Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

1. takım ....EVET .. HAYIR ..
2. takım ....EVET ..
3 takım ....EVET .. HAYIR ..
4. takım ....EVET ..
5. takım ....EVET ..
6. takım ....EVET ..
7. takım ....EVET ..
8. takım ....EVET..
9. takım ....EVET .. HAYIR ..
13 takım ....EVET .. HAYIR ..
14. takım ....EVET ..

Gecemi kabus ettin cadiiiiiii
Birdaha beddua etme kendine karismam
Heyecanli kaptansin hizini alamadin demek
canm olay cozuldu rahatla artik sen kendinden emindin zaten kuzum bende oyle sonuna kdar :)) takipteydim olayin aydinlanmasina cok sevindim beriliim sen uzulmee puskuuut sende ne seker bi insansin yahuu :)) kske komsu olsak diye gecirdim icimden :) buraya sadece kaptanlarmi yaziyor bilmiyorm ama bi yazasm geldi hepinizi optuum :)

1. takım ....EVET ..
2. takım ....EVET ..
3 takım ....EVET .. HAYIR ..
4. takım ....EVET ..
5. takım ....EVET ..
6. takım ....EVET ..
7. takım ....EVET ..
8. takım ....EVET..
9. takım ....EVET .. HAYIR ..
13 takım ....EVET .. HAYIR ..
14. takım ....EVET ..

Heryere yazarsin Canim böyle bir özgurluk vermis püsküüt bize.kiz arada cafeyede gel
Gerci Sweet epeydir cay kahve yapmiyor kaciyor ama sen gel iki türk kahvesi yapalim falladalim

Kizlar hangi takimin uye ihtiyaci var bildirirmisiniz.uye gordumuzde yonlendirebilelim.mesela suan 17 yasinda bir uye davet bekliyor bilemedim simdi ne edelim.son uyeleri gogocum 9. takima yonlendirmis de.

Kizlar hangi takimin uye ihtiyaci var bildirirmisiniz.uye gordumuzde yonlendirebilelim.mesela suan 17 yasinda bir uye davet bekliyor bilemedim simdi ne edelim.son uyeleri gogocum 9. takima yonlendirmis de.
Kuzum benim senne kendini yoruyon ki.hangi takımın üyeye ihtiyacı varsa kaptan birzahmet kendi alsın takımına arkadaşları.dimi ama?baksana kaçgündür oylama var.daha uğrayıp oyunu kullanmayan kaç takım var...ıh...tatlı kaptanlar neredesiniz?ne yapıyonuz öyle?oylama var oylamaaa

Üye sayısı azdı 9.takimin berilim buseyle yazistik iyi oldu dedi çok yoğun sanırım. Daha ihtiyacı varmi bilmem baya yonlendirdim ben.
Bu yorgunluk değil canım benim. Burda takimlar olarak yarisiyoruz tabiki ihtiyacı olan takima yardimci olucazki kapanmasin. Bildiğim kadarıyla buse yoğun bi insan o kadar zaman ayiramiyor belliki. Üyelerin birkismi ev hanımı ama çalışan da çok bazen yeterince zaman ayrilamiyor takıma

Bence kimse başka takıma üye yönlendirmesin, o işi her takımın kendi kaptanı/yardımcisi yapsın.. Her takım kaptanı kendi takımına üye alsın.. Kimsenin o topiğin kapısında nöbet beklemesine gerek yok yani.. .Bırakın giriş kapısı nefes alsın, davet bekleyenlerde az beklesin bişii olmaz daha heyecanlı daha güzel olur...

Kes,nlikle katılıyorum...

Ayy ilahi kuzum ne güldüm şimdi ama inan ben de düşünmedim değil yani acaba benmiyim diye okadar yaptığımızdan emin değiliz yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…