Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

senmiydin burda hepimiz hislendik amaaaaa

günaydın fıstıklar gecikme için özür dilerizz:)
1. takım ....EVET ..
2. takım ....EVET ..
3 takım ....EVET .. HAYIR ..
4. takım ....EVET ..
5. takım ....EVET ..
6. takım ....EVET ..
7. takım ....EVET ..
8. takım ....EVET..
9. takım ....EVET ..
13 takım ....EVET .. HAYIR ..
14. takım ....EVET ..

bu taş bana sanırım canım inan her ne kadar hep burda aktif olmak istesemde malesef kısıtlı girebiyorum gogocumlada konuştuk gördügü üyeyi yönlendirme konusunda :)yeterince kalabalıklaştık herkes kendi takımına çagırabilir öpüyorum nanaktan
gogocum evet malesefki düşündügün gibi bigün bütün gün burda olabiyorum bigünde sadece 1 kez girdigim oluyoryardımların için tekrardan çok çok teşekkürler

Yenimi uyandim yada senin uslubunu tanimadigimdanmidir nedir tabirlerini begenmedim. Hatta gicik oldum.ama sen soyledinya kapiyi birakalimda nefes alsin.bilmiyorum gordunmu bir kac hafta oncesine Kadar tskim kaptanlari not dusuyordu bizim takimin uye ihtiyaci vardi diye.dogru davet bekleyenler az beklesin cunku bazi donemlerde Biz bir uye gelsinde iki kisilik takimlar kurtulsun diye cok bekledik.s

Tas mas kimseye olamaz bir butun varsa herkes gerektiginde her takima yardimda Eder,uyede yonlendirir.

Tas mas kimseye olamaz bir butun varsa herkes gerektiginde her takima yardimda Eder,uyede yonlendirir.
Bakınız şu konuya aydınlık getirelim. Yardım konusunda tabiki yardım ederiz ama kimse kimsenin takımına üye yonlendirmesin canım bırakın herkes kendi üyesini kendisi seçsin. Takım kaptanları da bi zahmet takımlarını bir bütün olarak idare etsin. Kaptan yoksa yardımcısı olur. Gerceklerin acı olması söylememesini gerektirmez dimi. Önce kendi uslubumuza bakalım lütfen.

Kimse kafasina gore yonlendirmedi.
Zaten ben Gogo ve sweet yapti onuda kendi kafamiza girebyapmadik.kaptanlari istedi diye yaptik.bilmem anlatabildimmi.aci Birsey gormedigimden bana aci gelen bir gercekte yok.uslupumda tabirlerimde bir nahosluk varsa ben tekrar gozden geciririm.hayirli gunler konunun uzamasi taraftari degilim

Tas falan olmasın lütfen yardım istendiğinde tabiki yardim etmeliyiz birbirimize. Rica ederim busecim.

Noooli iki gun giremedim he....
Akrebim, berilim ikinizde kendinizce haklisiniz . Beril swet, gogom diger takimlara yardim etmek istemisler , bunun yanindada akrepte kendince hakkli. takimina kendi uye aramayan, takimin ihtiyacina bakamayan kaptan, yardimcisina iletebilir ..
Bu konununda buzayacak bir durumu yok :)

Damlam kiz kaptanim kralicem gene ne ettin ahahaaaa ... Olur oyle kazalar pustuum anlar canim

Bende oylama ne oldu hala kaptanlar bakmadimi, baktidaesmi gecti Bi hatirlatma daha yapayim diye gelmistim iki not yazip gidecektim , yine yogun bir gun kendi adima :)

Abenim senin kaptani yolmama ramak kaldi bilesin

Abenim senin kaptani yolmama ramak kaldi bilesin
Yapma kiz yazik yavru kusuma kendi mezun oldugu halde var gucuyle kaptanlik yapmaya calisiyor . Birde cirpindikca batiyor kuzum benim .
Pukuutum mezejini okuyunca bizim ilk sayfaya bakmistim , puskuutumun gulleri duryordu oh demistim , sonrada girmeyw ayrintili bakmaya firsat kalmadi . Olur oyle kazalar dimi puskuutum

Ogunu sana özel mesaj trafigimi anlatmam lazim.anam var gucuyle yapmasin belki daha iyi olur

Yoknselincim burasi takimlarin paylasim alani sadece kaptanlar yazmiyor sekila da goruldugu
uzere ben ne kaptanim nede yardimci . Sadece duzenleyici faliyet olarak eslik efiyorum ahaha ...

Puskuutum sanirim oylamada cogunluk saglanmis cancazim , top sende

Hah yine ortalık karışmış...busem canım benim ben kimseye taş falan atmadım kuzucum.ben 9.takım kaptanınının sen olduğunu bile bilmiyordum ki.ben genel olarak yazdım berilimin mesajına cevap olarak ki.kaptan kendisi takımı için birşeyler yapsın diye.ama aranızda konuşup yardımlaşmak karar alınmışsa durum başkadır.bir diyer durumda bence takımını kurtarmak isteyen kaptan kendisi bir şeyler yapmalı...

Neden batıyorum ki aeben ablam?takımın durumu fena mı ki?anlamadım şimdi...

canım biz zaten püsküütümle konuştuk özelden.kendisi özrümü bile kabul etmedi.e akıllı kadın sonuçta.biliyor ki ben asla onu bilerek silmem hiç bir zaman...sadece kötü bi tesadüf yanlışlık olmuş o kadar

Ne oldu yine berilim?niye yoluyorsun beni?naptım sana ben?tavuğuna kış mı dedim kız?sadece kendini yorma,bırakta kaptanlar kendi takımını düşünsün dedim.fena mı ettim?
Kuzum fistigim Biz birbirimizi taniyoruz bazen birbirimizin anladigini, soylenme niyetini araya bir 3. kisi girdiginde baska yorumluyoz.nasil yoluyum kiz seni ekrandan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…