Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ben MakeUp olarak oyelken ve nihan86 arkadaşıma pisboğazlık yaptılar diye o kadaf laf söyledim birde üzerine anket açtım ama çok pişmanım ve arkadaşlarımdan özür diliyorum. Ne demişler gülme komşuna gelir başına bende pis boğazlı koca totoşlunun tekiyim mercimek çorbasını yağsız yapıp içerken ardından bir kase çekirdek yiyebiliyorum.

Lütfen aşağıdaki adrese gelerek birde siz yüzüme söyleyin pis boğaz olduğumu ki bir daha yapmayayım

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik-sohbeti/394517-alo-kacamak-yapabilirim-ihbar-hattii-16.html

tebrik ederim neyse ....kilo vermeninde devamını dilerim ....:1hug:

eklemek istedigim bir şey var . monti linkinide yaklaşık 2 senedir arkadaşlarla tıpki sizin yazdıgınız gibi saglıklı ve uzun vadede vede yaşam tarzını degiştirerek kilo veriyoruz ...
siz mesafeli duruyor olabilirsiniz . saygıyla karşılarım .a.s.
ama linki açtıgım bu güne dek yaklaşık 2 senedir . kendimde dahil belki 100 kişiden fazla bayanın yavaş ve saglıkla vede yaşam tarzını degiştirerek yaptıgımız montignac diyetini .yeterli bilgiye sahip olmadan eleştirmenize gönlüm razı olmadı ..
saygılarımla....tekrar tebrikler ....a.s.

teşekkür ederim aeben. ben montignac diyetini uygulayan bütün arkadaşları hedef almadım. yazıyı çok fazla uzatmayayım derken bazı kısımlar biraz kapalı kalmış sanırım. benim kasdettiğim çok fazla diyet değiştirmek ve kısa vadede çok kilo vermek için her yönteme başvurmanın yanlış olduğuydu. montignac diyeti ile ilgili de internette araştırma yaptım. püsküüt'ün de bahsettiği gibi bana uygun olmadığına karar verdim çünkü ben monti diyetini sürdürememe sorunu yaşayabilirdim. kararlı olabilen veyahut da montignac yönteminin tam aradığı olduğunu düşünüp bunu uygulayabilen arkadaşları ben de tebrik ederim tabiiki.

incitici olduysa kusura bakma. kesinlikle bahsettiğin başlıktaki arkadaşları veya bu diyeti kararlı uygulayanları tenzih ediyorum. a.s.

püsküütcüm sana bir soru sormak istiyorum. deneyimli arkadaşlarda cevaplarsa sevinirim. bizim takımda 2 arkadaşımız geri dönmek üzere ayrılmışlardı onları kendi isteği ile bu hafta takımdan ayrılacak yazacam bu hafta listede bunu belirtecem izne ayrıldıkları kilolarıyla yazacam bir sorun olur mu bunu soracaktım

püsküütcüm sana bir soru sormak istiyorum. deneyimli arkadaşlarda cevaplarsa sevinirim. bizim takımda 2 arkadaşımız geri dönmek üzere ayrılmışlardı onları kendi isteği ile bu hafta takımdan ayrılacak yazacam bu hafta listede bunu belirtecem izne ayrıldıkları kilolarıyla yazacam bir sorun olur mu bunu soracaktım

aynalarcım belki anlayan arkadaşlar olmuştur ama ben anlayamadım ne demek istediğini..

2 kişi var daha önce geri dönmek üzere ayrılmışlardı....(daha önce mi ayrıldılar yoksa bu hafta mı ayrılıyorlar)

eğer bu hafta ayrılıyorlarsa çıkış kiloları ile yazılacak yani şöyle diyelim...
geçen cuma tartıldım ve hayal işte 65 çıktım :roflol: bu cuma listeye girmeyeceğim çünkü ayrılıyorum.. yine 65 yazılacak...

anlamadan yardımcı olabildim mi bilmiyorumolumunekankayizsmile

tebrik ederim neyse ....kilo vermeninde devamını dilerim ....:1hug:

eklemek istedigim bir şey var . monti linkinide yaklaşık 2 senedir arkadaşlarla tıpki sizin yazdıgınız gibi saglıklı ve uzun vadede vede yaşam tarzını degiştirerek kilo veriyoruz ...
siz mesafeli duruyor olabilirsiniz . saygıyla karşılarım .a.s.
ama linki açtıgım bu güne dek yaklaşık 2 senedir . kendimde dahil belki 100 kişiden fazla bayanın yavaş ve saglıkla vede yaşam tarzını degiştirerek yaptıgımız montignac diyetini .yeterli bilgiye sahip olmadan eleştirmenize gönlüm razı olmadı ..
saygılarımla....tekrar tebrikler ....a.s.
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis saygıyla eğiliyorum önünde buyrunnnnnnnnn monti önderimm gomutanımm Şeniz
hayatım boyunca kalıplaşmış yanlış beslenme tarzım yerini monti gibi sağlıklı beslenme düzenine bıraktı..bu da sayende olduopuyorumnanaktan..teşekkür ederim şekercimma.s.
canim ben bu kuraligin cok buyuk bir ornegiyim
cunku iki defa mezun olarak ayrildim vede kilo alarak geri dondum
bu kural sadace ilk hafta icin gecerli oluyor sonrasinda yine azminle bir sekilde kilo vermeye basliyorsun
kuralda amac burdan uzak kaldigin zamanlardada kilo almamak gerci ben pek uymadim ama hep aklimdaydi bence olmasi gereken bu bana gore tabi en azindan aldigin kilolardan utanc duyabiliyorsun o listeye girdiginde

ve kendüsüü halaa utanç içindedir hihoyyyt hihoyyyt :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

Son düzenleme:
aebenim.. hassas böreğimi bi'öpeyim önce..opuyorumnanaktan
Ben de ne anladım biliyo musun? Kişinin fikri neyse zikri de odur misali..
Demiş ya arkadaşımız "yaşamı boyunca sürdürebileceği"..
Herkes için değişir bu, herkes yaşamını kendine göre, kendi damak zevkine göre düzenleyerek kilo vermek ister..
Misal ben de montiye daha doğrusu bütün bütün bütün diyetlere her zaman uzak olmuşumdur. Çünkü listeye bağlı kalamam, özgürlüğüm kısıtlanırsa duman olurum, çocukken bayramlarda inadına lekeli eşofman giymem gibi bana yasak edileni inadına yerim.. Tanıyorum kendimi.. :kedi:
Kendime göre hatam nerede, ben ne yapınca kilo alıyorum..
Hmmm demek ki şu bu..
O zaman şunu ve bunu değiştireyim..

Derdim avukatlık etmek değil.. ben neyseneyin cümlesinden kendime göre böyle bir çıkarımda bulundum..

Amma velakin böyle bir disiplin içinde kilo vermenizi de saygıyla ve takdirle karşılıyorum.. :nazar:
oy oyyy oyy.. çukulatam benimm..ya da yok ben artık çukulata yiyemiyorumm en son dün yedim onu da çıkarttım zaten:kedi: (bunu aeben görmesin:1ninca:) tabii monti sayesinde çukulata aşkım bitti..ben sana vazgeçemediğim baklavam dondurmam dicem.opuyorumnanaktan. aynı inat ve aynı yasakları delme aşkı bendede mevcut.. ama gel görki disiplinsiz yemek yeme düzeni fecii tombişş yapıyor beni..montide o disiplin var ve şükür ben de işe yarıyor..
tabii aralarda yasak delme aşkıma yenik düştüğümde hüplettiğim baklava dondurmayı saymazsak kaydirigubbakcemile3 ama müthişş zevk veriyor bana canımm yerimseniben
alkisalkisalkis

Ben de senin, azminle yeniden kilo vereceğine inanıyorum Neslihancım.. a.s. Şeniz
ahhh bir de ben inanabilsemmm :roflol: :roflol::roflol: :roflol:
olumunekankayizsmile
BENİMDE DEDİGİM BUYDU PÜSKÜTÜM . a.s
HERKESİN YÖNTEMİ KENDİNE . NASIL ARZU EDER VE NASIL SONUCA VARIRSA ....
..AMA KİMSEYİ PARMAK UCUYLA GÖSTERMEDEN , İNCİTMEDEN .a.s
a.s.
kelebeğim arkadaşın maksadı incitmek değildir de işte bazen yazdıklarımız düşüncelerimizi tam anlatamaz..yada kelimeler eksik yazılır..a.s.
Ben MakeUp olarak oyelken ve nihan86 arkadaşıma pisboğazlık yaptılar diye o kadaf laf söyledim birde üzerine anket açtım ama çok pişmanım ve arkadaşlarımdan özür diliyorum. Ne demişler gülme komşuna gelir başına bende pis boğazlı koca totoşlunun tekiyim mercimek çorbasını yağsız yapıp içerken ardından bir kase çekirdek yiyebiliyorum.

Lütfen aşağıdaki adrese gelerek birde siz yüzüme söyleyin pis boğaz olduğumu ki bir daha yapmayayım

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik-sohbeti/394517-alo-kacamak-yapabilirim-ihbar-hattii-16.html
kıs dedim sana bu kadar pis boğaz olma diye..bak kapsama alanı dışına çıktın..
kıs kapsama alanı dışında daha rahat hüpletcen dimii :roflol: :roflol: :roflol:
teşekkür ederim aeben. ben montignac diyetini uygulayan bütün arkadaşları hedef almadım. yazıyı çok fazla uzatmayayım derken bazı kısımlar biraz kapalı kalmış sanırım. benim kasdettiğim çok fazla diyet değiştirmek ve kısa vadede çok kilo vermek için her yönteme başvurmanın yanlış olduğuydu. montignac diyeti ile ilgili de internette araştırma yaptım. püsküüt'ün de bahsettiği gibi bana uygun olmadığına karar verdim çünkü ben monti diyetini sürdürememe sorunu yaşayabilirdim. kararlı olabilen veyahut da montignac yönteminin tam aradığı olduğunu düşünüp bunu uygulayabilen arkadaşları ben de tebrik ederim tabiiki.

incitici olduysa kusura bakma. kesinlikle bahsettiğin başlıktaki arkadaşları veya bu diyeti kararlı uygulayanları tenzih ediyorum. a.s.
a.s. alkisalkisalkis alkisalkisalkis
aynalarcım belki anlayan arkadaşlar olmuştur ama ben anlayamadım ne demek istediğini..

2 kişi var daha önce geri dönmek üzere ayrılmışlardı....(daha önce mi ayrıldılar yoksa bu hafta mı ayrılıyorlar)

eğer bu hafta ayrılıyorlarsa çıkış kiloları ile yazılacak yani şöyle diyelim...
geçen cuma tartıldım ve hayal işte 65 çıktım :roflol: bu cuma listeye girmeyeceğim çünkü ayrılıyorum.. yine 65 yazılacak...

anlamadan yardımcı olabildim mi bilmiyorumolumunekankayizsmile

ayy kuşumm kopardın beni :roflol: :roflol: ben de iki kere okuyup anlayamamıştım sen de anlayamamışsın :roflol: yaşasınn normalimm hihoyyyt

Tatlım, yarışmacı kendi isteği ile ayrılıyorsa zaten kilosunu bilmemize gerek yok..
Ola ki ileride bir gün dönerse son yarıştığı etap kilosu bizim için yeterli.. O da zaten "geri dönmek üzere ayrıldı" notunu düşmüş olduğu etabın kilosu olacaktır.

geç oldu ama şunu farkettim,akrebim sonuçları düzenlemişsin ellerine sağlık. ama tarihi 24 eylül-1 ekim yazmışsın.1 ekim-8 ekim olması gerekiyor. hani gözden kaçtı diye yazdım. olurda karışıklık olmasın diye.

geç oldu ama şunu farkettim,akrebim sonuçları düzenlemişsin ellerine sağlık. ama tarihi 24 eylül-1 ekim yazmışsın.1 ekim-8 ekim olması gerekiyor. hani gözden kaçtı diye yazdım. olurda karışıklık olmasın diye.

haklısın kuşum..tekrar alıntı yapmim şimdi..nasılsa yarın cuma..düzeltiriz artık yarın..
teşekkür ederim şekercim

Tatlım, yarışmacı kendi isteği ile ayrılıyorsa zaten kilosunu bilmemize gerek yok..
Ola ki ileride bir gün dönerse son yarıştığı etap kilosu bizim için yeterli.. O da zaten "geri dönmek üzere ayrıldı" notunu düşmüş olduğu etabın kilosu olacaktır.

tamam teşkkür edrm ben yarın yine listedede belirtirim çünkü bir arkadaşımı geri dönmek üzere ayrıldı yazmamışım direk yazmamışım. o haftada listeleri ben hazırladım o arada yanlışlık yapmışım çok özür diliyorum:kedi:

merhaba arkadaşlar ben 9. takımın kaptan yardımcısıyım
kaptanımız banlandığı için 4 gün siteye giremeyecek bende bu akşam şehir dışına çıkıyorum yarın nete girebilir miyim bilmiyorum
eğer ben giremezsem 9.takıma bildirim konusunda yardımcı olur musunuz?
şimdiden çok teşekkürler

Arkadaşlar ben 1. takım üyelerindenimm, listeyi hazırladıkk, nereye bildşiricez bilmiyomm, ben aşağı yapıştırayımm siz gersini halledebilir misiniz :sinifsinif: , yarın akşama kadar nete giremiyebilirim...eyvahedigeldismile

1. TAKIM 177. ETAP
makeup ( 74.3/ 74.0 / 0.3 / 0.40 % )
sevorane ( 58.5 / 58.5 / 0.0 / 0.00%)
teodase (75,5 / 74.6 / 0.9 / 1.19 %)
jnaz ( 73.0 / 72.5 / 0.5 / 0.68%)
giz3mmm( 68.0 / 67.5 / 0.5 / 0.74%)
cumbo ( 64,2 / 63.0 / 1.2 / 1.87) Yeni Üye
merıspek(88.0 /) yeni üye
ezgıılknur(78.2/ ) yeni üye

1.TAKIM TOPLAM KILO ( 579.7 / 576.3 / 3.4 / 0.58% )

merhaba arkadaşlar ben 9. takımın kaptan yardımcısıyım
kaptanımız banlandığı için 4 gün siteye giremeyecek bende bu akşam şehir dışına çıkıyorum yarın nete girebilir miyim bilmiyorum
eğer ben giremezsem 9.takıma bildirim konusunda yardımcı olur musunuz?
şimdiden çok teşekkürler

bi yanlışlık oldu sanırsam 9 takım kaptanı ve yardımcısı zemus-bucakmağduru
ama yardım konusunda ihtiyacımız var
ben daha bilmiyorum hesaplamayı makeup yardım ediyordu bize oda banlı
bize yardım edermisiniz rica etsem tek başıma kaldım .
adres:9 takım..:gitme:

zemus

jnaz 1. takımdan karıştırdı snırsam makeup için söylemiş olmalı

CUMA ZAYIFLAMA YARISMASI 177. ETAP SONUÇLARI

8 Ekim-11 Ekim​

**4. TAKIM * *

İrem&Özge ( 69,7 / 71,1 / - 1,4 / % - 2,01 )
meyvenull ( 63,6 / 63,0 / 0,6 / %0,94 )
NeKss ( 64,0 / 63,0 / 1,0 / %1,56 )
Pandomim ( 62,7 ) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
PrensesPeri ( 75,3 / 74,9 / 0,4 / %0,53 )
kilovermekistiyorum ( 60,8 / 60,5 / 0,3 / %0,49 )
lethem ( 49,8 / 49,8 / 0,0 / %0,0 )
cemrehayal ( 95,1 / 94,6 / 0,5 / %0,53)
hasretim34 ( 64,1 / 71 / -6,9 / -%10,76) Mezun olmuştu geri döndü

4.TAKIM TOPLAM KİLO 542,4 / 547,9 / - 5,5 / % -1,01

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben 1. takım üyelerindenimm, listeyi hazırladıkk, nereye bildşiricez bilmiyomm, ben aşağı yapıştırayımm siz gersini halledebilir misiniz :sinifsinif: , yarın akşama kadar nete giremiyebilirim...eyvahedigeldismile

1. TAKIM 177. ETAP
makeup ( 74.3/ 74.0 / 0.3 / 0.40 % )
sevorane ( 58.5 / 58.5 / 0.0 / 0.00%)
teodase (75,5 / 74.6 / 0.9 / 1.19 %)
jnaz ( 73.0 / 72.5 / 0.5 / 0.68%)
giz3mmm( 68.0 / 67.5 / 0.5 / 0.74%)
cumbo ( 64,2 / 63.0 / 1.2 / 1.87) Yeni Üye
merıspek(88.0 /) yeni üye
ezgıılknur(78.2/ ) yeni üye

1.TAKIM TOPLAM KILO ( 579.7 / 576.3 / 3.4 / 0.58% )

Yeni üyeleri giriş yaptıkları etap bittiği zaman listeye alıyoruz.
Çünkü bu şekilde yapınca başlangıç kilosunda gereksiz yere bir yükselme oluyor.

Az sonra ekliyorum doğru halini.. yerimseniben

zemus

jnaz 1. takımdan karıştırdı snırsam makeup için söylemiş olmalı
Haklısın canım.. jnaz yarışmacı olduğu eski dönemlerde 9. takım üyesiydi.. yanlışlığı bu yüzden yapmıştır..

CUMA ZAYIFLAMA YARISMASI 177. ETAP SONUÇLARI

8 Ekim-11 Ekim​

**4. TAKIM * *

İrem&Özge ( 69,7 / 71,1 / - 1,4 / % - 2,01 )
meyvenull ( 63,6 / 63,0 / 0,6 / %0,94 )
NeKss ( 64,0 / 63,0 / 1,0 / %1,56 )
Pandomim ( 62,7 ) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
PrensesPeri ( 75,3 / 74,9 / 0,4 / %0,53 )
kilovermekistiyorum ( 60,8 / 60,5 / 0,3 / %0,49 )
lethem ( 49,8 / 49,8 / 0,0 / %0,0 )
cemrehayal ( 95,1 / 94,6 / 0,5 / %0,53)
hasretim34 ( 64,1 / 71 / -6,9 / -%10,76) Mezun olmuştu geri döndü

4.TAKIM TOPLAM KİLO 542,4 / 547,9 / - 5,5 / % -1,01

meyvenullcum sana zahmet 1. takımı benim yazdığım toplam satırı ekleyerek ve yeni üye kayıtlarını silerek sizin takımla birleştirip yeni mesaj yayımlayabilir misin lütfen?

Son düzenleme:

1. TAKIM / 177. ETAP
makeup ( 74,3 / 74 / 0,3 / 0,40% )
sevorane ( 58,5 / 58,5 / 0 / 0,00% )
teodase ( 75,5 / 74,6 / 0,9 / 1,19% )
jnaz ( 73 / 72,5 / 0,5 / 0,68% )
giz3mmm ( 68 / 67,5 / 0,5 / 0,74% )
cumbo ( 64,2 / 63 / 1,2 / 1,87% ) ***YENİ ÜYE***

1. TAKIM TOPLAM KİLO ( 413,5 / 410,1 / 3,4 / 0,82% )

Son düzenleme:
Püsküütüm 1. takımın yeni üyeleri bu gün kilo bildirimini geç yapmışlar listeye aldık... benim excelim sorunlu ve açılmıyor ad1den yardım istedim az sonra 1-9-ve 7. takımların listelerini ekleyecek buraya ...hata yaptıysam ben de bilmiyorum çünkü açıklayıcı mesajlar yok ortalarda :) işim var diyen bırakıp gitmişdelikafadulden

Püsküütüm bir de seni burda bulmuşken sorayım kardeş takım listesinde hatamı var.. 2. takımın 2 kardeş takımı gözüküyor listede..

belki öyle bir talepleri oldu görmedim duymadım hiç bir şey bilmiyorum :)

X