Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kesinlikle takımlar felaket ısındı kaynama noktasında hatta gerçekten sıralamak iyi olur ama zaman lazım dediğin gibi üyemin bu hafta telafi edeceğinden eminim nota almadığımızı görünce hemen ekledim ki haftaya şansımız yükselsin bundan sonra sonuncu olan üyeyi yazalım ki teşvik olsun bence çok iyi düşünmüşsün tatlım

ellerıne saglık canım

8.takım olarak nıyetımız ılk 3 e gırmektı ama masallah takımlarımız bu hafta cok azımlı ve hırslıydı herkesı tebrık ederım ve basarıların devamını dılerım

eger yanlıs bılmıyorsam haftayada ılk 3 'e gıremezsek takım olarak 3. kırmızı kartı alıyoruz ve mezunıyet karnelerımıze veda edıyoruz umarım haftaya daha guzel bı sonuc alırız takım olarak kendımızı toparladık butun arkadaslarımız cok guzel kılo verdı onlarıda ayrıca kutluyorumhaftaya daha bomba gelıcez ınsallahhh

Tatlım bu kuralı rüyanda mı gördün? Yok ki böyle bişi..
Performans uygulaması topiğinin ilk mesajında kural yazıyor.. Özetle 2 sarı kart alan takım sonuç listeleri hazırlama cezası alıyor.. Şu anda sizin zaten iki kırmızı kartınız var. Cezadan kurtulmak için son şansınız bu hafta yani 388. etapta ilk üçe girmek..
Bu bir..
Kırmızı kart başka bir uygulama.. Benim haftalık hazırladığım etap değerlendirme raporunda bazı takımlara notlar yazıyorum ve onlardan en geç Perşembeye kadar cevap bekliyorum. Cevap vermeyen takım kırmızı kart alıyor. Bu kırmızı kart toplamda 3 adet olduğunda ise takım üyeleri karne alma hakkını kaybediyor..
Bu da iki..
Anlaşılan o ki sen bu ikisinden çorba yapmışsın..

Dun okudum aksam canim:)))) sorma ben hepsini çorba yapmisim aklima öyle bi kazinmis neden se bide bi uzuluyordumki sorma gitsin yani aksam uyuyamayinca karar defterini tekrar bi gözden geçirdim :))( ve kendimden utandim resmen :))) tabi bu kadar ders calismak bana fazla geldi sanirim iyice aklim sulanmis :)((

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-paylasim-alani.37798/page-1268#post-37909800
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
Performans uygulaması 9. tur / 7. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...yiflama-yarismasi.638656/page-9#post-37919273
Son haftaya girdik! 2. ve 8. takımın durumları tehlikeli!

13. TAKIM

Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 13. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

ETAP BİRİNCİSİ

Yarışmamız 388. Etap birincisi; 2.Takımdan krakker arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Son düzenleme:
OYLAMA

1) Her hafta genel sıralama listesi hazırlanırken etap dereceleri bölümüne "haftanın sonuncusu" eklensin mi?
Eğer yukarıdaki soruya cevabınız "evet" ise lütfen cevaplamaya devam ediniz:

2) Her hafta etap değerlendirme raporuna aynı haftanın birincisi bölümü gibi haftanın sonuncusu bölümünü ekleyeyim mi?

3) Haftanın birincilerinin sırlarını paylaştığı gibi, haftanın sonuncusu için de yaptığı hataları yazabileceği bir başlık açalım mı? Başlığın adı "Neden Sonuncu Oldum?"

1. TAKIM : EVET / HAYIR
2. TAKIM : EVET / HAYIR
3. TAKIM : EVET / HAYIR
4. TAKIM : EVET / HAYIR
5. TAKIM : EVET / HAYIR
6. TAKIM : EVET / HAYIR
7. TAKIM : EVET / HAYIR
8. TAKIM : EVET / HAYIR
9. TAKIM : EVET / HAYIR
13. TAKIM : EVET / HAYIR
14. TAKIM : EVET / HAYIR

NOT: "Haftanın sonuncusu" sıfatını almak herkes için aynı etkiyi göstermeyebilir. Hatta yarışmacı demoralize olabilir. Bunu gözeterek bu oylamayı başlatıyorum.
Ve yine aynı sebeple; bugüne kadarki oylamalardan farklı olarak, konunun kabul edilmesi için bütün takımlardan EVET OYU alınması gerekiyor. Bir tek HAYIR oylamanın iptali sonucunu doğuracaktır.
Oylama 27 KASIM Perşembe günü sona erecektir.

İlk soru için EVET / HAYIR bölümlerinden birini siliniz. 2. ve 3. soruların cevabını yazılı olarak ekleyiniz. Önemli olan ilk soru çünkü.

Ebru'cuğum ellerine sağlık tatlım..
Sahiden de ne güzel bir hafta olmuş..

Baharcım öncelikle ellerine sağlık canımm...sonrasında senden ricam 7.takım kaptan yardımcısı olarak honey_ball arkadaşımızı yazarmısın sana zahmet.bir de geçenlerde aebenin hazırladığı oylamanın sonucunda ne karar verdiniz?kural olarak kayıtlara geçecek mi?

Rica ederim damlanurcum..
Yönetim kadronuzu güncelliyorum hemen..
Oylamanın sonucunu geçen hafta karar defterimize eklemiş ve etap raporumuzda bu durumu iletmiştim.

Ellerine emeğine sağlık Baharcım Bu hafta da çıta yüksek olacak sanırım

oylamayı hemen kopyalıyorum takımıma

Kaptanlarım, lütfen takımınızdaki herkesin fikrini aldıktan sonra oylama sonucunu yazın.
Bir kişinin bile kalbi kırılmasın.
Çok hassas bir durum püsküütüm dediğin gibi,okurken ilk evet demiştim sonra tekrar düşünülmesi gereken bir konu olduğunu farkettim aman kaş yapayım derken göz çıkarmayalımda..

Yeni kullanıcı adın hayırlı olsun, deniz tutkum ve vazgeçilmezim baharda keza öyle,ikiside sende birleşince daha bir anlamlı güzel olmuş.

OYLAMA

1) Her hafta genel sıralama listesi hazırlanırken etap dereceleri bölümüne "haftanın sonuncusu" eklensin mi?
Eğer yukarıdaki soruya cevabınız "evet" ise lütfen cevaplamaya devam ediniz:

2) Her hafta etap değerlendirme raporuna aynı haftanın birincisi bölümü gibi haftanın sonuncusu bölümünü ekleyeyim mi?

3) Haftanın birincilerinin sırlarını paylaştığı gibi, haftanın sonuncusu için de yaptığı hataları yazabileceği bir başlık açalım mı? Başlığın adı "Neden Sonuncu Oldum?"

1. TAKIM : EVET / HAYIR
2. TAKIM : EVET / HAYIR
3. TAKIM : EVET / HAYIR
4. TAKIM : EVET / HAYIR
5. TAKIM : EVET / HAYIR
6. TAKIM : EVET / HAYIR
7. TAKIM : EVET
8. TAKIM : EVET / HAYIR
9. TAKIM : EVET / HAYIR
13. TAKIM : EVET / HAYIR
14. TAKIM : EVET / HAYIR

NOT: "Haftanın sonuncusu" sıfatını almak herkes için aynı etkiyi göstermeyebilir. Hatta yarışmacı demoralize olabilir. Bunu gözeterek bu oylamayı başlatıyorum.
Ve yine aynı sebeple; bugüne kadarki oylamalardan farklı olarak, konunun kabul edilmesi için bütün takımlardan EVET OYU alınması gerekiyor. Bir tek HAYIR oylamanın iptali sonucunu doğuracaktır.
Oylama 27 KASIM Perşembe günü sona erecektir.

İlk soru için EVET / HAYIR bölümlerinden birini siliniz. 2. ve 3. soruların cevabını yazılı olarak ekleyiniz. Önemli olan ilk soru çünkü.

Biz 7.takım olarak ilk iki soruya evet diyoruz.fakat başlık açılmasını onaylamıyoruz...kimse başarısızlığının belgelenmesini istemez sonuçta,birinin nasıl yapıp da kilo aldığını okumanın da kimseye yararı olmaz...

Puskuutum ( ismini oncedende bildigim halde hala alisamadim ) bu oylama bireyselmi Yoksa Takimlar icinmi ?

Nacizane fikrim şöyle .
Sadece sonuncu olan takim her hafta sonuc listeleri hazirladigimiz linkte yayinlansin :)
Bu takimlari sonuncu olmamak icin teşfik eder

Bundan fazlasi ,bireysel sonuncu vede
paylasimi oldukca rencide edici :)

kesinlikle abene katiliyorum.hatta sonuncunun yazdiklariyla kim ilgilenirki.basarisizligin sirri ....komik geliyor bana.bence bu sonunculuk takim ici cozulecek bir durum.hem birde kisiden kisiye degisen bir kilo verme hizi var.bazen hastaliklardanda az verilebiliyor diyete ve spora bagli kalindigi halde.her durumda bir sonuncu olacak bazi uyeler hirs yapar diye dusunebilir ama bazi uyelerde motivasyon eksikligine de sebep olabilir diye dusunuyorum.kisisel fikrim hapsine hayir ama takimimada sordum ve ona gore fikrimizi bildirecegim

Hassas böreğim aebenim.. Takımlar kendi içlerinde yarışmacı bazında karar verip çıkan sonuca göre evet ya da hayır diyecekler..

Bütün takımlar evet derse yeni bir uygulama başlatacağız.

Bende bu sonuncu üye konusunda tam tersini düşünüyorum. Neden rencide olsun ki? Bence üyenin kendisiyle yüzleşmesini sağlayacak. Ve eminim hiç kimse sonuncu olmak istemeyecek bu nedenle de daha iyi bir ortalama tutturmaya çalışacak. Yada kilo verebilmek için uğraşacak. Çok güzel bir oylama başlatmışsın başkaptan (çok yakıştı bu lakap sana Bahar' cım). Hemen takımımda oylamaya sunuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…