirimde bulunmayan bi üyemin aslında annesinin yoğun bakımda babasının da hasta olduğunu öyrendim.izninizle bahar etap raporu hazırlamadan onun isminin önüne izne ayrıldı yazayım.
tabiki bizim içinde sakınca yok, Alllah'tan acil şifalar dilerim geçmiş olsun arkadaşa...

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL
Performans uygulaması 11. tur / 7. hafta sonuçlarını linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-10#post-39951752
Dikkat! Turun son haftasına girdik!

6.TAKIM:KK31:
403. etapta listenizde olmayan rengarenknesli bu hafta herhangi br açıklama olmadan listenize girmiş.
Kontrol eder misiniz lütfen?

9. TAKIM :KK9: :KK19:
9.Takım üyelerinden zeynepcer mezun oldu.
İkinci mezuniyeti olduğu için karne hazırlanmamıştır.
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz. (Mecburi değildir.)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

14. TAKIM :KK31:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 14. takıma isabet etti.
Takım ortalamanız -0,02%
Sıralamaya etki ediyorsa gerekli işlemleri lütfen yapınız.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 404. Etap birincisi; 9.Takımdan mefkurem arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Sevgili arkadaşlarım, 20 Mart Cuma günü bir haftalık tatile çıkıyorum.
Bilgisayarım yanımda olacak.
Olası gecikmeler için şimdiden kusura bakmayın.
İyi hafta sonları dilerim.
Baharcım şimdiden iyi tatiller dilerim,güzel enerjilerle geçirip muSmutlu döneceğin bir tatil olsun dilerim.Sevgilerle:KK25:

Nick değiştirme haklarının bir an önce bitmesi dileğiyle, etap raporunu hazırlamaya başlıyorm efem..

:oops::oops::oops:

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL
Performans uygulaması 11. tur / 7. hafta sonuçlarını linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-10#post-39951752
Dikkat! Turun son haftasına girdik!

6.TAKIM:KK31:
403. etapta listenizde olmayan rengarenknesli bu hafta herhangi br açıklama olmadan listenize girmiş.
Kontrol eder misiniz lütfen?

9. TAKIM :KK9: :KK19:
9.Takım üyelerinden zeynepcer mezun oldu.
İkinci mezuniyeti olduğu için karne hazırlanmamıştır.
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz. (Mecburi değildir.)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

14. TAKIM :KK31:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 14. takıma isabet etti.
Takım ortalamanız -0,02%
Sıralamaya etki ediyorsa gerekli işlemleri lütfen yapınız.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 404. Etap birincisi; 9.Takımdan mefkurem arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.

Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Rengarenknesli arkadaşımız bir süreliğine 8, takıma gitmişti Baharcım 403. etapta 8, takımdan 6, takıma transfer olmak istediğini yazmış bu hafta 6, takımdan devam etti fakat 8, takımdan transfer olduğunu belirtmeyi unutmuşum özürlerimi kabul et lütfen:oops::oops:

Sevgili arkadaşlarım, 20 Mart Cuma günü bir haftalık tatile çıkıyorum.
Bilgisayarım yanımda olacak.
Olası gecikmeler için şimdiden kusura bakmayın.
İyi hafta sonları dilerim.

İyi tatiller bitanemm gönlünce bir tatil dilerim :KK36::KK36:

Arkadaşlar,
Nisanda analizleri yapacağım biliyorsunuz.
Analiz başlığımızın geçmiş sayfalarından rastgele bir sayfayı tıkladım. (22)
Aynen düşündüğüm gibi, fotoğrafların upload sitesi serverind saklanma süresi dolduğu için mesajlar kaybolmuş.
Analizler süslü olsun diye erkan görüntüsünü alıp upload ederek ekliyordum biliyorsunuz.
Zamanla kaybolacaksa, suya yazmak gibi bi'şi bu..
Boşuna bir çaba..

O nedenle standart tablo görünümünde yapacağım bundan sonra, bilginize..

Örnek:
herhangi93903%60
falan93903%60
falan93903%60

Arkadaşlar,
Aynen düşündüğüm gibi, fotoğrafların upload sitesi serverind saklanma süresi dolduğu için mesajlar kaybolmuş.
Analizler süslü olsun diye erkan görüntüsünü alıp upload ederek ekliyordum biliyorsunuz.
Boşuna bir çaba..

Örnek:
herhangi93903%60
falan93903%60
falan93903%60
tatil hazirligi yapacagin zamanda yinemi biz be editorum
senin zaman ayirman arada gorunmen bile yeter.sana hangisi kolay geliyorsa onu yap.

Arkadaşlar,
Boşuna bir çaba..

Örnek:
herhangi93903%60
falan93903%60
falan93903%60

Emeklerin boşa gitmesin Baharcım sen en doğrusunu düşünmüşsün.Analiz dönemi geldi demek:KK14::KK14:

Yine sınıfta kaldık:KK61::KK61:

Sevgili arkadaslar, takimimla da paylastigim bir kac konuyu, sizede iletmek istiyorum.

Oncelikle
ayseemr isimli arkadasimiz 8. Takima gecmek istedigini iletti. Cuma gunku listemizde de not olarak yazacagiz..

Kaptan yardimcimiz meksilina meksilina yasadigi ozel sorunlari sebebiyle ayrilmak istedigini iletti. Kendisi izinliydi zaten..

Son olarak ben de 20 gundur yasadigim buyuk ailevi saglik problemleri nedeniyle, takim arkadaslarima faydam olamadigi icin ayrilmak istiyorum. Bu hafta liste yapilmasi konusunda elimden geldigince yardimci olmaya calisacagim ama acil takima bir kaptan bulunmasi gerekiyor. Bu surede bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim..
Simdiden tesekkurler

X