Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili püsküüt sanal bir otamda olsa bile kirmaktan cekindigim sayili insanlardan birisin.4. takimin kurucusu uzun zamandir siteye girmediginden adima degistirdim.bundan memnunda oldum yalan soyleyemem.buranin bana neler kattini birkac arkadasla reelde bile gorusuyorum.yanliz bu degil senin guzel dileklerini br noktalama isaretine bile dokunmadim.istemeden buna inan lütfen bir hata yaptimsa binlerce özur dilerim.gullerinin guzelligine utancimdan bakamadim.
Sevgiyle
Kız beril senmiydin silen ne zamandı r bakmiyodum ilk sayfaya bugün baktım püsküüt yazinca. Eline emeğine sağlık püsküütüm güller muhteşem senin yüreğine sağlık.

Kız beril senmiydin silen ne zamandı r bakmiyodum ilk sayfaya bugün baktım püsküüt yazinca. Eline emeğine sağlık püsküütüm güller muhteşem senin yüreğine sağlık.
Ben brsey silmedim diye mesaj yaziyom yukariya
Sen bunumu soruyon askolsun

Ya Gogo sen benim püsküütün boyle bir yazisini degistirecegimi nasil dusunursun.bunca zaman Sonra bukadarmi tanitabildim sana kendimi.

image.jpg

Ben brsey silmedim diye mesaj yaziyom yukariya
Sen bunumu soruyon askolsun

Ya Gogo sen benim püsküütün boyle bir yazisini degistirecegimi nasil dusunursun.bunca zaman Sonra bukadarmi tanitabildim sana kendimi.
Ay Askolsun aşkım yaa hassas donemdemiyiz kız gülerek yazdiydim keşke smiley de koysaydim yanlış anlicani düşünmemiştim ben çok yapiyom alinti yaparken o yanlışlıkla silme işini. Bak hala guluyom bu tanimadinmi falan okumamis oliimmm :KK19::KK45::KK48::cool:
Valla gogo haklı bende öyle anladım :KK22::oops::KK53: ama iyikide yazmış bak doğrusunu anladık..

Bu ilk sayfa Gogo neresi silinmis gosterirmisin
Sen yanlışlıkla silindi falan yazınca sen sildin anladım kuzum bak akrepte öyle anlamış.
Buda bir baska takimin ilk sayfasi aradaki farki bilmek istiyorum

Birinde konu sahibi beril yazıyor diğerinde püsküüt :KK59::KK59:
Birinde 6.takım birinde 4. Takım yazıyor birde kaptan ve yardımcısı farklı ve kurallar da farklı galiba :KK59::cool::KK19:

Püsküütün notu ıkı yerdede aynı onu gösteremek istedim
Ben bırsey silmedım yani

Arkadaşlar, öncelikle dün zaten bütün takım topiklerindeki giriş mesajımı güncelledim..
Dolayısı ile aktif takımlardaki mesajlarım arasında eski mesajım kalmadı artık.. Yani hepsi tıpkısının aynı oldu.. Kurallar ve takım yönetimleri bölümü hariç tabii..

Adımı ve dileğimi silen takımdan bahsetme sebebimi daha iyi açıklamaya çalışayım ki amacımın kimseyi zan altında bırakmak olmadığını anlatabileyim.

Öncelikle bunu yapan kaptana hiç ama hiç kırgın değilim. Vay benim adımı nasıl silmiş, gibi dramatik bir bakış açım yok.
Olabilir, istememiştir, format gözünü rahatsız etmiştir vs.. vardır bir sebebi silmiştir.
O silmiş bunun üzerine ben yeniden ekledim. Sen misin silen, ahan da yine yazdım gibi eli belinde bir tavır olarak algılanmasın yaptığım diye özellikle bu konuya girdim.

Not: berilcim.. prensesim.. sen niye özür diledin anlamadım.. Sen onu bunu bırak da git gülleri kokla.. :KK60:

1. takım ....EVET .. HAYIR ..
2. takım ....EVET ..
3 takım ....EVET .. HAYIR ..
4. takım ....EVET .. HAYIR ..
5. takım ....EVET ..
6. takım ....EVET ..
7. takım ....EVET ..
8. takım ....EVET..
9. takım ....EVET .. HAYIR ..
13 takım ....EVET .. HAYIR ..
14. takım ....EVET ..

Oylamaya cevap vermeyen 5 takımımız kalmış..
Cuma olmadan halledersek bu konuyu sevinirim..
Oylama sonucunu eklerken karar defterinin formatını da düzenlemek istiyorum.
Malum hafta sonu etap raporu ile uğraştığımdan zamanım kalmıyor..

Suan kendi
Oylamaya cevap vermeyen 5 takımımız kalmış..
Cuma olmadan halledersek bu konuyu sevinirim..
Oylama sonucunu eklerken karar defterinin formatını da düzenlemek istiyorum.
Malum hafta sonu etap raporu ile uğraştığımdan zamanım kalmıyor..
söyleki
Dun kk yi actim özel bir mesaj paylasim alanina baktinmi o senmisin yaziyordu.kendimden eminim o ben degilim ama bu ne dedim.zaten 3 takim isim degisikligi yapti onlar da degil olsa biri Birsey yazar,anam Yok kafayi yiyecem.bir ara acaba uykusuz donemlerimde yaptimda hatirlamiyorum diye kendimi zorluyom.bir ara yuksek sesle yapmadim kim bu diyormusum.kizim ne diyon deyince kendime geldim.yinede bir bir özur yazmak stedim.yazdim pesine gogonunu pesinede akrep yazinca koptu elektirik hattin.ama sonucta canimin mesajini okuyunca rahatladim
Ayrica sen kizmazsin biliyorum ama ben kirdimmiki diye Karpuz gibi icimi yerdim.

Arkadaşlar, öncelikle dün zaten bütün takım topiklerindeki giriş mesajımı güncelledim..
Dolayısı ile aktif takımlardaki mesajlarım arasında eski mesajım kalmadı artık.. Yani hepsi tıpkısının aynı oldu.. Kurallar ve takım yönetimleri bölümü hariç tabii..

Adımı ve dileğimi silen takımdan bahsetme sebebimi daha iyi açıklamaya çalışayım ki amacımın kimseyi zan altında bırakmak olmadığını anlatabileyim.

Öncelikle bunu yapan kaptana hiç ama hiç kırgın değilim. Vay benim adımı nasıl silmiş, gibi dramatik bir bakış açım yok.
Olabilir, istememiştir, format gözünü rahatsız etmiştir vs.. vardır bir sebebi silmiştir.
O silmiş bunun üzerine ben yeniden ekledim. Sen misin silen, ahan da yine yazdım gibi eli belinde bir tavır olarak algılanmasın yaptığım diye özellikle bu konuya girdim.

Not: berilcim.. prensesim.. sen niye özür diledin anlamadım.. Sen onu bunu bırak da git gülleri kokla.. :KK60:

KIZLAAAT İŞTE O ŞAŞKIN KAPTAN BENİM BENNNN...Allah beni kahr etsin emiii...nasıl olmuş da o topal parmaklarla silmişim o yazıyı.çok utanıyom çoook...ama Allah biliyor ya asla bilerek,isteyerek yapmadımm...sadece ilk kuralları topdan siımişim,püsküütümün o ballı güllü dilekleri de gitmiş,ama o sağolsun geniş gönlüyle yeniden bırakmış kokulu çiçeklerini.PÜSKÜÜTÜMMM ÖZÜR DİLERİMMM...

KIZLAAAT İŞTE O ŞAŞKIN KAPTAN BENİM BENNNN...Allah beni kahr etsin emiii...nasıl olmuş da o topal parmaklarla silmişim o yazıyı.çok utanıyom çoook...ama Allah biliyor ya asla bilerek,isteyerek yapmadımm...sadece ilk kuralları topdan siımişim,püsküütümün o ballı güllü dilekleri de gitmiş,ama o sağolsun geniş gönlüyle yeniden bırakmış kokulu çiçeklerini.PÜSKÜÜTÜMMM ÖZÜR DİLERİMMM...
Gecemi kabus ettin cadiiiiiii
Birdaha beddua etme kendine karismam
Heyecanli kaptansin hizini alamadin demek

X